Şimdi Ara

Bedini lpg 3000 ecogeo

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Tüp olarak aracımda bedini nin kiti var yakıt, performans olarak memnunum fakat bayisi kalmadigindan ayar yapmam icin kablosu ve programı lazım elinde olan varsa yardımcı olursanız sevinirim.. Iyi gunler

• Piyasada olmayan bir sistem, bu nedenle kablosunu üretmedik. Araç üzerindeki bağlantı noktasının görselini kablo renkleri görünecek şekilde destek@mscsi.net adresine gönderin yardımcı olalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mscsi

Piyasada olmayan bir sistem, bu nedenle kablosunu üretmedik. Araç üzerindeki bağlantı noktasının görselini kablo renkleri görünecek şekilde destek@mscsi.net adresine gönderin yardımcı olalım.

helal.. sizde olmasanız hem biz hem müşteriler yandı :))) tebrikler mscsi
  • 3 kuruş fazla kazanmak için getirdiler Avrupa'da tutmayan markaları sattılar millete, tutturamayıncada piyasadan çekildiler. Var böyle 3-5 marka, programlarını bile biz Türkçe yaptık son kullanıcılar rahat etsin diye.

Asıl sizlere helal olsun Mehmet bey, böyle markalarla çalışmadığınız için.
  • quote:

3 kuruş fazla kazanmak için getirdiler Avrupa'da tutmayan markaları sattılar millete, tutturamayıncada piyasadan çekildiler. Var böyle 3-5 marka, programlarını bile biz Türkçe yaptık son kullanıcılar rahat etsin diye.

• quote:

3 kuruş fazla kazanmak için getirdiler Avrupa'da tutmayan markaları sattılar millete, tutturamayıncada piyasadan çekildiler. Var böyle 3-5 marka, programlarını bile biz Türkçe yaptık son kullanıcılar rahat etsin diye.

merhaba,
    @mscsi gerekli bilgileri vermis oldugunuz mail adresinize gönderdim, yardımcı olursanız cok sevinirim..

Iyi Günler
  • Merhaba, adres bilginizi bekliyorum, mail attım ancak görmediniz sanırım, spam v.b. klasörlerinize bir bakarmısınız.
  • bedini lpg programı arıyorum hiç bir yerde bulamadım. Programı gönderirseniz sevinirim.
    Atiker safefast kaplosu bedini lpg uyarmı...
  • arkadaşlar bende de seat cordoba ya takılı bedini marka var.araç tüpe cok geç geçiyor,10-15 km den sonra ancak geciyor o da aracı zorluyorum,ee dolayısıla cok benzın yakıyor,ustaya gitiim (bu arada gaziantepteyim) tupe gec gecıyo die role felan taktırim yada su sıcaklığını nasıl arttırabiliriz diye firma kapatmış dedi bulmak zor.kısacası benzınden tupe erken girmesi için önerilerinizi bekliyorum yada program felan yardımcı olursanız sevinirim şimdiden çok tşk cvp için,
  • Arkadaşlar benim arabam Opel Vectra 2.0 CD 97 model otomatik.Ben arabamda EKO GAZ lpg kiti takılı zannediyordum.Dün dikkat ettim.Arabamın lpg kiti BEDİNİ imiş.İnternette çok araştırdım.Bedini firması 1955 kurulmuş.İtalya firması.Bu firmanın lpg kitlerinin ayarını yapan bir yer biliyormusunuz acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.