Şimdi Ara

Bedensel mi? Zihinsel mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
25.958
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Saçma ve detaysız bir soru.
    Soruyu detaylandırırsan yardım edilebilir.
  • Bence hiç saçma değil. Yani en iyisi hangisi. Soru gayet açık.
  • En iyisi diye bir şey olsa oyunda eşitlik kalmaz hepsinin kendine göre yeri var heralde.
  • savascı yerine ninja ya da karabuyu sura ac savascıdan bol bisey yok oyunda ne yapacaksında farklı olacaksın?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dium12

savascı yerine ninja ya da karabuyu sura ac savascıdan bol bisey yok oyunda ne yapacaksında farklı olacaksın?

knk aman herkeze söleme millet ninja olcak sonra ninja itemleri pahalılaşcak
  • Yaratık kesmek istersen zihinsel, ws'lerde galip gelmek istersen bedensel.
  • quote:

Orjinalden alıntı: warlic

Yaratık kesmek istersen zihinsel, ws'lerde galip gelmek istersen bedensel.

niyeyse şimdiye kadar dediklerinin hep tam tersini duydum :S ve öyle de düşünüyorum :S

Savaşçıyla ws yaparken zihinsel daha öndedir bence,
    Karabüyü surayla ws yaparken bedensel daha iyidir sanırım.
    Kasarkende bedensel daha iyi diye biliyorum :S
    Yanlışsa düzeltin lütfen.
  • ninja karakter alınması gerekli. vadide grup kurarken ninjasız kimse kasılamaz okçu çekecek ki kasılacaksınız
  • quote:

Orjinalden alıntı: Claus Von Stauffenberg

ninja karakter alınması gerekli. vadide grup kurarken ninjasız kimse kasılamaz okçu çekecek ki kasılacaksınız

ninjaya gerek yok

1- pelerin var
    2-çekme hilesi açan oluyor.
  • zihinselden şaşma ilk güçlü bedeni master yap sonra ruh vuruşunu
  • Kasarken Bedensel Vslerde Zihinsel Diye Düşünüyorum (Not:Ninjayım Savaşçılardan Pek Anlamıyorum)
  • bedensel kasma konusunda iyidir . zihinsel de aslında iyi kasar ( 2.kat baz alındıgında )

ancak işler söz konusu kızıl orman oldugunda fevkalade değişir.

Kızıl Ormanda en rahat kasabilen char Bedenseldir zihinsel,ninjalar veya karabüyü sura cok zor kasılır kızıl ormanda ( kılıççı sura da nispeten daha rahat kasılır )

oyunun 80+ lvl larında bedenseller bu nedenle en yuksek levallara ulaşan charlardır.

özetleyecek olursak;

Hava kılıcı + çiftel silah + asker at : bedensel lvl şampiyonu

kızıl ormanın ozeti budur
  • herkes zihinsel hızlı kasılır bedensel ws de alır diyor
    bana göre tersi daha doğru
    bedensel hava ve öfkesi mastersa hızlıca vurur çok vurur kılıç çevirme ile de slotları kolay keser ve hızlı lvl atlar
    zihinsel ws de alır çünkü gbeden mastersa canı azalmaz ruh vuruşu mastersa çok hasar verr iyi beceri li kdp varsa yakar yıkar

karabüyü sura ile ws atarken işiniz çok zor zihinsel de olsanz bedensel de
    çünkü gbeden olsa bile ateş hayalet isersemleyince bile vurur sura size yine asar verr
    bedenselken hava kılıcınız olsa bile ondad akaranlık koruma var az canı gider sp si azalır
    ve oda boş duramıp size karanlık küre - vuruş atar bedenselin gbedenı yok die hemen gebeirrr
    suralar durdulamaz oluyorlar ama lvl atlayamıolarkasması ölüm ama değer
    zihinseli bedenseli bırakın sura kasın hem savası itemleri çok pahalı
    hava bk bnm oyandıım server de 3.5 m
    g.beden 2.5m
    ateş hayalet i500k

bedenseller grand master yapamılar ki

• Kardeş 2009 un konusunu hortlattin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bedensel. Benim 90 lvllik çarım var. elimde baron +9vr, zırhım çelik zırh +9 ruh taşlarıyla güçlendirilmiş, kolye küpe ayakkabı falan size kalıo
  • Saçma bi soru .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Madem konu yeniden gündemde ben 2 sini de oyndığım için biliyorum. Bedensel belli bir yere kadar zihinselden hızlı kasılır (56 ya kadar felan). Zihinsel in 3. master ı da açıldığında bedenselden çok daha rahat kasmaya başlar hem rahatça toplayabilmesi hem de 2 atak skili ile zorlanmadan kesmesi kasılmada öne getirir. Vs de de aslında öndedir. Hem g. beden hem de ruh vuruşu ile vs de de çoğu zaman favori dir. Usta bi bedenselciye denk gelene kadar. Eğer bedenselci usta ise zihinsel kılıç darbesi vurcakken bedensel hamle vurarak onun atağını keser ve diğer skillerinin de ıskalamasına sebep olur(sersemlemeyip kaçabildiği için.) Yani Bedenseli oynayan akıllı ise zihinselin skillerinin ıskalama şansının fazla olması ve kılıç darbesinin vuruş süresinin uzun olması onun sonunu hazırlr.
  • Bedensel kasmasa kolay oluyor Wslerde tabiki zihinsel
  • Bedensel herzaman iyidir ya . Zihinsel çok ağırdır sıkıcıdır ama güzel item yapılırsa çok iyi slot keser . Bedenselden 2 kat daha fazla slot keser ama büyü hızı olmadan vs lerde ağır kalır .
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.