Şimdi Ara

Bedelli Askerlik Ödemesi İnternet Şubesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
19.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Peki 3 yıl önce tecil sırasında muayene olmanız ne kadar doğru ? Gitmeye yakın tekrar muayene edecekler mi ?

Birde bedelli için benim devlet bankasında hesabım yok başkasının hesabı üzerinden kendim için bedelli ücretini ödeyebilirmiyim hocam ?
  • halkbank'tan ödemek isteyenlere söyleyeyim. online bankacılıkta ödemeler / muhasebat ödemeleri kısmına girin. kurum kısmına milli savunma bakanlığı yazacaksınız. msb'yi seçtiğinizde tc no isteyecek, yükümlünün (kendi adınıza başvurduysanız sizin yani) tc no'su istenecek. tc'yi girince direkt karşınıza yükümlünün adı soyadı ve borcu çıkacak. hesabınızdaki paradan ödemeyi yapacaksınız. bitti. dekontunu da alın saklayın derim. az önce ödedim oradan biliyorum.

başkasının (mesela babanız vs.) hesabı üzerinden de halkbank'tan online ödeme yapabiliyorsunuz. zati yukarıda dediğim gibi tc no girmeniz lazım, tc girince hesap sahibi başka olsa bile yükümlünün adına borç çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeremy Klakson -- 4 Ekim 2021; 12:32:29 >
  • Peki vakıf hesabımız yoksa nasıl yaptırabiliriz internet üzerinden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.