Şimdi Ara

Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.676
Cevap
772
Favori
996.669
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben az önce 3 paket bez ve mama aldım. Hiç bir söyledikleri tutarlı değil. Kargo parası dahil yazdığı halde; kargo parası eklendi!

Sipariş özeti şöyle :

XYZ-64039 Eti Cicibebe Bebe Bisküvisi 1 1,99 TL 1,99 TL -50,00 TL -48,01 TL
    MOL-56585 Molfix Jumbo Paket Maxi 4 Numara 66`lı Bebek Bezi 2 38,00 TL 37,98 TL -0,02 TL 37,98 TL
    HUG-20057286 Huggies Yumuşak ve Rahat Jumbo Maxi 4 Numara 60`lı Bebek Bezi 4 Numara 1 23,90 TL 23,90 TL 0,00 TL 23,90 TL
    MIL-9243 Milupa Aptamil-3 Mama 1.2 kg 1 49,99 TL 49,99 TL 0,00 TL 49,99 TL
    KARGO Kargo Ücreti 1 3,50 TL 3,50 TL 0,00 TL 3,50 TL
    Ara Toplam (KDV Dahil) 67,36 TL
    Promosyon ve İndirimler -50,00 TL
    Sipariş Toplamı 67,36 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 16 Ocak 2012; 14:42:47 >
  • Carrefour'da yarın 17 Kasım salı Kataloğunda 132 li 4 numara bez 43.90 tl yanında 3lü ıslak Havlu hediye

piyasada 3 lü ıslak havlu 7.90'a (Dalin'i Haftasonu migrostan 7.90'a aldım ki dalin'i çok beğenmedim) bulabildiğimize göre bez 36TL 'ye gelir. Bence iyi fırsat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leprechauntr -- 16 Ocak 2012; 14:55:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leprechauntr

Carrefour'da yarın 17 Kasım salı Kataloğunda 132 li 4 numara bez 43.90 tl yanında 3lü ıslak Havlu hediye

piyasada 3 lü ıslak havlu 7.90'a (Dalin'i Haftasonu migrostan 7.90'a aldım ki dalin'i çok beğenmedim) bulabildiğimize göre bez 36TL 'ye gelir. Bence iyi fırsat

sağolsun zamanında migrostan 5 tl ye aldığımız 3 lü dalinleri kullanıyoruz.

geçende 13 paket bezin yanında 13 adet de pampers havlu almıştık. Allah bin bereket versin. uzun süre gider bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dextrr

quote:

Orijinalden alıntı: blue legend

quote:

Arkadaşlar,

Yakala.co'da e-bebek.com sitesinde 100 tl ve üstü alışverişlerde kullanılabilen

50 tl lik çek 25 liradan satılıyor. Kargo da fiyata dahil.

Çok müthiş bir indirim olmuyor ama piyasa fiyatlarının altında bir fiyata bebek bezi alınabir sanırım.

bebek bezi ve mamalarda geçerli değil diye yazıyor kullanım bilgilerinde. bez alırım diye düşünüyorsanız sakın almayın.

Hocam ben dün gece inceledim ve gece böyle bir KOŞUL yoktu.

sabah kalktım iki kupon aldım tekrar incelemeden

bir de ne göreyim bebek bezinde geçerli değil yazıyor.

Yukarıdaki yazıyı yazdığımda 15 kişi kampanyadan yararlandı yazıyordu.

Sabah kalktığımda ise 129 kişi olmuştu ve bence coğu kişi bez almıştı.

Bu nedenle o maddeyi koydular

Dün gece bende aldığımda böyle koşul yoktu, yeni eklenmiş.
    İptal için prosedür nedir bilmiyorum fakat az önce site üzerinden mesaj gönderdim. İptal edin ve tutarı kartıma iade edin şeklinde.
    Bakalım ne cevap gelecek?
    Bence herkes tepkisini göstersin. Alttan alıp ne de olsa alırız birşeyler demeyin ve iptal edin.
    Kalabalık olmak iyidir...
    Tepkimizi göstermezsek, eminim bunu tekrar tekrar yaparlar...
    Anlasınlar kurallarla oynanmayacağını...
    Saygılar.

• arkadaslar gozden kacirmis olabilirim, yazilmamis sanirim, cuma gunu A101 lere 4+ (bilmiyorum) ve 5 (64 lu) numara prima mega paket gelmisti, ikiside 30 liraydi, hala kalanlar vardir umarim, buraya yazmayi unuttum ...
  • migros kampanyası mağazalarda mı geçerli, sanalmarkette de geçerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeKSandDoRT

arkadaslar gozden kacirmis olabilirim, yazilmamis sanirim, cuma gunu A101 lere 4+ (bilmiyorum) ve 5 (64 lu) numara prima mega paket gelmisti, ikiside 30 liraydi, hala kalanlar vardir umarim, buraya yazmayi unuttum ...

Sakin hocam..

Piyasa fiyatı..

http://www.hepsiburada.com/Liste/prima-bebek-bezi-aktif-bebek-junior-dev-ekonomi-paketi-11-25-kg-64-adet/productDetails.aspx?productId=oyunpg81258231&categoryId=23020712&SKU=OYUNPG81258231

• quote:

Arkadaşlar,

Çok müthiş bir indirim olmuyor ama piyasa fiyatlarının altında bir fiyata bebek bezi alınabir sanırım.

mama ve bezlerde geçerli değildir, demişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abilgen

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar,

bebek bezi ve mamalarda geçerli değil diye yazıyor kullanım bilgilerinde. bez alırım diye düşünüyorsanız sakın almayın.

Hocam ben dün gece inceledim ve gece böyle bir KOŞUL yoktu.

sabah kalktım iki kupon aldım tekrar incelemeden

bir de ne göreyim bebek bezinde geçerli değil yazıyor.

Yukarıdaki yazıyı yazdığımda 15 kişi kampanyadan yararlandı yazıyordu.

Sabah kalktığımda ise 129 kişi olmuştu ve bence coğu kişi bez almıştı.

Bu nedenle o maddeyi koydular

Dün gece bende aldığımda böyle koşul yoktu, yeni eklenmiş.
    İptal için prosedür nedir bilmiyorum fakat az önce site üzerinden mesaj gönderdim. İptal edin ve tutarı kartıma iade edin şeklinde.
    Bakalım ne cevap gelecek?
    Bence herkes tepkisini göstersin. Alttan alıp ne de olsa alırız birşeyler demeyin ve iptal edin.
    Kalabalık olmak iyidir...
    Tepkimizi göstermezsek, eminim bunu tekrar tekrar yaparlar...
    Anlasınlar kurallarla oynanmayacağını...
    Saygılar.

Hocam ben de iptal etmeyi planlıyordum

Ama önce bi sipariş vereyim bakalım nolcak dedim sabah, kabul ederlese ne ala

etmezlerse ben de iade ederim diye düşündüm ve sabah 3 paket bebek bezi siparişi verdim.

Şimdi eve geldim, bi bakayım dedim ne yapmışlar diye, sipariş kargoya verilmiş görünüyor.

Bir indirim kuponum daha var, onu da kullanacağım şimdi, kabul ederlerse sorun yok etmezlerse iade edeceğim diye arayacağım.

Bilginiz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzhangunes

quote:

Arkadaşlar,

mama ve bezlerde geçerli değildir, demişler.

Hocam gece o koşul yoktu, o mesajı yazdığımda,

sabah eklemişler o koşulu, ama ben bez aldım ve şu an kargoda görünüyor,

kargo gelince haber veririrm buradan, bezler geldi diye

Ancak tek sorun 3.99 tl kargo parasını alıyorlar, normalde Yakala.co da kargo dahil yazıyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kolega06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kolega06

quote:

akşam uğrayıp baktım,devam sütlerinde geçerli değil. sadece mamalarda geçerliymiş.

dostum yanlış bilgilendirme yapma. devam sütü 3 numara (900 gr) 2 paket aldım kasada 2. si yarı fiyatına geldi.
    bizzat test ettim. fiyatınıda vereyim 900 gr olanların adedi 41.90 tl.migrosta 1200 gr olanlardan görmedim.
    ben normalde 1200 gr olanları 45-46 tl ye alıyorum. migros fiyatları sanırım şişirmiş o yüzden benim için fiyat olarak çok fark etmedi.

bugün senin söylediklerinden sonra migros 4.levent şubesine takrar gittim konuştum. elemanları tabelasınıda gösterdi, tabelada devam mamaları ve migroskop ürünleri hariç yazıyor. sorduğum aptamil 3 numara 900 gr lık ürününde kampanyada olduğunu ve 41.90 dan money kart ile 36.90 a indiğini söylediler. dün söylediklerini bu gün de teyit ettiler. sen hangi mağazasından aldın çok merak ettim. ısrarla arkadaşım almış dememe rağmen adamlar imkansız demekten başka bişey demediler.

yarın 2 tane al kasaya git kasadaki görevliye ürünü ver düşüp düşmediğini kontrol etsin en garanti yöntem.
    ben Tekirdağdan aldım. bölgesel olarak fark etmez diye düşünüyorum. istersen fişin resiminide yüklerim.

akşam üzeri istinye migrosa gittim ve onlarda 1 numara hariç bütün devam sütlerinde geçerli olduğunu fakat ellerinde 3 numaradan 1 adet kaldığını söylediler ve ısrarlarım üzerine burnumun dibindeki 4.levent mağazasını arayarak mağduriyetimin giderilmesini söylediler. kalan son 2 adeti bana ayırdı 4.levent migros gelip aldım sonunda. adamlara da dedim artık inat oldu diye. teşekkürler...

• takip
  • Merhaba arkadaşlar kipanın 20 ocak - 22 ocak tarihlerinde prima aktif bebek dev ekonomi (YEŞİL) paketlerinde geçerli fiyat.
    İnsertte 4 numara 88 adetli olan var, kanımda dev ekonomilerin hepsinde geçerli. Biz daha 2 numara kullandığımızdan sizlerle paylaşmak istedim.

Fiyat : 27,90

Not: Aynı boy ürünler yanlış hatırlamıyor isem 29,95 TL idi.
  • takipteyiz dedeeee
  • quote:

Orijinalden alıntı: vedatkara

Merhaba arkadaşlar kipanın 20 ocak - 22 ocak tarihlerinde prima aktif bebek dev ekonomi (YEŞİL) paketlerinde geçerli fiyat.
    İnsertte 4 numara 88 adetli olan var, kanımda dev ekonomilerin hepsinde geçerli. Biz daha 2 numara kullandığımızdan sizlerle paylaşmak istedim.

Fiyat : 27,90

Not: Aynı boy ürünler yanlış hatırlamıyor isem 29,95 TL idi.

Evet Kampanya ya bir ekleme yapmak gerekirse;
    Garanti parakart a 50TL lik alışverişe 5TL Bonus hediye kampanyası ile;
    2 Paket alınırsa; 27,90x2=55,80TL - 5TL= 50.80TL
    Birim fiyatı 25,40TL'ye alınabilir.
    Saygılar...
  • mecburen takip
  • takip ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: yucel_kandemir

http://www.carrefour.com.tr/urundetay.asp?ProdId=50856

son 3 4 aydır 50 tl altına bulamıyorduk 44 TL yanında 3 lü ıslak mendil hediye 36 - 37 liraya falan geliyor paketi.

quote:

Orijinalden alıntı: ebola06

adese markette 39,90 tl aynısı

yeni link açılmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kolega06 -- 18 Ocak 2012; 22:39:29 >

• ülker nutradefence yeni çıktı. aptamil muadili bir mama. ben aptamilden ülkere geçtim fiyat olarak da aptamilden ucuz. daha önce bebelac ve hero baby'den memnun kalmamıştık, erimeme, biberonun ucunu tıkama ve kabız yapma gibi sorunlar vardı. bu üründe bu sorunlar olmadı. 400gr 13,50TL. büyük boyu da var sanırım.
  • carrefour'da 4 numara 132.li prima bez 43,90 TL ayrıca yanında 3 adet ıslak mendili de var. fiyat bence şu anda en iyisi.[/size]
    Ayrıca baby star 63*3 ıslak mendil de yine carrefour'da 5,99 TL.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.