Şimdi Ara

Bebek İhtiyaçları İçin Sıcak Fırsatlar (1404. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: BT42 Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 3 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
38.487
Cevap
1.421
Favori
2.592.104
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mikropzoft

Sıcaklık ve Nem ölçeriniz varsa ordan bakın %55 civarındaysa oda, gerek yok. Biz hiç kullanmadık buhar makinesi. Burun tıkanıklığı ve akmasında ortibebe deniz suyu ve aspiratörünü kullandık hemen açıldı burnu. Ekstra olarak tuz lambası koyduk odasına havayı temizliyormuş, ondan sonra hiç burnu akmadı. Ama tuzun etkisinden mi yoksa soğuk algınlığı geçti de ondan mı emin değilim, yanlış yönlendirmeyeyim. İstiyorsanız deneyebilirsiniz, faydalarını internette okuyabilirsiniz.
    Teşekkürler.
  • Çocuk 1 yaşını geçti. Şöyle hesaplı kullanışlı oto koltuğu tavsiyesi olan var mı ?
    İsofix bağlantıya gerek yok ( araçta o özellik yok ) kullanan ve memnun olan arkadaşlardan tecrübelerini dinlemek isterim.
  • A101 de 10 tl lik alıişverişe unisoft ıslak bebek havlusu 9,95 (5 li paket) , tanesi 2 liraya geliyor. Fiyat fena değil arkadaşlar, ihtiyacı olanlar değerlendirebilir.
  • alex23644 A kullanıcısına yanıt
    Malesef Osmaniye de gözüküyor firma :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • verag kullanıcısına yanıt
    Ankara konusu gecmisti ben satin alirken ama simdi siteye baktim bende Osmaniye yaziyor. Sonuc olarak ben skinti cekmedim ilgilide bir firma tabii sizin seciminiz :)

• İlk adım ayakkabısı önerisi verebilecek olan var mı?
  • sundial kullanıcısına yanıt
    bütçene uyarsa öncelik kifidis marka olsun 2. seçenek vicco da başarılı

• Arkadaşlar merhaba

Sallanan emzirme koltuğu ile ilgili yorum ve fikir alabilir miyim? Eşim çok istiyor da aranızda kullanıp da fikirlerini paylaşacak biri var mı?

Gaziantep de ikamet ediyorum elinde olupta satmak isteyen olursa da benimle iletişime geçebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShalafiTr

Bende ikiz var zaten hepsini gönderecekler diye aldım normalde de.. sonuçta aslında diğer prima bez fiyatlarından daha uygun olması lazım sonuçta bu bezin.. 2 liraya bir bez satacaklarını düşünmüyorum, bakalım gelince haber veririm
    Hocam Merhaba,benım ürün geldi tahmın ettımız gibi 1 paket,siz ne yaptınız varmı bi gelısme

• stride-rite marka bebek/cocuk ayakkabilari trendyol ve benzeri sitelerde arada indirimli satiliyor, fiyatlar abd fiyatlarinin epey altinda olabiliyor. denk getirirseniz affetmeyin, bir iki yil sonrasini dahi alin, zira dolar euro ucusa gecmisken bu tip slisverisler yatirim sayilir.

• fastforyou kullanıcısına yanıt
    Henüz gelmedi, öyleyse iptal ederim kapıda teslim almam artık..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ShalafiTr

Henüz gelmedi, öyleyse iptal ederim kapıda teslim almam artık..
    ben müşteri hizmetlerini aradım baya beklettı kontrol edıp sonra mırın kırın etti yok yanlış yazılmıs gorselde 11 adet yazıyormus,acıklamada 8*11 adet yazıyor ama dedım hatta faturada da aynı sekılde 8*11 adet yazıyor ,bende tüketiciyi yanıltıyorsunuz dedım ve şikayet vara yazdım bakalım olumlu dönmezlerse thh veririm olur biter.
  • Arkadaşlar D vitamini için 2. Haftadan itibaren katkısız ve saf içeriği olduğu için Amerika'dan aldığım DDROPS kullandık ama içeriği 90 damla ve yakında bitecek.

Sanırm ülkemizde satılan ürünler içinde içerik açısından en katkısız olanı CARLSON Ddrops. Her ne kadar 4-12 yaş için olduğu üzerinde yazsa da distribütör Palmiye İlaç Amerika'da satılan Carlson Baby ürünü ile aynı ürün olduğunu söylüyor.

Bu ürünü kullanan veya başka ürün tavsiye edecek olan var mı acaba? Yoksa şartları zorlayıp yine DDROPS mu getirtsem?

• quote:

Orijinalden alıntı: Delpo41

Arkadaşlar D vitamini için 2. Haftadan itibaren katkısız ve saf içeriği olduğu için Amerika'dan aldığım DDROPS kullandık ama içeriği 90 damla ve yakında bitecek.

Sanırm ülkemizde satılan ürünler içinde içerik açısından en katkısız olanı CARLSON Ddrops. Her ne kadar 4-12 yaş için olduğu üzerinde yazsa da distribütör Palmiye İlaç Amerika'da satılan Carlson Baby ürünü ile aynı ürün olduğunu söylüyor.

Bu ürünü kullanan veya başka ürün tavsiye edecek olan var mı acaba? Yoksa şartları zorlayıp yine DDROPS mu getirtsem?

Biz wellcare kullanıyorduk

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar. özellikle bebeği düşünerek hangi buhar makinesini kullanıyorsunuz? yada tavsiye ediyorsunuz?
  • egoka E kullanıcısına yanıt
    Weewell soğuk buhar üfleyici kullanıyoruz hocam memnunuz biz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Delpo41 kullanıcısına yanıt
    Doktor yenidogan bebegimiz icin carlson damla verdi. Onu kullaniyoruz. 4 yas uzeri yazmasina bakma sen kullan demisti bana.

• 44cihan44 4 kullanıcısına yanıt
    Eczaneden mi temin ettiniz acaba?

• https://urun.gittigidiyor.com/bebek-anne/sleepy-sensitive-islak-bebek-havlusu-50-li-12-paket-600-yaprak-342079134

Linkteki ürün paketi 2 TL gibi bir rakama geliyor. Tercih edenler alabilir bence güzel fiyat.
  • 
Sayfa: önceki 14021403140414051406
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.