Şimdi Ara

Bebek bakici icin kamera önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 7 aylik kiz yegenim var, yengem öğretmen olduğu icin bakici tuttuk. Malum internetde çıkan haberler vs dolayisiyla ne kadar güvenilsede insanin aklında şüphe oluyor
    Aliexpress Ebay tarzi sitelerdende sipariş edebiliriz,
    İstediğimiz özellikle dışarıdayken kameraya bağlanıp telefondan izleyebilmek, ve gizli olması. Var mi tavsiye edebileceğiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• merhabalar,
    kaç kamera düşünülüyor, bütçe ne kadar, sabit ip var mı ve neden gizli olması isteniyor?
  • integritybilisim kullanıcısına yanıt
    Hocam 480 veya 720p izleyebilecegimiz kaydedebilecegimiz şekilde. Gizli olma nedeni basit, ben bakici olsam kamera gördüğüm zaman etik bulmam ve kötü bi niyetim varsada başka yerde yaparim veya çalışmazdim.Bu yuzden internette arattıgim zaman bakici icin olanlar hep gizli kamera şeklinde ama arada kaldık karar veremedik..

Bizimkisi öyle komple bi set halindevdegilde 1 yada iki bağımsız kamera şeklinde olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fat304h kullanıcısına yanıt
    merhabalar,

bir süredir foruma bakamıyordum geç cevap verdiğim için kusura bakmayın,
    saat şeklinde yada biblo şeklinde vs. olan gizli kameralardan alıp sd üzerine kayıt yaptırmak makul sizin için.
    ancak evdeki bakıcının kamera kaydı olduğunu bilmemesi etik olarak doğru gelmiyor bana.
    bunun yerine ses kaydı alan görünür kameraları yatak odanız hariç takıp bakıcıya da bak burada kayıt var dikkatli ol ve işini düzgün yap demek(demeseniz bile bakıcı bunun farkında olacaktır) daha doğru. zaten kamera kaydı olduğunu bildiği için daha dikkatli olacaktır. yatak odasına da fake kamera koyup orasını da boş bırakmamış olursunuz. ses kaydı da olacağı için çocuğa bağırıyor mu yada kameranın olmadığı bir yerde çocuk ağlıyor mu vs. bilinir. evler için 4 kameralı sistemler yetiyor genelde. en kötü 6 kamera ile çözülüyor ev güvenliği. maliyet artar ancak hem hırsızlık hemde çocuğunuz için daha makul bir çözüm olur.

saygılarımla.

• xiaomi mijia 1080p kamera al hocam, uzun süre herşey için kullanabilirsin.
  • Arkadaşlar Merhaba;
    Öncelikle herkesi saygı ve sevgi ile selamlarım.
    Arkadaşlar ucuz olan ürünün neden ucuz olduğunuz anlatmaya gerek yok artık biliyorsunuzdur. Ama güvenlik ucuz olunca sıkıntı çok olur.

Kamera sistemi kurmak veya kurdurmak istediğinizde dikkat etmeniz gereken başlıca konular şu şekildedir.

1- İş yaptıracağınız firma. Firmanın kuruluş tarihi ve referanslarına, kendi referanslarını yazmazlar genelde dikkat edin (En önemli konu bu)

2- İnternet te paket olarak satılan 2-3-5 mp sony lens gibi ibareler yazıp ucuza satılan ürünlerden uzak durun. Tamamı Çin ve yanlış ibareler kullanılıyor

3- Bu aralar Hard disk konusunda baya şikayet var yeni icat edilmiş. Refurbished (yenilenmiş) Harddisk'lerden uzak durun. Sıfır ve garantili olsun

4- Global markalar üzerinden çalışın. Bu firmalar kendini kanıtlamış ve verilen ölçütler doğrudur. Haikon, Dahua, Uniview, Tiandy, Hilook vs

5- Kablo görüntüyü ileten etkendir ve kalınlığı 0,50mm olursa (100 mt mesafeyi aşmasın) daha sağlıklı görüntü iletir ve verim alırsınız

6- Adaptör Kamera sisteminde en çok arıza veren alettir kaliteli olsun. Aksi halde sadece karanlığı kaydedersiniz.

www.alkatek.net olarak bizi DH'den arayanlara özel indirim uygulanacak ve güzel bir iş çıkacaktır 0532 626 77 12 arayabilirsiniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.