Şimdi Ara

bc2 frag kasmak? (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
0
Favori
2.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Hacı baya iyisin bravo tabi m60 ta iyi silah Ben medic te 1 saat oynadım dün 18 tane falan avladım baştaki kötü silahla tabi daha kendimi amatör seviyede görüyorum işten fırsat yokki oynayalım

Onun dışında recon kastım çok puan vermiyo Engineerda oynamak zor silahları kötü ,assaultta daha oynamadım pek xm8 mi ne açıldı en son
  • @hellteam

Teşekkürler. Iyi oynadığımı düşünmüyorum, bende şu an mevcut boş zamanımı bu şekilde harcıyorum. Burada ve mw2 de ne oyuncular var, canavar gibi. Sanırım yaşlandım da. :))
    quote:

Orijinalden alıntı: hellteam

@radio2019

Hacı baya iyisin bravo tabi m60 ta iyi silah Ben medic te 1 saat oynadım dün 18 tane falan avladım baştaki kötü silahla tabi daha kendimi amatör seviyede görüyorum işten fırsat yokki oynayalım

Onun dışında recon kastım çok puan vermiyo Engineerda oynamak zor silahları kötü ,assaultta daha oynamadım pek xm8 mi ne açıldı en son
  • Aslında çok iyi oynamak değilde oyundan zevk alabilmek önemli kendimi kasıpta sürekli adam vuruyum şunu yapıyım falan dersem sarmıyo rahat oynamak bana iyi geliyo niyeyse ama arka arkaya 3-4 kere vurulursam çok sinirleniyom o başka tabi

İşin kötüsü boş vaktim yok işten kalan zamanla günde 1 saat artık cuma gece full oynarım hadi kolay gelsin
  • Arkadaşlar ben bu silahın altında yazan kills i anlayamadım vurup ta öldüremediğimiz adamlar mı?
  • Vurup öldürdüğün adam sayısı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Th3InferNal

Arkadaşlar ben bu silahın altında yazan kills i anlayamadım vurup ta öldüremediğimiz adamlar mı?
  • Hayır hocam 1.sayfadaki konuya bakabilirmisin koyduğum ss de 28 kill var ama altında 93 kills daha yazıyor anlatmak istediğim o 93 kills nerden geliyor öle.
  • O silahla öldürdüğün ''toplam'' düşman sayısı olsa gerek
  • Hocam zaten gol magnumu platinium yaptım çoktan.Neyse sanırım kimse bilmiyor.
  • Arkadaşlar ban nasıl yapıp kullancam kendi gagetleri falan mesela ben repaır tool actım ama onu kullanamıyorum ne yapmam gerekıyo
  • maşallah :) allahım ben bu günleri görebilecekmiyim ?
    quote:

Orijinalden alıntı: radio2019

Yine bir radio2019/medic klasiği :))))

bc2 frag kasmak?

•  bc2 frag kasmak?

• Dün 28 bin aldım ama xfire açık değil di ss alamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ACND

Dün 28 bin aldım ama xfire açık değil di ss alamadım.

Ufak at da herkes inansın. Valla benim aldığım en yüksek puan 25.000 civarıydı. İlk rütbeler olunca kimisini direk atlıyordun. Şimdi nerede, bir sonraki rütbe için en az 150.000 istiyor.
  • Ben sanırım 20 000 i hiç geçemedim. Ama Biraz ugraşarak 30 belki 40 bin puan bile alınabilir. Nasıl mı? Yeteri kadar silahı tam altın madalyaya 1-2 kill kala kullanmayı birakacaksın. Sonra hepsiyle bir bölümde 1-2 kill yapıp 5000 puanları toplıcaksın. Çok oynayan adma bunu Pla. star için bile yapabilir. Tabi bazen oyun iki tane altın madalya aldığında 10 000 üzeri puan vermesi gerekirken, bir tane altın madalyanın puanını veriyor. Buda oyunun hatası olsa gerek.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.