Şimdi Ara

Bazı Siteleri Açamıyorum (Çok Yavaş Yükleniyor)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

İnternette gezinirken nadiren bazı siteleri açamıyorum. Bu sorunu önce Steam'de farkettim. Steame bağlanıyorum, oyun indirebiliyorum ama gel gelelim ana ekrandaki içerikleri yükleyemiyordu, bu sabah kendi kendine düzeldi. Sanırım aynı sorun kaynaklı olarak, indirdiğim iki oyunun kısayollarını masaüstüne attım ama beyaz sayfa logolu şekilde duruyorlar - sanki orijinal logo yüklenmemiş.

Az önce de bilgisayardan Netflix'e girmek için siteyi açtım, onda da aynı sorun çıktı. Önce çok yavaş bi şekilde yüklenecekmiş gibi bekletiyor. Sonra beyaz arka plan, hiçbir görsel yüklenmeden üç beş tane siteden yazı çıkıyor o kadar (Giriş yap, hoşgeldiniz vb. yazılar)

Uzun zamandır kişisel bir bilgisayar ve internet kullanmıyordum, geçen haftalarda Vodafone fiber internet ve ikinci el bir bilgisayar aldım. Yani bilgisayar ve internetle yeni tanıştık, önceden iyiydi şimdi sorun var durumu yok.

Şu an için Steam'de ve Netflixte bu sorun var diyebilirim, Steam bu sabahtan beri sorun çıkarmıyor gibi görünse de güvenmiyorum sisteme şu an. Bir sıkıntı var belli ki bazı sitelere giremiyorum.

*Konu Vodafone Fiber internetle ilgili olabilir diye bu kısma açtım, yanlış olmuş olabilir kusura bakmayınız.

Edit: DNS değiştirdim, Yandex'in DNS'sini yazdım. Sanırım o nedenle düzeldi, şu anda Netflix'e de giriyorum
    , Steam logoları da gelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozcansuleyman -- 13 Haziran 2018; 19:10:58 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.