Şimdi Ara

Bayramoğlu Et Döner - İstanbul'un En İyi Dönercisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
9.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Bayramoğlu Et Döner - İstanbul'un En İyi Dönercisi

Arkadaşlar burayı 3 sene önce bir iş ortamında keşfettim , inanın 3 yıldır sırf döner yemek için kadıköy den sürekli kavacığa gidiyorum.Çok fazla yerde döner yedim ama bu lezzet anlatılmaz yaşanır , gerçekten yediğim en güzel döner!

Saat 12 gibi gittiğinizde iş arası oldugundan zaten yer bulamıyorsunuz , ben genelde 1-2 civarı gidiyorum nezih oluyor.O kadar müşterileri var ki ,
    3 tane ayrı döner kesiyorlar.

Masaya oturduğunuzda ortaya zeytinyağ ve nar ekşisi ile soslanmış çoban salatası , patates kızartması ve sumaklı soğan ikram ediyorlar.Ben genelde 2 porsiyon döner yiyorum çünkü o lezzet insanın beynine işliyor
    Restorant'ın mükemmel dönerinin yanında en can alıcı noktalarından biride , özel kuyularda pişirdikleri lavaşları.Bir lavaş hastası olarak 2-3 parti lavaş getirttirtiyorum hatta biraz yüzsüzlük yapıp evde yemek için paket yaptırtıyorum

Tuvaletler ve ortamda ki hijyen 10 numara.

1 porsiyon döner 12 lira olması lazım.

Fiyat performans oranı ise 10/10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Realist- -- 27 Haziran 2013; 15:08:24 >

• ogameci'den tadım notları bekliyoruz

@ogameci
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Realist-

ogameci'den tadım notları bekliyoruz

@ogameci

valla süper gözüküyor
  • 12 yıllık Kavacık'lıyım toplasan 2-3 kere gitmişimdir.Açıkcası öyle çok çok iyi değil.Beşiktaş'taki kartal heykelinin orada Karadeniz lokantası var.Oradaki döneri daha çok sevmiştim.Tabii kişiden kişiye değişir ama ben çok beğenmemiştim.Ama seveni çok her saat kalabalık oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salih

12 yıllık Kavacık'lıyım toplasan 2-3 kere gitmişimdir.Açıkcası öyle çok çok iyi değil.Beşiktaş'taki kartal heykelinin orada Karadeniz lokantası var.Oradaki döneri daha çok sevmiştim.Tabii kişiden kişiye değişir ama ben çok beğenmemiştim.Ama seveni çok her saat kalabalık oluyor.

Dostum dediğiniz karadeniz lokantası sulu yemek üzerinedir döner orada aperatif olarak satılıyor yani orası döner üzerine değil.Zevkler kişiden kişiye değişiyor ama bayramoğlunu beğenmeyen bir kişi bile görmedim , yorumunuz için teşekkür ederim tartışma amaçlı söylemiyorum ama karadeniz lokantasındaki dönerle burasını mukayese bile etmem

• quote:

quote:

12 yıllık Kavacık'lıyım toplasan 2-3 kere gitmişimdir.Açıkcası öyle çok çok iyi değil.Beşiktaş'taki kartal heykelinin orada Karadeniz lokantası var.Oradaki döneri daha çok sevmiştim.Tabii kişiden kişiye değişir ama ben çok beğenmemiştim.Ama seveni çok her saat kalabalık oluyor.

Dostum dediğiniz karadeniz lokantası sulu yemek üzerinedir döner orada aperatif olarak satılıyor yani orası döner üzerine değil.Zevkler kişiden kişiye değişiyor ama bayramoğlunu beğenmeyen bir kişi bile görmedim , yorumunuz için teşekkür ederim tartışma amaçlı söylemiyorum ama karadeniz lokantasındaki dönerle burasını mukayese bile etmem

Arkadaşın dediği yer burası dostum

http://forum.donanimhaber.com/m_55912725/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

quote:

quote:

Arkadaşın dediği yer burası dostum

http://forum.donanimhaber.com/m_55912725/tm.htm

Hocam buraya hiç gitmedim ama resimlere dayanarak söylüyorum , bayramoğlunda ikram olarak ayrıca patates kızartması ve salata veriliyor.

Ayrıca ben kebap pidesini dönere çok yakıştıramıyorum , onun yerine sıcacık kuyudan yeni pişmiş lavaş tercih ediyorum

Sizdende uygun bir zamanda bayramoğlu döner tadım notlarınızı rica ediyorum, böylece karşılaştırma yapabilmiş oluruz

• Dün yola koyuldum ve Kavacığın yolunu tuttum.

Bayramoğlu Et Döner operasyonu başladı.

Hemen çömdüm masaya

Siparişimi verdim, kısa sürede servis yapıldı.

3 tane döner çevriliyor ve her biri en az 100KG

Lavaşlar zaten LOKUM YA

Lavaşa alıp eti kavradım, LEZZET MÜKEMMEL vallahi.

Lokum gibi et. Öyle kaptırmışım ki kendimi 1. porsiyon bitti :D

Hemen 2. porsiyon lütfen dedim

Bir taraftan patatesleride yiyiyorum, lokum gibi et yağ gibi gidiyordu.

ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM sayende süper bir yer öğrenmiş oldum dostum.

Yukarıda ki karadeniz dönerle kıyaslarsam, benim gözümde karadenizi geçti.

Ben karadenize gidince iyice pişirtiyorum eti ama normal bir kişi gittiğinde acele pişirdikleri için dışı harlı ateşte yanmış içi kırmızı olma olasılığı yüksek onu söyleyeyim. İlk zamanlar çok tartışmıştım karadenizde.

Bayramoğlu süper bir yer, tadı damağımda kaldı.

Yeni sıralamam:

Bayramoğlu > Kebapçı iskender > Karadeniz döner > Kasap Döner

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogameci -- 1 Temmuz 2013; 13:12:56 >

• quote:

Dün yola koyuldum ve Kavacığın yolunu tuttum.

Bayramoğlu Et Döner operasyonu başladı.

Hemen çömdüm masaya

Siparişimi verdim, kısa sürede servis yapıldı.

3 tane döner çevriliyor ve her biri en az 100KG

Lavaşlar zaten LOKUM YA

Lavaşa alıp eti kavradım, LEZZET MÜKEMMEL vallahi.

Lokum gibi et. Öyle kaptırmışım ki kendimi 1. porsiyon bitti :D

Hemen 2. porsiyon lütfen dedim

Bir taraftan patatesleride yiyiyorum, lokum gibi et yağ gibi gidiyordu.

ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM sayende süper bir yer öğrenmiş oldum dostum.

Yukarıda ki karadeniz dönerle kıyaslarsam, benim gözümde karadenizi geçti.

Ben karadenize gidince iyice pişirtiyorum eti ama normal bir kişi gittiğinde acele pişirdikleri için dışı harlı ateşte yanmış içi kırmızı olma olasılığı yüksek onu söyleyeyim. İlk zamanlar çok tartışmıştım karadenizde.

Bayramoğlu süper bir yer, tadı damağımda kaldı.

Afiyet olsun hocam , öncelikle fikirlerime değer vererek kavacığa kadar gittiğiniz için çok mutlu oldum çok teşekkür ederim

Baştada söylediğim gibi burası sadece döner yapmıyor adeta görsel bir şölen sunuyor ; salatalar , patatesler , sumaklı soğanlar hepsi ikram ve müthişler , ayrıca o leziz lavaşları ve dönerleri beni benden alıyor iş yerinden çıkıp gitmeyi düşünüyorum şu an

ogameci bende 5 yıldır forumu takip ediyorum ve sizin sayenizde çok yer keşfettim (Odabaşı çiğ börek , İskender iskenderoğlu , Carl Jr ve hatırlayamadıgım bir sürü yer ) o yüzden sıkı bir takipçiniz olarak bende size bana bir sürü yer keşfetmemi sağladığınız için teşekkür ediyorum

Umarım bir gün size yemek ısmarlama şerefini bana layık görürsünüz , yeni tadım notlarınızda görüşmek dileğiyle

• Eyvallah dostum çok sağol
  • Ben hafta sonu gittiğimden galiba inanılmaz kalabalıktı. 15-20 dakika bekleyip girdik. Bir de üstüne döner buz gibi geldiğinden etin tadı falan pek iyi gelmedi. Daha sakin bir zaman da denemek lazım tabi öyle bir zaman dilimi var mı bilmiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bandaleros

Ben hafta sonu gittiğimden galiba inanılmaz kalabalıktı. 15-20 dakika bekleyip girdik. Bir de üstüne döner buz gibi geldiğinden etin tadı falan pek iyi gelmedi. Daha sakin bir zaman da denemek lazım tabi öyle bir zaman dilimi var mı bilmiyorum.

Dostum haftasonu ya 11.30 - 12 gibi erken gideceksin ya da 2-3 gibi gideceksin.Cumartesi gittiyseniz zaten iş çıkışı 12 oldugunda aşırı kalabalık olmuştur , pazar günü ise millet aynı şekilde eşini dostunu alıp hücum ediyor.En iyisi hafta içi , iş çıkış saatine yakalanmadan gitmek böylece hem garson size özel ilgi gösteriyor hem de yoğunluk olmadıgı için döneriniz soğuk gelmiyor

• quote:

quote:

Ben hafta sonu gittiğimden galiba inanılmaz kalabalıktı. 15-20 dakika bekleyip girdik. Bir de üstüne döner buz gibi geldiğinden etin tadı falan pek iyi gelmedi. Daha sakin bir zaman da denemek lazım tabi öyle bir zaman dilimi var mı bilmiyorum.

Dostum haftasonu ya 11.30 - 12 gibi erken gideceksin ya da 2-3 gibi gideceksin.Cumartesi gittiyseniz zaten iş çıkışı 12 oldugunda aşırı kalabalık olmuştur , pazar günü ise millet aynı şekilde eşini dostunu alıp hücum ediyor.En iyisi hafta içi , iş çıkış saatine yakalanmadan gitmek böylece hem garson size özel ilgi gösteriyor hem de yoğunluk olmadıgı için döneriniz soğuk gelmiyor

bende pazar 14:00 sularında gittim, dükkan full dü zaten dahada doldu, ama herşey mükemmeldi

aslında soğuk gelmesi çok zor bir ihtimal devamlı keisliyor döner bekleme yapmadan

birde sipariş verince, sipariş verdiğiniz garson ile göz temasınızı kaybetmeyin, böylece aksama olmaz ben hep bu şekilde yaparım

• quote:

quote:

quote:

bende pazar 14:00 sularında gittim, dükkan full dü zaten dahada doldu, ama herşey mükemmeldi

aslında soğuk gelmesi çok zor bir ihtimal devamlı keisliyor döner bekleme yapmadan

birde sipariş verince, sipariş verdiğiniz garson ile göz temasınızı kaybetmeyin, böylece aksama olmaz ben hep bu şekilde yaparım

Dediğiniz gibi insanlar ile göz kontağı kurmak çok önemli bu insanlara değer verdiğinizi gösterir böyle olunca da garsonlar da sizin siparişinize değer vererek karşılık verirler

Dönerlerin soğuk gelmesi ihtimalide büyük şanssızlık olmuş çünkü 3 tane kocaman döner ve 4 masaya 1 garsonun baktığı bir işletme anlayışları var çok takdir ediyorum

Oradaki sıcacık lokum gibi lavaşları ve lezzetli dönerleri beni benden alıyor zaten oradaki garsonlar artık beni tanıdılar ve bana jest yapıp evime lavaş gönderiyorlar.Kahvaltıda bile o lavaşlar mükemmel oluyor , tereyağı üstünde eritip balımı sürüyorum beynimde aroma patlaması oluyor.Anlattıkça canım çekti yahu bu hafta ailemi de alıp gitmeyi planlıyorum

• Dediğiniz gibi hafta içi iş saatleri içerisinde tenhayken gidip bir daha denemek lazım. Bayramoğlu'na giden herkes inanılmaz memnun ayrılıyor. Hafta içi boş olduğum bir zaman tekrar gideyim ben.
  • Güzel bi yere benziyor bende deniyceğim
  • Arkadaşlar Ümraniye'de Celal Usta diye bir yer varmış yine bayramoğlu ile aynı konsept dönerleri lavaşları her şey aynı ama lezzet farklılıkları varmış.Kimileri Bayramoğlu İstanbulda 1 numaradır diyor kimileri ise tam tersi Celal Usta diyor.Biraz araştırınca gerçekten Celal Ustanın çok meşhur bir yer oldugunu görebilirsiniz çok fazla müşterisi var , Vedat Milor bile gittiğine göre kaliteli bir mekan oldugu belli oluyor.

Çok merak ettim , bu hafta Celal Usta'ya gidip hakikaten Bayramoğlundan iyi olup olmadığına bakıp burada paylaşacağım.

Bu arada Ogameci den Celal Usta tadım notları bekliyoruz

@ogameci

• mercanda (kapalı çarşının alt tarafı) ekmek arası satan çok ufak bi dükkan var önünde kuyruk oluyo ben aradığım lezzeti orada buldum burası da iyi bi yere benziyor...
  • quote:

Arkadaşlar Ümraniye'de Celal Usta diye bir yer varmış yine bayramoğlu ile aynı konsept dönerleri lavaşları her şey aynı ama lezzet farklılıkları varmış.Kimileri Bayramoğlu İstanbulda 1 numaradır diyor kimileri ise tam tersi Celal Usta diyor.Biraz araştırınca gerçekten Celal Ustanın çok meşhur bir yer oldugunu görebilirsiniz çok fazla müşterisi var , Vedat Milor bile gittiğine göre kaliteli bir mekan oldugu belli oluyor.

Çok merak ettim , bu hafta Celal Usta'ya gidip hakikaten Bayramoğlundan iyi olup olmadığına bakıp burada paylaşacağım.

Bu arada Ogameci den Celal Usta tadım notları bekliyoruz

@ogameci

bende bekliyorum merakla cevabını

• https://plus.google.com/103147733156710850511/about?gl=tr&hl=tr

quote:

Hemen cami sokağında etleri hazırladıkları yeri görseniz lezzetin pislikten kaynaklandığını bilirdiniz. El arabasıyla (yaparlar marka) etleri mutfaktan alıp restoranın arka kapısından içeri sokuyorlar. Çalışanlar mutfakta etleri hazırlarken pofur pofur sigara tellendiriyor. Yalandan bone takmışlar, kapı pencere bildiğin merdiven altı. Tadı ondan güzel dönerin. Afiyet olsun Türkiyem

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.