Şimdi Ara

Bayramda Yol Durumu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
1
Favori
2.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arlkadaşlar ilk defa memlekete Maraşa arabayla gideceğiz inşallah. Arefe çok trafik olacağını düşünüyorum, İstanbuldan bayramın 1. günü çıkmayı düşünüyoruz. Acaba bayramın 1. günü yollar sakin olur mu?

• 20 milyonluk sehir abi inanın 2-3 milyonu sizle aynı dusunuyor .

Once de çıksan trafik var sonra da
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet2555

Arlkadaşlar ilk defa memlekete Maraşa arabayla gideceğiz inşallah. Arefe çok trafik olacağını düşünüyorum, İstanbuldan bayramın 1. günü çıkmayı düşünüyoruz. Acaba bayramın 1. günü yollar sakin olur mu?

sabah 5 te yola çıkarsanız trafige takılmadan istanbuldan çıkarsınız. ondan sonra da yollar yogun olur ama durmadan gidersiniz. bayramlaşayım yola çıkayım derseniz hiç belli olmaz.
  • ben olsam iftarda yarim kilo yogurt yer. saat 10 da uyur. sabah 4 te kalkıp yola çıkar. sabah namazını kılacaksaniz yol ustunde neresi denk gelirse halleder sonra da yoluma devam ederdim.
  • erkenden hepiniz gidinde biraz trafik açılsın1 hafta bariköprüden hızlı geçelim
  • Bende ilk defa uzun yolculuğa çıkacağım nasipse arife günü sabah saat 04.30 gibi çıkmayı planlıyorum. Acaba ist.dan kaç gibi çıkabilirim ? Yada kaç gibi çıkmalıyım ki trafiğe yakalanmayayım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmankur

Bende ilk defa uzun yolculuğa çıkacağım nasipse arife günü sabah saat 04.30 gibi çıkmayı planlıyorum. Acaba ist.dan kaç gibi çıkabilirim ? Yada kaç gibi çıkmalıyım ki trafiğe yakalanmayayım ?
    arife günü akşam 11 de çıkacağım inşallah izmirden uşak a
  • Bir şekilde çıkarsınızda, asıl önemli olan dönüş!!

Eğer pazar günü dönecekseniz, ozaman endişelenin
  • Ben bir sene arefe gunu sabah yola cikmistim acemilik iste izmite 5 saatte varmistim kayseriye 16 17 saatte varmistim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugo

Bir şekilde çıkarsınızda, asıl önemli olan dönüş!!

bende Antalya dan İstanbul a gidicem Allah izin verirse

Akşam yatsıdan sonra uyuyup gece 2 gibi kalkıp yola çıkmayı planlıyorum.
  • quote:

Haftaya pazar dOnsek 25 temmuzda
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

quote:

Alıntıları Göster
    Ben çarşamba akşamından İzmit'e gideceğim. Malum asıl trafik de İstanbul-İzmit arasında oluyor. Çarşamba akşamı gideceğim halde Gebze'nin köyleri üzerinden mi gitsem diye düşünüyorum.
    Yani her türlü trafik olacak. Eğer bayramın 1. günü gidecekseniz en mantıklı hareket erkenden yola düşmek. Bayram namazını düşünüyorsan, yolda denk getirdiğin bir yerde kılarsın artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: rbcntechnic

bende Antalya dan İstanbul a gidicem Allah izin verirse

Akşam yatsıdan sonra uyuyup gece 2 gibi kalkıp yola çıkmayı planlıyorum.

hocam istanbula geliş bomboş oluyor. dilediğiniz saatte yola cıkın.
  • Bayramın 1. günü yollar bomboş olur. 2 sene önce bayramın ilk günü çıktık yollar bomboştu arefe günü çıkan bir akrabamız Samsun'a 19 saatte gitmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alemci83

quote:

Alıntıları Göster
    İzmitten Gerede çıkışına kadar otobandan gidecem. Çarşamba akşamı kaç gibi çıkmam lazım? Fikri olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: fatal_hand

İzmitten Gerede çıkışına kadar otobandan gidecem. Çarşamba akşamı kaç gibi çıkmam lazım? Fikri olan var mı?

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınız için. Kamu personeli olduğum için Çarşamba 16dan sonra tatil zaten. O saatten sonra hatta Çarşamba öğleden sonra da trafiğin başlayacağını düşünüyorum. Bayramdan 1 hafta sonrası için yıllık izin aldım zaten. Aslında en iyisi Bayram günü sabah namazından önce çıkmak diye düşünüyorum ama benim aile Maraşda ama hanımın ailesi İstanbulda olduğu için onlarla da bayramlaşıp gitmek istiyor, ondan dolayı namazdan sonraya kalacağız gibi duruyor.

• wind06 kullanıcısına yanıt
    Hocam Gebzenin köyleri çok mantıklı bence. Ben de Ramazandan önceki son haftasonunda Düzceden İstanbula 6 saatte gelebilmiştim, Herekeden çıkıp Tavşancılın içinden geçip kısmen de olsa trafiği bypass etmiştim.
  • OnurD7 kullanıcısına yanıt
    Hocam İstanbul için diyorsunuz değil mi??
  • fatal_hand kullanıcısına yanıt
    Hocam akşam değil de gece 12den sonra sabaha doğru çıkmak sanki akşamdan daha sakin olur gibi geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet2555

Hocam İstanbul için diyorsunuz değil mi??

Evet, İstanbul'dan Rize'ye gitmiştik.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.