Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BAYRAM HAVASINDA DEV KARNE KAMPANYASI EN İYİ FİYATLAR ITOPYA'DA! SINIRLI SAYIDAKİ ÜRÜNLERİ KAÇIRMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Hobar Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
1.033
Cevap
16
Favori
173.589
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> BAYRAM HAVASINDA DEV KARNE KAMPANYASI EN İYİ FİYATLAR ITOPYA'DA! SINIRLI SAYIDAKİ ÜRÜNLERİ KAÇIRMA
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3501 Mesaj
    18 Eylül 2018 11:55:38
    quote:

Orijinalden alıntı: Guest-71EAFEA62

Burada bazi arkadaslar bu site ile sorunlari olduklarini buraya yazdilar paralri iceride kaldi diye iki konu nasil trende olabilir anlamis degilim.
    reklam satın aldıkları için konu üstte duruyor
    |
    |
    18 Eylül 2018 12:46:18
    quote:

Orijinalden alıntı: muaz1984

Bu v2.5 donanım arşivi sistemi değil mi ?
    Evet donanım arşivinin.

Bu arada 3 bin TL yinede çok pahalı 6 senedir PC almadım şuanda da yok zaten ilk defa niyetlendim dolar uçtu gitti. Şu sistem normalde 2000 TL ye filan dizilmesi lazım yazık yav

Neyse reyes sonuç olarak hem fakirsin hem basit bir ücretli öğretmen PC senin neyine işini telefonda gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    18 Eylül 2018 13:07:25
    Fiyat uygun açıkçası piyasaya göre aşağıda aynı sistem farklı sitelerde fiyatlarıyla hesapladım,

4020₺ - sinerji

https://www.incehesap.com/pc-toplama-sihirbazi/?gaming=0&p=36291,1_36739,1_33357,1_35439,1_21092,1_36448,1_34323,1 - 3867₺ - incehesap

Sadece itopyada benzer bir sistem uyguna toplanıyor. Fakat gel gör ki 4400 tl'ye rx 580 toplanabiliyor. Rx 560'a 3100 tl gömmek akıl kârıysa itopya'dan gömmek lazım
    |
    |
    Battlestar Galactica ∞ Prison Break ∞ Friends ∞ How I Met Your Mother ∞ Supernatural ∞ The Big Bang Theory ∞ Breaking Bad ∞ Sherlock ∞ Da Vinci's Demons ∞ Game of Thrones ∞ Agent Carter ∞ Agents of S.H.I.E.L.D. ∞ Supergirl ∞ Limitless ∞ Gotham ∞ Wayward Pines ∞ Better Call Saul ∞ The Blacklist ∞ Sleepy Hollow ∞ The Messengers ∞ The Flash ∞ Daredevil ∞ South Park ∞ Suits ∞ Vikings ∞ Jessica Jones ∞ The Walking Dead ∞ True Detective ∞ LOST ∞ Leyla ile Mecnun ∞ Fargo ∞ Mr. Robot ∞ Avrupa Yakasy ∞ Isler Gucler ∞ Kiralik Ask ∞ Kardes Payi ∞ Doctor Who ∞ 24 ∞ Spartacus ∞ Mad Men ∞ Fringe ∞ Salem ∞ Shameless ∞ OZ ∞ Babylon 5 ∞ Star Trek ∞ The Newsroom ∞ Stargate ∞ DEXTER ∞ Seinfeld ∞ The X Files ∞ Freaks and Geeks ∞ Firefly ∞ House M.D ∞ Sons of Anarchy ∞ The Shield ∞ Rome ∞ Six Feet Under ∞ The Wire ∞ The Sopranos ∞ Heroes ∞ Arrow ∞ Hannibal ∞ The Mentalis ∞ Band of Brothers ∞ House of Cards ∞ 24 ∞ Firefly ∞ Westworld ∞ Humans ∞ Banshee ∞ Stranger T. ∞ 11.22.63
    ∞ GÜNCEL IMDB Listesi

• Çavuş
    83 Mesaj
    18 Eylül 2018 13:53:06
    V2.5'i sipariş edenler kaç güne ürünleriniz hazırlanıyor kısmından geçtiniz acaba benimki 2 gündür orada kaldı da alanlar bilgilendirebilir mi lütfen ?
    |
    |
    18 Eylül 2018 16:57:59
    V2.5 sisteminin üzerine upgrade yapıp satın aldım bende, hala hazırlanıyor yazıyor. Daha detaylı yazılsa, paraçalar temin sürecinde mi? pc toplanma sürecinde mi? kargoya teslim sürecinde mi? bizde bilsek durumu. Telefonlara da cevap verilmiyor işin kötüsü bilmediğim bir site olsa dolandırıldım diyeceğim.
    |
    |
    18 Eylül 2018 22:30:31
    İtopya sizden bi kaç gün önce kulaklık siparişi verdim. Kargoya not ettirmeniz için gelmeden arasınlar diye not düştüm. Ama kargo şirketi böyle bi talep gelmedi dedi. Çok olumlı baktığım bi firmanın imajı baya bi çizildi bu küçük sorunla. Yakışmadı.

|
    |
    19 Eylül 2018 09:29:45
    https://www.amazon.com.tr

resmen açıldığına göre hepsiburada,n11 ve kendi kafalarına göre ticaret yapmaya çalısan uyanık siteler :D şimdi amazona konuşsunlar
    |
    |

Mevlana C.R
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj
    19 Eylül 2018 10:52:47
    quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

Hocam açık kutu işlemciyi size yollasalar ne hissedersiniz?

Alıntıları Göster
    öyle bi dünya mı var? 14 gün cayma hakkı diye bişey var. Kullanıp kullanmaman açıp açmaman birşey farkettirmez. İade almak zo run da lar. Prim yaptırmayın bu davranıştaki firmalara.
    |
    |
    19 Eylül 2018 11:00:28
    GTX1050 RX560'dan çoğu oyunda çok daha iyi performans veriyor. Aynı sistemi GTX1050 ile almak daha mantıklı gibi.

veya 4000TL'ye 8.nesil 8100 1050ti ile şöyle de bir PC var bunun da fiyatı uygun

https://www.teknobiyotik.com/oyuncu-pc-gamer-pc/back-to-school/intel-coffee-lake-i3-8100-3-6ghz-gtx1050ti-4gb-8gb-ddr4-1tb-hdd-oyun-bilgisayar.html
    |
    |
    19 Eylül 2018 13:06:02
    Bu saatten sonra GTX 1050 Ti, GTX 1050, RX 560 gibi kartlar alınmaz. Çünkü bu kartlar fiyatlarını hak etmiyor. 800-1300 lira bandında satılıyor bu kartlar, 300-600 liralık kartlar en fazla. Almayın, elinizdekilerle idare edin.
    20 Eylül 2018 23:59:37
    @itopya

Asus rog strix scar 2 ve hero 2 ne zaman gelecek? Özellikle 1070 gpu lu ince çerçeveli strix scar 2 nin Türkiye'de olmaması beni sinirlendiriyor. Belki size gelir?

Eğer strix 2 olmazsa mümkün ise dell g7 beyaz kasa ne zaman gelir? Yurtdışında da bulamadım beyaz kasa.

|
    |
    22 Eylül 2018 08:37:38
    quote:

Orijinalden alıntı: 1982-utkan

O kadaramı Aldın .EĞE SENİN GİBİ VELET PUBG OYNSYACAK DİMİ..SALYALI

Alıntıları Göster
    sosyal medya üzerinden taciz demek ... yandın sen
    Intel core i5 8400**Cooler Master Hyper T4**Gigabyte Gaming G1 GTX 1070**Gigabyte Aorus Gaming 3**16 GB Corsair Vengeance Ddr4 2666mhz**Corsair Spec01 Carbide Series w/vs550 80 **Samsung 850 EVO 120Gb**Seagate Barracuda 1TB**Asus VC239H**Steelseries Rival 310**Logitech g413 Carbon**Steelseries arctis3 2019 Edition**
  • Yarbay
    2935 Mesaj
    22 Eylül 2018 08:48:10
    quote:

Orijinalden alıntı: Redshift

sosyal medya üzerinden taciz demek ... yandın sen

Alıntıları Göster
    Çıram bol olsum evladım üşürüm ben

|
    |

LG 4k ips hdmi 2.0 27 inc Monitor-Samsung s7-edge
    Xbox One x SCORPİO EDT GT:Mortalresistans
    Lg 4k 635 tv ..Ps4 slim 500 gb
    Nintendo SWITCH.. Ps4 PRO. Psn:utkanturk82
  • Binbaşı
    1534 Mesaj
    24 Eylül 2018 06:33:50
    1500 lira belki edecek sisteme 2 katı fiyat ödemek zorunda kalmak... Bu sistem beş para etmez. Bir de süsleyip afiş yapmışlar.

|
    |

Saygılarımla.
  • Binbaşı
    1154 Mesaj
    25 Eylül 2018 22:18:47
    Şu namussuz stokçuluğu bir bitiremediler.

2999 nasıl 3280 tl oldu ? Dolardan dolayı mı ? Koskoca şirket parçaları günlük mü alıyor ? Süt mü bu ? Ekmek mi ?

hiç mi bu sistem için 100 200 tane parça almadı önceden ? Her sipariş için tek tek güncel kurdan ekran kartı ram mi alıyor ?

Yeter yahu, satmayın daha iyi . İlan açıkken kaç paraydı kur şimdi kaç para ? 16 eylül 6.29 TL 25 eylül 6.16 TL

SAÇMALIK !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _OlguN_ -- 25 Eylül 2018; 22:23:19 >
    54 Mesaj
    28 Eylül 2018 13:54:23

fiyat 3200
    28 eylül dolar : 6lira :D
    |
    |
    _OlguN_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    29 Eylül 2018 22:05:49 Konu Sahibi
    quote:

Orijinalden alıntı: _OlguN_

Şu namussuz stokçuluğu bir bitiremediler.

2999 nasıl 3280 tl oldu ? Dolardan dolayı mı ? Koskoca şirket parçaları günlük mü alıyor ? Süt mü bu ? Ekmek mi ?

hiç mi bu sistem için 100 200 tane parça almadı önceden ? Her sipariş için tek tek güncel kurdan ekran kartı ram mi alıyor ?

Yeter yahu, satmayın daha iyi . İlan açıkken kaç paraydı kur şimdi kaç para ? 16 eylül 6.29 TL 25 eylül 6.16 TL

SAÇMALIK !
    Merhaba ,

Bu tarz agresif yorumlara cevap vermememiz gerekir zira , pc donanımı sektörünü '' Tekel'' likten kurtarma gayesi içinde olan bir firmayız.

Değerli tavsiyeniz için teşekkür ederiz evet önceden 100 200 adet parça satın aldık ve hepsi satıldı.

Sanırsam sizde güzel ülkemizde şu anki olan durumu stokçuluğa bağlıyorsunuz.

Bir süre önce neredeyse tüm donanım ürünleri getiren distribütörlerin Türk lirasına dönmesi ile fiyatların arttığından bihabersiniz galiba ?

'' Hazine ve maliye bakanlığınca hazırlanan türk parası kıymetini korumu hakkında 32 sayılı kararda değişiklik yapılmasına dair karar (karar sayısı: 85) (“karar”), cumhurbaşkanı’nın imzasıyla 13 eylül 2018 tarihli 30534 sayılı resmi gazete’de yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.

karar ile 11.8.1989 tarihli resmi gazetede yayınlanan türk parası kıymetini koruma hakkında 32 sayılı kararda değişiklikler yapılmıştır;

döviz üzerinden belirlenen sözleşme bedelleri
    karar uyarınca bundan böyle menkul ve gayrimenkul alım satım ile kiralama sözleşmelerinde döviz üzerinden belirlenmiş bedellerin 30 gün içinde türk lirasına dönüştürülmesi gerekecektir.

türkiye'de yerleşik kişilerce (hazine ve maliye bakanlığınca belirlenen haller dışında), aşağıda sayılan sözleşmelerden kaynaklanan ödeme yükümlülükleri döviz cinsinden veya dövize endeksli olarak kararlaştırılamayacak:

• menkul ve gayrimenkul alım satım,
    • taşıt ve finansal kiralama dahil her türlü menkul ve gayrimenkul kiralama,
    • leasing
    • iş, hizmet ve eser sözleşmeleri

dövizin türk lirasına döndürülmesi
    karar ile döviz ile yapılan sözleşmelerin bir ay içinde tl'ye dönüştürülmesi zorunlu kılınmıştır.

kararın yürürlüğe girdiği 13 eylül 2018 tarihimden itibaren 30 gün içinde, yani 13.10.2018 tarihine kadar daha önce akdedilmiş yürürlükteki sözleşmelerde döviz cinsinden kararlaştırılmış bulunan bedellerin, taraflarca türk parası olarak yeniden belirlenmesi - uyarlanması gerekmektedir.

expat çalışanlar tr'de yerleşik (ve vergiye tabi) olduğu için döviz cinsinden / dövize bağlı ödemeler var ise onlar da bu kapsama dahil edilmelidir.'' [Son paragraf ALINTIDIR , Buna Donanım ürünleride dahildir]

• Teğmen
    216 Mesaj
    29 Eylül 2018 23:13:38
    2999 lira başlıgını düzeltin kardeşim siz nasıl olurda kamuoyunu yanıltırsınız.
    |
    |
    30 Eylül 2018 17:34:35
    Fiyatı 3291tl

|
    |
    01 Ekim 2018 07:03:22
    Yorumları okuyunca bir kez daha anladım bizim kitlemiz bilinçli zeki olduğunu.

Sizin her fiyatınıza anca donanım Arşivi denen veled takımı vs... kanser kitle atlar.
    Burası donanımhaber kimleri gördü bu forum hey gidi hey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rebellion87 -- 1 Ekim 2018; 7:12:23 >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
üniversite
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Ankara Web Tasarım
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.