Şimdi Ara

Bayonetta Türkçe Yama !!! Çıktı !!! (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
340
Cevap
16
Favori
25.563
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
26 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hmm Gelişme nedir acaba , Eminim Yogunluktan Dolayi Bakamiyordur.. er yada gec Cıkacaktir.. Sabirli olalim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

hmm Gelişme nedir acaba , Eminim Yogunluktan Dolayi Bakamiyordur.. er yada gec Cıkacaktir.. Sabirli olalim

yoğunluktan hiç el atmadım 20 25 gündür, bayramdan sona sezon hemen açılmazsa devam ederim
  • Ben senden bayram hediyesi niyetine obscure bekliyorum kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freeman1930 kullanıcısına yanıt
    Kadir in işleri yoğun.Bayram hediyesi vermek ister ama Obscure çevirisinin az bir kısmı kaldı diyebilirim

• Obscure ne almede diyimde içimde kalmasın

Obscure bitti.

Jericho da bir problem var.Ona bakacağız

• Eyvallah sağ olun. Beklemedeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: ferex28

Obscure bitti.

Jericho da bir problem var.Ona bakacağız

Ya ferex kardeşim merakımı mazur görün ama aklıma takıldı. Şimdi türk teknik ile beraber mi hazırlıyorsunuz yamayı.

Ceviriyi ben yapmıyorum.Tool konusunda destek sağlıyorum.Tabikide konuşuyoruz ki.Problemin ne olduğunu bulmaya çalışıyoruz

• quote:

Ceviriyi ben yapmıyorum.Tool konusunda destek sağlıyorum.Tabikide konuşuyoruz ki.Problemin ne olduğunu bulmaya çalışıyoruz

Hı Allah kolaylık versin hepinize. İşiniz zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: freeman1930

quote:

Hı Allah kolaylık versin hepinize. İşiniz zor.

evet obscure bitti müsait bir zamanda oturup oynayıp test edeceğim
    sonra bayonetta'ya kaldığım yerden devam edeceğim. Jericho'yu çözersek ne ala :)
  • Beklemedeyim kardeşim. Allah razı olsun

• takipdeyiz.. :)
  • Jericho zamanında çok baba bir korku fps oyunuydu. Onun yaması gelir mi bilmem ama alın onun adaşı olan müzik
    https://www.youtube.com/watch?v=Mujf5kKSBMw

• gelişme varmı bayram geçti yılbaşı gelıo
  • encuni kullanıcısına yanıt
    bayonetta ile ilgili gelişme yok, dediğim gibi oyun içi konusma etkilesim ve video dialoglari %100 çevrildi.
    Sadece kitaplarin yarısı kaldı çok fazla kitap oldugundan ve aynı oyunu çevirmekten gına geldiği için önce
    obscure' oyununu çevirip bitirdim testi kaldı, şimdi ise En sevdiğim oyunlardan biri olan Jericho'yu çözdüm
    onu çeviriyorum sanırım 3 oyunuda ileriki zamanlarda aynı anda erişime açacagim.

Ve çok uzun zamandır ara verdiğim Metal Gear Solid'i bitireceğim
  • Bilgilendirme için sağ ol kardeşim. Sabırsızlıkla obscure bekliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

bayonetta ile ilgili gelişme yok, dediğim gibi oyun içi konusma etkilesim ve video dialoglari %100 çevrildi.
    Sadece kitaplarin yarısı kaldı çok fazla kitap oldugundan ve aynı oyunu çevirmekten gına geldiği için önce
    obscure' oyununu çevirip bitirdim testi kaldı, şimdi ise En sevdiğim oyunlardan biri olan Jericho'yu çözdüm
    onu çeviriyorum sanırım 3 oyunuda ileriki zamanlarda aynı anda erişime açacagim.

Kitapları okuyan yok bu şekilde sunup kitabi tamamladığında v2 olarak sunabilirsin.Neden insanları bekletmeyi tercih ediyorsun

• Türk Teknik kullanıcısına yanıt
    bence kardeş sen onu alpha sürüm diye sun fallout 4 u cevirenler öyle yapmıştı işimizi görür bizim oda çeviri bitincede kaldırıp tam sürüm diye sunaarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türk Teknik

Bayonetta Oyununu Bitirmen Daha saglikli olurdu.. tabiki sana saygi duyuyoruz, karar senin şecim senin . Ama Bayonetta yamasini bitirmeden başka yamayi yapmak epey ilginc oldu.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.