Şimdi Ara

Bayiler çok mu para kazanıyor?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
45
Cevap
0
Favori
2.102
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    20614 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lordplanett

Bir çoğunun takas için bünyelerinde bağımsız bir firmayı bulundurmasından fena halde rahatsız oldum her zaman. İyi kazanıyorlar ki ikinci elden gelecek parayla uğraşmıyorlar bile.

Alıntıları Göster
    Çoğu bayi arsa alır ve üzerine ucuz maliyetli bina yaptırır. Devamında ise aylık giderleri minimum 30-40 çalışan, 5000-10000TL arası elektrik, 1000TL su vs... yani ortalama 100.000/150.000TL minimum gideri olur.

Bugün Türkiye Apple distribütörünün bile telefon cihaz başı 1500-4000TL civarı kâr yaptığını düşünürsek adet başına, araba firmalarının araç başı 500-1000TL kâr yapıyor demesi tamamen hayatında hiç bu işi yapmayanların sallamasyonudur. Bu şuna benzer, lastikçilerin; ''abi valla lastik başı 5-10TL kâr marjım var'' demesine. O da komiktir.
    |
    |
    Copyright © 2011/2012/2013/2014/2015/2016/2017/2018/2019/2020 Burada yazdıklarımın tamamı hayal ürünüdür ve gerçek değildir, zotacing sorumlu tutulamaz...Yazdıklarıma inanmayın ve üzerinize almayın/alınmayın.

• Teğmen
    148 Mesaj

Çekmeköyde ARY Fiat plazayı kapattı. İşler kesat

Hemen plaza sahibi ilana koymuş 165 bin tl kira ile. Giderleri çok

O parayı çıkar ak için hasbelkader servise yolu düşenleri yolmadan göndermezler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    kimbehicayy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5235 Mesaj

Üslüpta bişey yok üstat hangi distribütörmüş o merak ettim bende şthalata uğraşıyorum tr deki her firmanın aşağı yukarı ne kazandığını biliyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    zotacing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: efruz

Çekmeköyde ARY Fiat plazayı kapattı. İşler kesat

Hemen plaza sahibi ilana koymuş 165 bin tl kira ile. Giderleri çok

O parayı çıkar ak için hasbelkader servise yolu düşenleri yolmadan göndermezler
    Çekmeköydeki opelde kapandı 19 dönüm arazisi varmış kiralık şu anda kirası 590 bin bu adam o kirayı nasıl ödemiş şimdiye kadar
    https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-isyeri-kiralik-cekmekoy-de-mustakil-ticari-bina-650537093/detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kimbehicayy -- 18 Haziran 2019; 9:57:25 >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Media Sözlük
192.168.1.1
canlı radyo dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.