Şimdi Ara

bayanların gidebileceği bölümler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: eclipse.

quote:

Orijinalden alıntı: trials_musti

quote:

Orijinalden alıntı: ogulll

hemşirelik. açık var. ayrıca bayanların gidebileceği bölüm nedir arkadaş? sen bayansın giremezsin mi diyorlar
    kaptan, makine mühendisi, makinist bayanlar var. çöp kamyonu şoförü bayan gördüm ben

sizce makine mühendisi bi bayan mı rahat olur öğretmen yada biyerde sekreter , öğretmen olan bayan mı ?

Mühendis bayanlara özellikle avrupada normalden fazla maaş verilir. Piyasada az bulunan bir şey olduğu için önemli.

Kaldı ki yaşam standartları ve yapılan iş oranına baktığımızda makine mühendisliği daha öndedir. Sekreterlik, öğretmenlik nerede mühendislik nerede? Makine mühendisliğinin başlangıç maaşı onların otomatik olarak en az 2 katı başlıyor zaten..

birçok makine mühendisi arkadaşım iş arıyor ya da vasat işlerde çalışıyor
    sekreterlik, öğretmenlik nerede mühendislik nerede demişsin... doğru söylemişsin :D matematik öğretmenliğini kazandığımda üniversitenin bütün mühendislik bölümlerine girebiliyordum :) makine mühendisliğinden de onlarca puan üstte çekmiştim...

• Öğretmenliği tek geçerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kedimi Yedim

quote:

quote:

quote:

hemşirelik. açık var. ayrıca bayanların gidebileceği bölüm nedir arkadaş? sen bayansın giremezsin mi diyorlar
    kaptan, makine mühendisi, makinist bayanlar var. çöp kamyonu şoförü bayan gördüm ben

sizce makine mühendisi bi bayan mı rahat olur öğretmen yada biyerde sekreter , öğretmen olan bayan mı ?

Mühendis bayanlara özellikle avrupada normalden fazla maaş verilir. Piyasada az bulunan bir şey olduğu için önemli.

Kaldı ki yaşam standartları ve yapılan iş oranına baktığımızda makine mühendisliği daha öndedir. Sekreterlik, öğretmenlik nerede mühendislik nerede? Makine mühendisliğinin başlangıç maaşı onların otomatik olarak en az 2 katı başlıyor zaten..

sekreterlik, öğretmenlik nerede mühendislik nerede demişsin... doğru söylemişsin :D matematik öğretmenliğini kazandığımda üniversitenin bütün mühendislik bölümlerine girebiliyordum :) makine mühendisliğinden de onlarca puan üstte çekmiştim...

Senin arkadaşlarınla alakalı bir durum bu. Benim çevremde gerek ODTÜ gerekse başka üniversitelerin makine mezunları hayatlarından memnun

• quote:

Orijinalden alıntı: emre-34bjk

İTÜ Meteoroloji Mühendisliği

güzel deneme
  • Öğretmen falan olmayın.Vallahi bak.Mezun olduktan sonra atanamayınca biz iş isteriz iş isteriz diye çıkıyorsunuz sokaklara.Devletin size iş bulma mecburiyeti mi var ! Neyse bu ayrı konu.
    Doktor,mimar,iç mimar,vukat,işletmeci/iktisatçı vs.vs. en uygun olanları bence.
  • nedense bazı arkadaşlar beni geri kafalı sanıyor. yanılıyorsunuz. kadınların yapabileceği iş ve erkeklerin yapabileceği iş farklıdır. mecburiyet farklı bi durum...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kedimi Yedim

quote:

quote:

quote:

Senin arkadaşlarınla alakalı bir durum bu. Benim çevremde gerek ODTÜ gerekse başka üniversitelerin makine mezunları hayatlarından memnun

ankaradaki odtü tabi ki iyi bir üniversite ama kimsenin diğerinden bahsettiği yok. biraz daha gerçekçi düşünsen iyi olacak senin için...

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.