Şimdi Ara

BAYA Bİ OYUN ALDIK SIRA OYNAMAYA GELDİ .....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
228
Cevap
1
Favori
5.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1.hesap ----- kişi başı 60 tl ------ ovarinli - hata34hata35 - mcmaniac - astektash - Lionheart

worms-------------------------------------10tl
    anarchy rush hour-------------------------14tl
    flower------------------------------------15tl
    under siege-------------------------------19tl
    renegade ops------------------------------25tl
    zombie apocalypse-------------------------19tl
    section 8 prejudecie----------------------25tl
    homefront---------------------------------65tl
    fight night champion----------------------50tl
    premier manager 2012------------------25tl
    king of fighters 95 -----------------------18tl
    hesapda 16 tl kaldı çarşamba günü 1 oyun daha ilave edebiliriz

2. hesap ------ kişi başı 35 tl -------- ovarinli - hata34hata35 - astektash - Berk! - Beybifeys

bulletstorm-------------------------------50tl
    crysis 1----------------------------------40tl
    crysis 2----------------------------------80tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ovarinli -- 15 Kasım 2011; 21:46:47 >

• Kalici kardeslik aciyorsun zaten adam bulmussun neden buraya konu aciyorsun peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

Kalici kardeslik aciyorsun zaten adam bulmussun neden buraya konu aciyorsun peki?

bu soruyu sorması gereken son kişi sen olmalısın bence orhan . nedenmi dersen senin açtığın konuları örnek verebilirim
    psn den görüşmekten daha kolay olduğu için olabilirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ovarinli

quote:

Kalici kardeslik aciyorsun zaten adam bulmussun neden buraya konu aciyorsun peki?

bu soruyu sorması gereken son kişi sen olmalısın bence orhan . nedenmi dersen senin açtığın konuları örnek verebilirim

Neden actigim konularin ne alakasi var actigim kardeslikleri dhden buldum bosuna forumu kirletip uste cikiyorsun.

• quote:

quote:

quote:

Neden actigim konularin ne alakasi var actigim kardeslikleri dhden buldum bosuna forumu kirletip uste cikiyorsun.

açılan konulardan sorumlu admin marfoğlu olduda benim mi haberim yok
    hocam konuyu açıyorum ilk mesaja bakarmısın - adam bulmuşsun niye buraya konu açıyorsun.
    madem öyle diğer kardeşliklerede sor 5 kişiyi tamamladınız niye hala burdan devam ediyorsunuz diye sana ne cevap verecekler

• quote:

quote:

quote:

quote:

açılan konulardan sorumlu admin marfoğlu olduda benim mi haberim yok
    hocam konuyu açıyorum ilk mesaja bakarmısın - adam bulmuşsun niye buraya konu açıyorsun.
    madem öyle diğer kardeşliklerede sor 5 kişiyi tamamladınız niye hala burdan devam ediyorsunuz diye sana ne cevap verecekler

Dostum onlar zaten konu actigi icin problem yok ama sen zaten topladigin kisiler icin konu aciyorsun bunu soyleyen tek ben degilim baska kisilerde boyle dusunuyor neyse iyi kardeslikler sana.

• benim açtığım konuda problem varsa şikayet edersin
    rahatsız oluyorsan girmezsin
    ve senden başkada rahatsız olacak kimse olduğunu zannetmiyorum
    8 ayda 3400 mesaj kasmak böyle oluyormuş demek
    senle hiç alakası olmayan bi konuya girip laf salatası yaparak
    herkesin yolu yordamı farklı marfoğlu sanada iyi forumlar
  • quote:

benim açtığım konuda problem varsa şikayet edersin

Mesajlarla ne alakasi var belkide ok konulara girdigimdendir.Ayrica bazi arkadaslarda benim gibi dusunuyor obur kardesliktede soylediler iyi kardeslikler dedim uzatmayalim.

• quote:

quote:

Mesajlarla ne alakasi var belkide ok konulara girdigimdendir.Ayrica bazi arkadaslarda benim gibi dusunuyor obur kardesliktede soylediler iyi kardeslikler dedim uzatmayalim.

ama hiçbiride buraya yazıp konuyu kirletmedi işte onlardan seni ayıran en büyük fark

• quote:

quote:

quote:

ama hiçbiride buraya yazıp konuyu kirletmedi işte onlardan seni ayıran en büyük fark

Onlarda obur kardeslik konularinda fikirlerini belirtti.

• Biraz hızlı olun sony kapatırsa yanarsınız.
  • Hayırlı olsun hocam.

Forumda kimsenın kimseye karışmaya hakkı olmadıgını düşünüyorum.Zaten sorun varsa adminler ilgileniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eMRe_Dmrc

Hayırlı olsun hocam.

Forumda kimsenın kimseye karışmaya hakkı olmadıgını düşünüyorum.Zaten sorun varsa adminler ilgileniyor.

teşekkürler emre
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maverick666 -- 30 Eylül 2011; 15:30:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maverick666

.

Hocam diğer arkadaslar dan onay bekliyorum vaz gecen olursa soz alırım seni aksam işden dönünce alicam oyunu hem Fifa'nın online durumu belli olur ozamana
  • @ovarinli
    tamam abi alalım bana uyar. bu adamada cevap verme abi lütfen. derdi tasası yok her başlığa girip polemik çıkarmaktan başka yarattığı hiçbirşey yok. yaşına veriyoruz ama bir yere kadar.

@marfoglu lütfen illallah ettim sayende bu forumdan. hangi başlığa girsem boş yere çıkardığın kavgaları görmekten usandım. yeter be kardeşim yeter insanların canını sıkma. cevap verip terbiyesizlik yapmaya kalktığın kişi senden kaç yaş büyük gözünü seveyim sana mı kaldı kim neden konu açtı root adminmisin be arkadaş herşeye maydonoz oluyorsun. git bak işine yeter. sanane kim ne başlık açtıysa açtı. sana mı kaldı derdi tasası yorum yapması. forum paylaşım yeridir. her konuya yorum yapıp gerginlik yaratmaya çalışmak için uğraşılan bi yer değil. hadi kal sağlıcakla bu başlığada mesaj atma lütfen. bi cevabın olacaksa özelden gel tamam mı kardeşim.
  • Hayirli olsun aga. Eksiginiz olursa beni yazabilirsiniz her zaman..
  • Hayırlı olsun
  • fatihden cevap bekliyorum oda kabul ederse 5 kişi olmuş oluyoruz zaten ben akşam alıp bilgileri yollarım size nihad . tolgaylada psn den konuştum tamam dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcmaniac

Hayirli olsun aga. Eksiginiz olursa beni yazabilirsiniz her zaman..

teşekkürler sertan
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.