Şimdi Ara

BattleForge (Tanıtım, Başlangıç Rehberi ve Diğer Bilgiler) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
282
Cevap
0
Favori
9.334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pvp ile ilgili oyundan baya bir özel mesaj geliyor. Ben yazmaktan bıktım sanırım bu mesajları atanların hepsi burdaki konuya bakıp atıyor.

http://forums.battleforge.com/forum/showthread.php?t=10284

Burdan herşeyi öğrenebilirsiniz. Bunu okuyup direk PVPDE TOP 10A GİRİCEM diye oynamayın baya bir pratik gerekiyor.
  • Niye la senden pvp taktiği alan unrankeddan başka bişey elde edemez :P
  • Belki ilerde sende battlemaster falan olursun emre ne diyim :D

Ya da 2v2 de top 20 ye girersin. 13. sıradaydım yani :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ragnarok--- -- 24 Ekim 2011; 22:52:26 >
  • Battlemaster olmam hacı.Direk Sage olurum.
  • Arkadaşlar oyunu yüklüyorum fakat pach atarken 1.6 gblık pach atarken ilkten 500 kble ındırıoyr sonra 1.42 kb ye düşüyor ole kalıyor sabit hic oynama yok neden acaba?
  • Sürekli aç kapa yap.
  • Beyler hala oynayan varsa bişey soracağım. Bugun Demirören AVM'de Battleforge DVD'si gördüm 10 liraya. Bi ara 3000BF ve 64 kart gibi şeyler dönüyodu şuan alırsam vericekmi 3000BF ve 64 kart ? Hem başlamak için güzel bi başlangıç olur.
  • Orgin üyeligim bulunmakta için de yaklaşık 4 oyun vardır.Nfs RUN ,Nfs Hot pursuıt,Crysis 2, Red alert 3 bunlara karşılık battleforge promo card veya BF karşılıgı verılcektır,istanbul veya izmir içi yüz yüze takas yapılcaktır.Veya satılık kart da alabilirim TL ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dellarto1919 -- 11 Mart 2012; 6:58:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HarveyQuinn

Beyler hala oynayan varsa bişey soracağım. Bugun Demirören AVM'de Battleforge DVD'si gördüm 10 liraya. Bi ara 3000BF ve 64 kart gibi şeyler dönüyodu şuan alırsam vericekmi 3000BF ve 64 kart ? Hem başlamak için güzel bi başlangıç olur.

bende bakıyorum hocam nedense saçma geliyor sitesinde 30€ türkiyede 10 lira ben bi siteden aldım şifre çalışmadı para iadesi aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: dellarto1919

Orgin üyeligim bulunmakta için de yaklaşık 4 oyun vardır.Nfs RUN ,Nfs Hot pursuıt,Crysis 2, Red alert 3 bunlara karşılık battleforge promo card veya BF karşılıgı verılcektır,istanbul veya izmir içi yüz yüze takas yapılcaktır.Veya satılık kart da alabilirim TL ile
    Onlar satılmadığı için öyledir. Ben aldım 2 tane oyun şamanla para kasıyordum en son neler oldu artık bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firesworn

Onlar satılmadığı için öyledir. Ben aldım 2 tane oyun şamanla para kasıyordum en son neler oldu artık bilmiyorum.

Emre artık Twilight Hag (Red)'im var. 2k bfp'den okuturum ben bunu. Oyuna gel.
  • arkadaşlar oyun artık güncelleşiyor ve ytaygınlaşıyor arkadaşlareınıza önerin oyun bence süperrr
  • Tamam.
  • Oyunun gidişatı ne durumda f2p ler hala eziliyormu.
  • f2p olarak kart bile alamıyorsun bi ara battleforge kutulusundan 3k bfp ve 64 kart geliyodu bimeks te kutulu 1tl ydi aldık şöyle 5-6 kutu baya iyi desteler yapmıştık ama elbet senden daha iyi biri çıkıyor oyunda
  • Güzel hort.
  • nasıl bedava bfp edinebilirim acaba
  • BUMP. Oyun sunucuları kapanmış, bundan sonra EA'ya tek kuruş yedirmem. Oyun tarihinin en iyi (imho) MMORTS'sini kapattılar herifler.
  • Battleforge reborn

Open beta : mid march

https://forum.skylords.eu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi devilkingcry -- 27 Şubat 2018; 13:17:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

Battleforge reborn

Open beta : mid march

https://forum.skylords.eu

Bunu bekliyorum bayadır umarım patlamaz.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.