Şimdi Ara

Battlefiled Bad company 2 Veteran Statüsüne geçmek?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

M1 grand tüfeğini açmak istiyorum fakat bir türlü açılmıyor nasıl açabilirim?30 levelim bu arada..

Ayrıca m16a2 tüfeğini platinum yaptım fakat bir türlü m16sa yapamıyorum?Next to kill 0 yazıyor nasıl m16sa yapabilirim silahı?

• M1 açmak için. BF heros oynuna kaydolman yeterli olur. Olmadı EA live chatte i want m1 desen yeter.

M16sa yı açman için ek paket alman gerekiyor. 56 avro birşey olması lazım.
  • @Aydolan

peki m16sa ne gibi özellikler veriyor?Silah daha mı hızlı oluyor?
  • Sadece dış kamuflaj veriyor. Birazcık da daha güçlü diye hatırlıyorum. Ayriyetten UMP MG3 ve M95 içinde sa var onlardarada kamuflaj veriyor. Silahlar dışında asker içinde kamuflaj veriyor. Bazı maplar için iyi ama karlı maplarda kek gibi ortaya çıkıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aydolan -- 28 Ekim 2012; 9:30:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydolan

Sadece dış kamuflaj veriyor. Birazcık da daha güçlü diye hatırlıyorum. Ayriyetten UMP MG3 ve M95 içinde sa var onlardarada kamuflaj veriyor. Silahlar dışında asker içinde kamuflaj veriyor. Bazı maplar için iyi ama karlı maplarda kek gibi ortaya çıkıyorsun.

bence sa kadar saçma birsey yok parayı veren sa paketini alıyor daha güçlü silahlara kavusuyor
  • Teşekkürler @Aydolan hocam m1 grand ' ı aldım sayenizde :)
    O zaman o paketi almaya gerek yok.Zaten engineer kasıyorum biraz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.