Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU | 31 Ekim Pasifik Cephesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
8.700
Cevap
105
Favori
316.944
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> FPS >> BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU | 31 Ekim Pasifik Cephesi
Giriş
    6683 Mesaj

Tides of war diye sekme var orada her hafta silah, ekipman tarzı şeyler veriliyor. Oradaki görevleri yapmanız lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    weehwet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Her sinifin 8-9 silahi var, henuz acmadigin silahlar listende gorunmuyor. Her sinifi 20 lvl e getirince tum silahlari goruyorsun. muhtemelen siniflarin henuz 20 lvl degil
    |
    |

PSN : kenshiRounin | LIVE : Buyukbaba
    Cömertlikte akarsu gibi ol. Şefkatte güneş gibi ol. Kusur örtmekte gece gibi ol. Öfkede ölü gibi ol. Tevazuda toprak gibi ol. Müsamahada deniz gibi ol. Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
  • Teğmen
    187 Mesaj
    Arkadaşlar 3 Ocak’taki güncellemede neler olacağı netleşti mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Tommy Shelby dediği gibi görevleri yapman lazım. onun dışında m1928 ve ribeltrolles 1918 sılahlarını armory bölümünden temin edebilirsin. hediye silahtır onlar.
    |
    |

Dün herkes karizmaydı, senin yokluğunu aratmadı gençler. şu cümle hiç eksik olmadı "siz Zone C'ye gidin gençler, benim Zone B'de ufak bif hesabım var"
    |
    |
    kozcivan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Bebe05

Arkadaşlar 3 Ocak’taki güncellemede neler olacağı netleşti mi
    net bilinmiyor, herşey söylenti şu anda. company coin gelecek, visibility iyileşecek gibi.
    Yılbaşı itibariyle yeni dlc lighining strike geliyor. Yeni harita (Yunanistan) Mart da ki dlc ile geliyor biliyorsunuz. yeni dlc daha çok yeni oyun modu içeriyor

|
    |
    Şimdi bunlar rus cephesini omaha çıkarmasını kim bilir ne zaman çıkaracak. Hepsini bir çıkarın tüm silahlar haritalar olsun işte yarım oyunu satıyorlar adama.Medal of honora omaha haritası sonradan gelse efsane olur muydu yani?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

İ5 4460,MSI H81M ddr3 anakart,12gb ddr3 ram,RX 570ARMOR 8GB
  • Yarbay
    3731 Mesaj
    Beyler oyunu alıp almamakta kararsızım öneriyor musunuz ? Bf1 de bi 100 saatim vardır. onu bırakıp sıfırdan başlamak zor geliyor. Sizce geçilmeli mi ?

birde bf1 deki gibi deluxe a özel mapler var mı ? normal alsak yeter mi ?

Psn ID: ahmtayd
  • Yüzbaşı
    365 Mesaj

Deluxe dediğin olay sadece kozmetik bu oyunda. Biz arkadaşlarla girip oynuyoruz saatlerce. Silahlara ve oyuna alışmak zaman alıyor doğru ama alışınca ve silahları kullanmayı çözünce çok zevkli.
    |
    |
    ahmtayd kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: cmanager

Deluxe dediğin olay sadece kozmetik bu oyunda. Biz arkadaşlarla girip oynuyoruz saatlerce. Silahlara ve oyuna alışmak zaman alıyor doğru ama alışınca ve silahları kullanmayı çözünce çok zevkli.
    Bf1 oynuyor muydun kıyasla nasıl hocam

• Yüzbaşı
    365 Mesaj

Bf1'i şimdi kontrol ettim de 691 saat oynamışım. Doğruyu söylemek gerekirse o oyun şu anki haliyle bu BF V'ten daha iyi. Ama BF V de gelişip kullanıcılar sayesinde en zevkli hale gelecektir. BF1'e göre hızlı oyun, olaylar çok çabuk gelişiyor etrafın bir anda sarılmış olabiliyor, dikkatli oynamak gerek ve bu yüzden de tüm silahlara dürbün takıp oynayabiliyorsun. Misal sniper'ın orta mesafe dürbünüyle taarruzun veya desteğin de aynı dürbüne sahip olması keskin nişancı oynamayı genelde mantıksız kılıyor. BF1'deki gibi uzun mesafe dürbünü takınca da -bf1de 8x idi- parlıyorsun karşıdan.-Devastation ve Rotterdam (2-3 harita) hariç medic olmak hiç mantıklı değil. Haritalar geniş ve bazıları bildiğin Rus dlc'sindeki gibi düzlükler çok. Takım ölüm ve fetih oynuyoruz biz ama bu haftaki silah için Grand Operations da oynadım geçenlerde. Sen hangi modları oynuyorsun bilmiyorum ama ben oyunu tavsiye ederim. Sağa sola sürekli koşturmayacaksın ama ilk başlarda yoksa sürekli doğ-öl kısır döngüsü hiç zevkli değil.
    |
    |
    quote:

Bf1'i şimdi kontrol ettim de 691 saat oynamışım. Doğruyu söylemek gerekirse o oyun şu anki haliyle bu BF V'ten daha iyi. Ama BF V de gelişip kullanıcılar sayesinde en zevkli hale gelecektir. BF1'e göre hızlı oyun, olaylar çok çabuk gelişiyor etrafın bir anda sarılmış olabiliyor, dikkatli oynamak gerek ve bu yüzden de tüm silahlara dürbün takıp oynayabiliyorsun. Misal sniper'ın orta mesafe dürbünüyle taarruzun veya desteğin de aynı dürbüne sahip olması keskin nişancı oynamayı genelde mantıksız kılıyor. BF1'deki gibi uzun mesafe dürbünü takınca da -bf1de 8x idi- parlıyorsun karşıdan.-Devastation ve Rotterdam (2-3 harita) hariç medic olmak hiç mantıklı değil. Haritalar geniş ve bazıları bildiğin Rus dlc'sindeki gibi düzlükler çok. Takım ölüm ve fetih oynuyoruz biz ama bu haftaki silah için Grand Operations da oynadım geçenlerde. Sen hangi modları oynuyorsun bilmiyorum ama ben oyunu tavsiye ederim. Sağa sola sürekli koşturmayacaksın ama ilk başlarda yoksa sürekli doğ-öl kısır döngüsü hiç zevkli değil.
    Hocam ben operasyoncuyum.

Bf1 delirtti hocam beni. Operasyon bölümünden nereye tıklarsam tıklayayım yüzde 70 beni boş servera atıyor. Quick match bölümü de hep boş yere atıyor.

Yalnızca server list den biyerlere girebiliyorum orda da istediğim haritaları oyunları bulamıyorum. Bu sıkıntı veriyor bana.

Bide izlediğime göre bfv de adam öldürmek dah basitleşmiş sanırım öyle mi

• Yüzbaşı
    323 Mesaj

BF5 in operasyon modu, BF1 e göre çok kötü. operasyon ağırlıklı düşünürsan alma hocam.
    kimse sana oyunu BF1 e göre kıyalayaaz. çünkü oynanış mekanikleri çok farklı. senin bizzat kendin oynaman gerekir.
    Ben BF1 e göre daha çok beğendim ama tam tersi düşünenlerde var.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Lord Saladin

BF5 in operasyon modu, BF1 e göre çok kötü. operasyon ağırlıklı düşünürsan alma hocam.
    kimse sana oyunu BF1 e göre kıyalayaaz. çünkü oynanış mekanikleri çok farklı. senin bizzat kendin oynaman gerekir.
    Ben BF1 e göre daha çok beğendim ama tam tersi düşünenlerde var.
    Hangi hususlarda fark var hocam bunlardan bahsedebilir misiniz
    |
    |

• Yüzbaşı
    365 Mesaj

Hocam quick match bölümü benim bildiğim problemliydi BF1'in. Ben sürekli gelişmiş aramadan girip oynuyordum. Fetih oynuyordum genelde ama Takım Ölüm bile oynasak onu bile server araması yapıp öyle giriyorduk. Bunda da aynı şekilde oyuna giriyorum. Quick Match olayı bizim ekibe göre değil. Alman server'larına giriyoruz. BF V için vaktin varsa ucuzken alıp oynarsın bakarsın, alışma süresi var onu baştan belirteyim. Kolay öldürme adamına göre değişir. Kolay ölme olduğu kesin ve bunu düzelteceklerdi bakalım ne zaman düzelecek. Bazen tek mermide ölüyormuşsun gibi oluyor. Neyse tanklar kolay patlıyor, BF1'de tank alana kadar canımız çıkıyordu. Değişimler bence olumlu ve oyun daha hızlı ve biz keyif alarak oynuyoruz. Tabi zevkler ve renkler herkese göre farklı.
    |
    |
    Bu oyunda aim çok mu tutarsız arkadaşlar. Bazen dibine aim aldığın adama asist nişan alırken almıyor.Bazen daha uzağına aim al otomatik kitliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isa_tr -- 2 Ocak 2019; 10:6:1 >
    |
    |

Hergün 2-3 el atıyorum güzel oluyor.
    |
    |

PSN : ozdenizali
    God Of War 4 - The Last Of Us - Uncharted -Call Of Duty WW2 - Fifa 18 - Red Dead Redemption 2 - Horizon Zero Dawn - Days Gone - Steep
  • Yarbay
    3731 Mesaj
    quote:

Hocam quick match bölümü benim bildiğim problemliydi BF1'in. Ben sürekli gelişmiş aramadan girip oynuyordum. Fetih oynuyordum genelde ama Takım Ölüm bile oynasak onu bile server araması yapıp öyle giriyorduk. Bunda da aynı şekilde oyuna giriyorum. Quick Match olayı bizim ekibe göre değil. Alman server'larına giriyoruz. BF V için vaktin varsa ucuzken alıp oynarsın bakarsın, alışma süresi var onu baştan belirteyim. Kolay öldürme adamına göre değişir. Kolay ölme olduğu kesin ve bunu düzelteceklerdi bakalım ne zaman düzelecek. Bazen tek mermide ölüyormuşsun gibi oluyor. Neyse tanklar kolay patlıyor, BF1'de tank alana kadar canımız çıkıyordu. Değişimler bence olumlu ve oyun daha hızlı ve biz keyif alarak oynuyoruz. Tabi zevkler ve renkler herkese göre farklı.
    Anladım hocam teşekkür ederim.

Ekibiniz forum üzerinde mi acaba

|
    |

• Yüzbaşı
    775 Mesaj
    Beyler DS4 controller ayarlarınızı paylaşabilir misiniz? Bir türlü düzen tutturamadım

|
    |

haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,844
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.