Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.295
Cevap
57
Favori
369.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Early access icin 4 Eylul
    Open beta 6 Eylul

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Maalesef yapılmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Bf1 de oluyor diye okumuştum bu forumda.

• Bf1 e bir şans daha vererek ufaktan oyuna alıştırma yapmaya başlamak lazım uUn süredir bf serilerinden uzak kaldım ama buna adam akıllı yüklenmek istiyorum. Güzel bir dönüş olacak gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Chris Traeger

Bf1 de oluyor diye okumuştum bu forumda.
    Olmuyor diye biliyorum.Deneyen varsa yazsın

• Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    Olursa iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuvanacuu

Beta tarihleri aciklandi

Early access icin 4 Eylul
    Open beta 6 Eylul
    Sabırsızlıkla bekliyorum.Battlefield 1 baydı artık.

• quote:

Arkadaşlar bfV de dualshock 4 yöntemi kardeşlik yapılabiliyor mu?
    hayır yapılmıyor.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bilgilendirme için.

• quote:

Teşekkür ederim bilgilendirme için.
    rica ederim

• yeni trailer yayinlamislar. dikkatimi ceken specializations'lar oldu.
  • Oyun piyasasında kendini sürekli geliştiren az firma kaldı. Ea ve DICE yerinde saymaya devam etsin.

Yüzlerce saat Bf 1 oynamış ve serinin oyunlarını Bf Bc 2'den beri almış biri olarak Battlefield serisinin Battlefield 3'ten sonra düşüşe geçtiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Battlefield 3, Bad Company 2 ile yükselen serinin zirve yaptığı oyundu. Cod'a Bf3 ile büyük darbe vurmuşlardı.

WW2'ye bayağı ilgim var. Ww2 hakkında onlarca kitap okudum, belgesel ve film izledim. Şu an dizi (Band of Brothers) izliyorum.

Bu ilgim sebebiyle Bf V duyurulduğu zaman çok sevinmiştim. Cod 2'nin oldukça başarılı ele aldığı savaşı daha iyi grafiklerle (renklilik değil, doku kalitesi) ve fiziklerle oynamak güzel olacaktı.

Yayınlanan videolardan sonra oyundan soğudum. Grafiklere laf edemeyiz, kusursuz. Ama atmosfer, olmamış. Bir savaş oyununda atmosfer çok önemlidir ama bu oyun sci-fi gibi olmuş. Ww2 atmosferi, karamsarlık içerir. Atmosfer, film noir türündeki gibi olmalıydı. Ww2 atmosferinden bütünüyle uzaklaşılmamış, modern zamanla harmanlanmış. Böyle daha güzel olacağını düşünmüşler ama o tarihi atmosferin özüne zarar vermişler.
    Askerlerin kıyafetleri ise rezillik.

Pes, Fifa karşısında geriye düşünce Fifa'yı her sene ufak makyajlarla önümüze sürdüler. Şimdi ise Cod dibe vurduğu ve rekabet de bittiği için kafalarına göre takılıyorlar.

Cod'un milyonlarca sattığı 2010 döneminde Battlefield Bad Company 2 diye bir şaheser ortaya çıkarmışlardı. Şimdi "nasıl olsa rakipsiziz, robot savaşına geçsek bile oyunumuzu satın alırlar" zihniyetindeler.

Reddit, YouTube gibi yerlerde Ea ile Dice'ye büyük tepki var. Bf 2 zamanlarından beri Bf oynayan birçok oyuncu oyunu satın almayacağını ifade ediyor. Zaten önsipariş sayısından tepkilerin boyutunu anlayabiliyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dream Machine -- 22 Ağustos 2018; 2:52:58 >

• 6 Eylüldeki open beta da battle royale modu oynanıp denenebilir olacak mı?

• kabune kullanıcısına yanıt
    Olmayacak.

• kabune kullanıcısına yanıt
    Hayır olmayacak. BR modu tam sürüm çıkarken bile oyunda bulunmayacak.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dream Machine

Oyun piyasasında kendini sürekli geliştiren az firma kaldı. Ea ve DICE yerinde saymaya devam etsin.

Yüzlerce saat Bf 1 oynamış ve serinin oyunlarını Bf Bc 2'den beri almış biri olarak Battlefield serisinin Battlefield 3'ten sonra düşüşe geçtiğini rahatlıkla söyleyebilirim. Battlefield 3, Bad Company 2 ile yükselen serinin zirve yaptığı oyundu. Cod'a Bf3 ile büyük darbe vurmuşlardı.

WW2'ye bayağı ilgim var. Ww2 hakkında onlarca kitap okudum, belgesel ve film izledim. Şu an dizi (Band of Brothers) izliyorum.

Bu ilgim sebebiyle Bf V duyurulduğu zaman çok sevinmiştim. Cod 2'nin oldukça başarılı ele aldığı savaşı daha iyi grafiklerle (renklilik değil, doku kalitesi) ve fiziklerle oynamak güzel olacaktı.

Yayınlanan videolardan sonra oyundan soğudum. Grafiklere laf edemeyiz, kusursuz. Ama atmosfer, olmamış. Bir savaş oyununda atmosfer çok önemlidir ama bu oyun sci-fi gibi olmuş. Ww2 atmosferi, karamsarlık içerir. Atmosfer, film noir türündeki gibi olmalıydı. Ww2 atmosferinden bütünüyle uzaklaşılmamış, modern zamanla harmanlanmış. Böyle daha güzel olacağını düşünmüşler ama o tarihi atmosferin özüne zarar vermişler.
    Askerlerin kıyafetleri ise rezillik.

Pes, Fifa karşısında geriye düşünce Fifa'yı her sene ufak makyajlarla önümüze sürdüler. Şimdi ise Cod dibe vurduğu ve rekabet de bittiği için kafalarına göre takılıyorlar.

Cod'un milyonlarca sattığı 2010 döneminde Battlefield Bad Company 2 diye bir şaheser ortaya çıkarmışlardı. Şimdi "nasıl olsa rakipsiziz, robot savaşına geçsek bile oyunumuzu satın alırlar" zihniyetindeler.

Reddit, YouTube gibi yerlerde Ea ile Dice'ye büyük tepki var. Bf 2 zamanlarından beri Bf oynayan birçok oyuncu oyunu satın almayacağını ifade ediyor. Zaten önsipariş sayısından tepkilerin boyutunu anlayabiliyoruz.
    Dediklerine harfi harfiyen katiliyorum peki bf5 icin bi fikir suncak olursam bf5 in cikma tarihine yakin diger oyunlarin ona yakin tarihlerde piyasaya surulmesi oyunun satisini etkilemis olmasin ?

• S R T kullanıcısına yanıt
    Oyun iyi gözüküyor ben beğendim

• Diğer oyunların da etkisi var ama bu, saydığım sebeplerin yanında çok küçük kalıyor. Bf 3 çıktığı zaman aynı şekilde bir sürü oyun piyasaya sürülmüştü ama çok sevildi.

Ea, yokluk sebebiyle bu oyunu alacak olan fps tutkunlarına dua etsin. Onlar da almazsa oyunun kaderi Battlefront 2 gibi olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dream Machine

Diğer oyunların da etkisi var ama bu, saydığım sebeplerin yanında çok küçük kalıyor. Bf 3 çıktığı zaman aynı şekilde bir sürü oyun piyasaya sürülmüştü ama çok sevildi.

Ea, yokluk sebebiyle bu oyunu alacak olan fps tutkunlarına dua etsin. Onlar da almazsa oyunun kaderi Battlefront 2 gibi olacak.
    Haklisin 👍 ben sahsen su an icin almayi dusunmuyorum bf5 i belki ilerde fikrim degisir 😊

• Şırınga yerine bomba atar alanlardan kurtuluyoruz.Bundan sonra medicler ne seçerse seçsin şırınga taşıyabilecek.Yani bandaj+şırınga+ bomba atar aynı anda kullanılabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.