Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (458. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.295
Cevap
57
Favori
369.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu hafta görev güncellemesi gelmedi bilgisi olan var mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bf1 oynayım dedim uzun aradan sonra. Bu oyun oynanış açısından kesinlikle daha bf1 den.

Yanlış pazarlama ve yanlış içerik kurbani oldu bu oyun.

• Güncelleme gelmiş.

https://www.ea.com/games/battlefield/battlefield-5/news/chapter-6-update-3-notes?isLocalized=true

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uçaklarda değişim yapılmış herhalde. Önceki gibi tam oynayamıyorum. aim sensivity düzeltilmiş. yani daha önce ayarlanmıyordu bildiğim kadarıyla. aim sensivitiy ayarlandığı zaman araç içi ve dışı aynı şekilde mi oluyor artık tam anlamadım ?
  • Flak 38 ile kendi base inden uçak vurabiliyosun harika orantı gerçekten.. :) Her güncellemede oyun mekaniği değişiyor bu kadar saçmalık olmaz ya.

• Serverlar hata veriyor zannedersem yine giriş yok.

• Arkadaşlar yaklaşık 3-4 aydır level atlayamıyorum.
    Acaba bende mi bir anormallik var, yoksa oyun da level atlamak iyice zorlaştı mı?
    Level: 76

• Server larda sıkıntı mı var

• Arkadaşlar round bittiğinde yeni haritanin yuklenme ekranina gecmeden once soruyor devam kare menuye donuleceksede options tusuna basınız diye. Options a basıyorum ama sacmalik yeni haritanin yukleme ekranini bekliyorum ondan sonra menuye donuse geçiyor bu ne sacmalik ya zaten yukleme ekranlari yeterince uzun bide uzerine bu saçmalık

• Her yönüyle berbat bir oyun. Yenisi çıksada kurtulsak senden.
  • Evet oyunun gizli gerçek adını açıklıyorum. İnside bilgisi bu, amcamın oğlu dice da çaycı.

Sıkı durun, yer yerinden oynayacak

Tepe üstü sniper V

Tepe üstü tank V

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 20 Mayıs 2020; 23:3:35 >
  • En son gelen güncellemeden sonra sanki adam vurmak zorlaştı ya da ölmek daha kolay oldu gibi.Birkaç gündür oyuna giriyorum hiç keyif almadan çıkıyorum. Sürekli kullandığım birkaç silahta bile sanki tutukluk var. O eski k/d oranını tutturamiyorum. Bariz bişeyler oldu gibi ortada sürekli supportlar var her haritada ve aldıkları silahlar hep aynı. Çok pis soğumuş durumdayım.

• kendi base'inde tepe üstü pusan tanklar kadar nefret ettiğim bir şey yok. Yasaklansa o kadar mutlu olurum ki.
    Tank takım için çok önemli ama adamları yaptığı tek şey sınırda durup kill kasmak...
  • Kill kasanlar can sıkıyor gerçekten Sürekli zıp diye tek atışta sniper a ölüyorum. Birde bayrağı gören tepenin yamacına pusmuş support lar var. İnsan anlamıyor ne kadar zevkli olabilirki hep aynı tarz oynayıp kill almak. Yeni oyunu umarım bu can sıkıcı konuları dikkate alıp yaparlar. Bf4 böyle değildi. Bf1 ve bu bf v de sniperlar çok güçlü birde tanklar. İçeriden tamir ediyor adam bir iki hasar alsa bile. Ölümsüz oluyorlar bu şekilde.
  • Bu oyunun online oynarken otomatik nişan alma var mı acaba nasıl oluyor bilen yardımcı olabilir mi

• mestaner M kullanıcısına yanıt
    Var ama çok etkili değil. Cod oynadıysan orda direkt kitleniyor mesela. Nişanı adama yaklaştırır ama adamı takip etmez.

• Arkadaşlar zamanında bf3 ps3 te oynarken tank kontrolleri böyle değildi. Şu an tank namlusunu Nereye cevirirsek tan oraya dogru yönleniyor, kendi açımdan kullanışlı bulmuyorum bu durumu. Yön işini tamamıyla sol analog ile yonlendirmek istiyorum. Kontrol ayarlarında baktım ama bulamadım, var mıdır bir yolu

• Nasıl yapılıyor acaba Bi kere kitlesin yeter onu da yapamıyorum

• mestaner M kullanıcısına yanıt
    Oyunda otomatik açık oluyor zaten. Ama kitlenme gibi bir durum yok, sadece düşmana doğru hafif yardımcı oluyor.

• ps4 500 gb slim modeli kullanıyorum fakat 32 kişilik online sorun olmazken 64 kişilik maplarda ortalık karışınca kasmalar oluyor sebebş nedşr bunun bir ayarı varmı ? metro modunda oynanmıyacak hale geliyor bilgisi olan varmı
  • 
Sayfa: önceki 456457458459460
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.