Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.295
Cevap
57
Favori
369.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynı sorun bende de var oynadığım haritanın görseli kalıyor diğer oyuna geçmiyor
    Uygulama kapatıp tekrar açıyorum çözüm varsa iyi olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yahu arkadaşlar bu oyunun Türkçe menü açıklaması filan yok mu bir yerde?

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Oyunu betadan beri , hiç ara vermeden oynuyorum. düşmanların küçük olması, renk paleti, oyun mekaniği hepsi zorlayıcıydı. dice, kullandıkça silahta uzmanlaşılacak diyordu. Ben oyuna soldier aim sensivity 75 ile başladım. elim alıştıkça artırdım. şu anda aim asist 100, FoW 85 ile oynuyorum. Fow 90 dı gözlerim iflas etti. 85 e düşürdüm. stenin recoil pattern ına alıştım. dice ın dediği gibi silahta ustalaştım.
    ister yeni oyun modu deyin ister yeni ttk her ne ise; aylardır geliştirdiğimiz oyun mekaniği ile bu zıkkımın oynanması mümkün değil. tüm tecrübe çöp mü olacak. Olsun core oynarız diyorum ama onunda durumu mechul. bütün veteran oyunculara bir sekme verip; alın orada kapışın demek gibi bir terbiyesizliğe doğru gidiyor iş.
    Dün normal modda oynarken çok net fark ettim. netcode hatası olduğu gibi duruyor. tek frame de hala ölüyorsunuz. E! ben ne anladım. betadan bu yana 6 ay geçmiş, sen oyunun en can alıcı netcode atasını düzeltmemişsin, gündemi başka taraflara kaydırıyosun. sanırım netcode hatasını bf4 de de çözmeleri bir seneyi bulmuş. Herşeye eyvallahta, şu netcode hatasının duruyor olması benim için kırılma noktası oldu.
    Oyun ilerde güzel olacak belki ama şu an değil. Ben kendi adıma burada ara vermeye karar verdim. yeni güncelleme gelene kadar ara vereceğim. Veteranlarında en az bir hafta on gün ara vermesi iyi olur. Oyuncu erezyonu olarak anlaşılır, yapacakları her ne ise hızlanırlar.
    Dostum tepkinde haklısın ama şöyle bir haber var. core versiyonunu tüm oyun modlarını getiriyorlar. haftaya yapılacakmış.
    biz hiç birşey olmamış gibi core mode dan devam ederiz. onlarda yeni başlayanları, veteranlardan korumuş olur

• Lord Saladin L kullanıcısına yanıt
    son zamanlarda oyunla ilgili duyduğum tek iyi haber
    öyleyse sakin sakin core dan devam edelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turtle Punch

Yaşım 20, beraber oynamak isteyenler eklesin.

Psn : pinkman060
    https://forum.donanimhaber.com/kodamanlar-toplulugu-ps4-battlefield-v-bulusmalari--120055988 buradan arkadaş rahatça bulabilirsin
  • Ben 1000 saate yakın bf1 oynamış biri olarak bf v i çok beğendim, daha zor evet ancak bence daha zevkli böyle. Gözcü tam benim istediğim gibi medic silahlarıyla harmanlanmış. Bf1de de çoğunkla gözcü, ardından da medic oynadım süre olarak. Ve bf 5 teki bu medic gözcü karışımı silahların sadece gözcüde birarada bulunması hoşuma gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nasıl olmuş 🤙

• Netcode sorunu başladı oyunda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dismoor

Netcode sorunu başladı oyunda.
    oyun çıkışından beri hep vardı ki zaten. tek mermide ölmüş gibi hızlı ölmeler, duvarın arkasından ölmeler hepsi netcode kaynaklı.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Hocam o nece m1a1 kullanmaktır. Mitralyöz gibi maşallah

Akşam sizi her gördüğümde yerde buldum kendimi. Mermiler havada gördüğümle öldüğüm bir oldu. 5 mermi aynı anda vuruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aichera -- 16 Aralık 2018; 14:19:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIchera

Akşam sizi her gördüğümde yerde buldum kendimi. Mermiler havada gördüğümle öldüğüm bir oldu. 5 mermi aynı anda vuruyor

çok teşekkürler, öğreniyoruz bakalım yavaştan. bf1den autoloading silahına çok benziyo silah. hipfire da çok güzel. bi de dün yeni ttklı serverlarda oynadığımız için karşıdaki garanti ölsün diye bütün şarjörü boşaltır oldum sizde çok iyi oynuyosunuz ama büyükbaba bi başka, gerçekten çok güzel oynuyo. onu öldürebilirsem kendi kendime övünmeye başlıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Valla son update den sonra daha çok belli oluyor. Zaten geç öldürme süresi var birde üzerine netcode.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

quote:

Orijinalden alıntı: AIchera

çok teşekkürler, öğreniyoruz bakalım yavaştan. bf1den autoloading silahına çok benziyo silah. hipfire da çok güzel. bi de dün yeni ttklı serverlarda oynadığımız için karşıdaki garanti ölsün diye bütün şarjörü boşaltır oldum sizde çok iyi oynuyosunuz ama büyükbaba bi başka, gerçekten çok güzel oynuyo. onu öldürebilirsem kendi kendime övünmeye başlıyorum

Alıntıları Göster
    Alper ortak bir noktamız varmış. bende büyükbabanın canlı halinden pek hoşlaşmıyorum

• quote:

oyun çıkışından beri hep vardı ki zaten. tek mermide ölmüş gibi hızlı ölmeler, duvarın arkasından ölmeler hepsi netcode kaynaklı.

Alıntıları Göster
    tek frame de ölme bir se, cover arkasından ölme beş kez oluyor. siper arkasında ölünce kendimi cod oyununda sanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

Alper ortak bir noktamız varmış. bende büyükbabanın canlı halinden pek hoşlaşmıyorum

Alıntıları Göster
    cidden güzel oynuyo, keşke eski arkadaşları da gelse tekrar oynasalar. netcode dediğin gibi şuan rezil durumda. umarım düzeltmeleri bir seneyi bulmaz.

• :) tesekkur ettim, kalp kalbe karsidir Alper, iyi oyuncusun kardesim, seninle bayraklarda karsilasmamayi tercih ederim

keske, ama maalesef su an nnja lari toplayabilmem pek mumkun gorunmuyor. belki arada hakkan034 gelir ama seyrek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

:) tesekkur ettim, kalp kalbe karsidir Alper, iyi oyuncusun kardesim, seninle bayraklarda karsilasmamayi tercih ederim

keske, ama maalesef su an nnja lari toplayabilmem pek mumkun gorunmuyor. belki arada hakkan034 gelir ama seyrek.

bende teşekkür ederim, öğreniyoruz bakalım. ceyhun cod ısrarını bıraksa o da gelir ilerde zamanında baya iyi oyuncular varmış ama bırakmış sanırım çoğu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Bf4 tarzinda bir oyun gelirse hepsi gelir, bu sarmadi onlari.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

:) tesekkur ettim, kalp kalbe karsidir Alper, iyi oyuncusun kardesim, seninle bayraklarda karsilasmamayi tercih ederim

bende teşekkür ederim, öğreniyoruz bakalım. ceyhun cod ısrarını bıraksa o da gelir ilerde zamanında baya iyi oyuncular varmış ama bırakmış sanırım çoğu.

Alıntıları Göster
    Ceyhun hayatta gelmez. cod da köpek dolaştırıyo

#buyukbaba sizin diğer iki ninja kimlerdi? aktifler mi yoksa oyunu mu bıraktılar?

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt
    dün jackfrags video yayınladı. özetle; günümüz populer oyunları; pub g, fortnite, CS ttk leri oldukça düşük. BF5 in düşürme sebebi tatil döneminde oyun satmak. seninde dediğin gibi oyun çıktı netcode hala el atamadılar demiş. içinde güzel yorumlar var. merak edenlere
  • 
Sayfa: önceki 259260261262263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.