Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (263. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.296
Cevap
57
Favori
369.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dismoor -- 17 Aralık 2018; 21:10:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Core serverlar kalkıyormuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 haftadir konuyu takip etmiyordum. Bugun oyunu yeniden aldim ama okuduguma gore sonun da milletin istedigi bir sarjorle adam öldürme gelmis galiba. Daha update i yuklemedigim icin denemedim ama oyle ise aferin size. Bu oyunun bf1 den hicbir farki kalmadi desenize. Ulan madem ttk senin icin iyi degil defol git bf1 oyna. Yeni oyunun oynanis dinamigini degistirmekte nedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark-Samurai

2 haftadir konuyu takip etmiyordum. Bugun oyunu yeniden aldim ama okuduguma gore sonun da milletin istedigi bir sarjorle adam öldürme gelmis galiba. Daha update i yuklemedigim icin denemedim ama oyle ise aferin size. Bu oyunun bf1 den hicbir farki kalmadi desenize. Ulan madem ttk senin icin iyi degil defol git bf1 oyna. Yeni oyunun oynanis dinamigini degistirmekte nedir.
    su siralar dusundugum herseyi kelimelere dokmussun , tskler iyi ozetledin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakuç -- 17 Aralık 2018; 23:59:8 >
  • TTK tekrar eski haline getiriliyor yarın, oyuncular çok fazla tepki gösterdi diye geri adım attılar.

• Eski ttk a dönüyorlarmış açıklamada silahlar da dengesizlik belirledik netcore hatasını farkındayız gibi şeyler yazmışlar, eski ttk bu sabah 04.00 da geri dönüyor.

Yeni silah gelmiş Ribeyrolles 1918

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wolf0045 -- 18 Aralık 2018; 6:0:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

TTK tekrar eski haline getiriliyor yarın, oyuncular çok fazla tepki gösterdi diye geri adım attılar.
    Tesekkurler. Dice da oyuncular yüzünden ne yapacagini şaşırdi.
  • yilbasinda oyun satar politikasi yaptilar ama yemedi , ytube ve redditten boyle tepki beklemiyordu hatta onlara en yakin westie bile demedigini birakmadi sonucta eski ttk donuyorlar ve bir kac yenilikte yoldaymis

• Eski TTK geri dönüyormuş. Beceriksiz FPS oyuncuları inşallah FPS oynamyı bırakır da kurtuluruz o kitleden. Oynamayı beceremiyorsan FPS oynamayı bırakırsın. Sürekli şikayet etmemenin bir anlamı yok.

Birde şu pusan bidopçulara bir çare bulurlarsa oyun tadından yenmez.
  • Bencede oyunda hız bır sorun yoktu hızlı akıcı ve güzeldi tek sorun bipolar kullanıp yere yatan adamlardı sorunu ordan çözüp yolumuza baksaydık daha iyi olurdu o silahların damageleri düşseydi sadece hiç bunlar olmazdı

• Çok güzel oldu ttk yı geri çevirmeleri

• Zaten oyunda Netcode sorunu var. Birde TTK yükselince netcode sorunu daha da belirginleşti. Sıktığın kurşunların 3 de 1 i damage vermiyor düşmana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dismoor -- 18 Aralık 2018; 10:13:46 >

• BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kakuç -- 18 Aralık 2018; 11:12:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakuç

sağlam linç yedi dice bu olayda, westie yi dice yalakası derdim o bile yerden yere vurdu. matimi0 ve jackfrags in ilk defa ciddi ses tonuyla video yaptığını gördüm.

• alpererez kullanıcısına yanıt
    bende ona şaşırdım ya westie yalamacısı bile yerden yere vurdu , oyuncu çekim derken kaybediyordu
    eski ttk gelsinde akşam taaruza geçelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: kakuç

harika

• Len daha oyunu indirmeden 50 kere oynanış değiştirdiler.
  • Şu bf4 deki netcode iskeletini çıkartıp, bfv takmak çokmu zor, bu kadar kompleks de oyun yazmazsın.

Şu netcode değiştirmek için allah bilir 30 kişinin 1000 saat çalışması gerikiyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 18 Aralık 2018; 13:40:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Len daha oyunu indirmeden 50 kere oynanış değiştirdiler.
    indir indir, daha iyi oldu böyle. eski bfcilerin büyük çoğunluğu böyle istiyodu, ki ben ttk bf3-bf4 arası diye ve random bullet deviation kaldırıldı diye önsipariş verdim. kodamanlara sizin gibi kaliteli oyuncular lazım
  • tamehliyetsiz kullanıcısına yanıt
    Lisansları geri yükle dediğim zaman sorun çözüldü bende bilginiz olsun

• 
Sayfa: önceki 261262263264265
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.