Şimdi Ara

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU (198. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.295
Cevap
57
Favori
369.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BENİDE EKLEYİN ibrahim05320 her gün oyundayım
  • Her spawn , ticket yani 1000 den geri sayımda bir puan düşürüyor , canlandırmak o yüzden çok önemli. Takımın kaybetmesi kazanması meselesi sonuçta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Miraclescape -- 22 Kasım 2018; 14:07:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miraclescape

Her spawn , ticket yani 1000 den geri sayımda bir puan düşürüyor , canlandırmak o yüzden çok önemli. Takımın kaybetmesi kazanması meselesi sonuçta.
    ya sanki her harita 1000 ticket değil hatta 1000 hiç yok hiç dikkat etmedim ama 650 lerden düşüyor yanlışsam düzeltsin biri
  • Evet 600 lerden düşüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu arada ttk değişim olacak twitterda gördüm
  • Buraya da yapistirsana Serhat, oyun az birsey artsin istiyor. bir tikla bf4 olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buyukbaba

Buraya da yapistirsana Serhat, oyun az birsey artsin istiyor. bir tikla bf4 olur
    https://twitter.com/BFBulletin/status/1065563466801577984
    böle yapabildim linki yapamıyorum twitte biri öğretsin
  • Şuana kadar yapabileceğim tek eleştiri silah sayısına olacaktır. Bütün silahları dlc lere saklamışlar gibi duruyor.

• güncellemeden sonra oyun bulamaz oldum. oynanan bir bazen iki server var, onda da sıraya koyuyor. server sayısı mı azalmışdır, oyuncu sayısı mı?
  • Arkadaşlar oyundaki nikimizi nasıl editleyebiliriz? Bf4 te oynarken [btr]chtzcn diye açmıştım bfv'te nasıl silebilirim ya da editleyebilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    klan tagı değişir nickname değişmez
  • benim mi gözüm bozuk oyun mu sorunlu insanlar nesini beğeniyor anlamadım
    düşmanı göremiyosun ki
    bir haritada sorunsuz oynadım 15 -3 yaptım zevkliydi ama diğerlerinde sürekli birileri bir yerlerden vuruyor oynamak işkence gibi
    kim nerden vuruyo belli değil bazı haritalar tarla gibi uçsuz bucaksız
    düşman göremeden bitirdiğim maçlar oldu
    gerçekçi yapacaz diye içine etmişler illa şahingözmü olmak lazım oynamak için
  • BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU

BATTLEFIELD V | PS4 - ANA KONU

Adam kaldırmaktan adam vurmaya fırsat kalmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: wyldechild

benim mi gözüm bozuk oyun mu sorunlu insanlar nesini beğeniyor anlamadım
    düşmanı göremiyosun ki
    bir haritada sorunsuz oynadım 15 -3 yaptım zevkliydi ama diğerlerinde sürekli birileri bir yerlerden vuruyor oynamak işkence gibi
    kim nerden vuruyo belli değil bazı haritalar tarla gibi uçsuz bucaksız
    düşman göremeden bitirdiğim maçlar oldu
    gerçekçi yapacaz diye içine etmişler illa şahingözmü olmak lazım oynamak için
    Düşman göremeden bitirdiysen demek ki yanlış oynuyorsun bayraklara konsantre olman lazım takım halinde bayraklara rush yapılıyor onlara dikkat edersen çok büyük keyif alırsın oyundan tek başına oynarsan zevk alamaman normal.
  • bence de düşmanla karşılaşılan anlar çok az qonquest modunda. genelde bir bayraktan bir bayrağa. bayrağı savun filan. iki tarafta aynı bayrak için çatıştığı anda yoğunluk oluyor. yoksa bayraklar arası koştur dur. benimde oyun içinde düşman görmeden oynadığım çokça dakikalarım oluyor. bayrak arasına pusanları saymıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Düşman göremeden bitirdiysen demek ki yanlış oynuyorsun bayraklara konsantre olman lazım takım halinde bayraklara rush yapılıyor onlara dikkat edersen çok büyük keyif alırsın oyundan tek başına oynarsan zevk alamaman normal.

Alıntıları Göster
    hangi modlar en iyileri

TDM DOM Counqest denedim Counqest fena değildi düşmanı göreyim istiyorum haritalar çok büyük çok açık alan var sürekli avlıyo
    sniperlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

izlemiştim bu vşdeoyu. çokta faydalanmıştım.
    konu oyun dinamiği değil, insan yapısı bence. insanlar fazla bencil ve solo takılıyoruz aslında.

Kendi adıma şunu diyebilirim; rakip, arkadaşını revive ederken yakalıyorum. şeytan diyor bekle canlansın ikisini de al. sonra vicdan yapıp beklemeden alıyorum.

Assoult oyunuyorum. her şarta manga revive girerim. en fazla yeniden spawn oluruz, nolacak
    revive ederken adamı da denk getirmen gerekiyor. üstüne gelip kare tuşuna basmak yetmiyor. hizzalamak lazım
    nasıl buldun oyunu? betada ki heyecanın düşmüş gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Alıntıları Göster
    Aynen öyle adamların aldıkları bayraktan gececekleri bayragı iyi hesaplarsan götürürsün işi

• Güncellemeden sonra çok geç oyun bulmaya başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun erdem

güncellemeden sonra oyun bulamaz oldum. oynanan bir bazen iki server var, onda da sıraya koyuyor. server sayısı mı azalmışdır, oyuncu sayısı mı?
    Güncelleme geldimi hocam

• 
Sayfa: önceki 196197198199200
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.