Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (223. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şundan nasıl zevk alıyorlar.. nasıl bir öküzlüktür bu..

• quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

şundan nasıl zevk alıyorlar.. nasıl bir öküzlüktür bu..

midem bulandı
  • 50 mbit net var ama 8mbitle iniyor oyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

50 mbit net var ama 8mbitle iniyor oyun
    2.8 mb/s ile indiriyordu normalde benim de suan 900 kbs - 1.5 mb/s arası gidip geliyor sanırım serverlerde sorun var biraz önce ps için gow indiriyordum 2.9 ile indiriyordu
  • quote:

Orijinalden alıntı: tropeus77

şundan nasıl zevk alıyorlar.. nasıl bir öküzlüktür bu..

Asil anlamadigim ayda 10 dolar niye veriyorlar hileye, 2-3ay kullansan AAA oyun parasi

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

Asil anlamadigim ayda 10 dolar niye veriyorlar hileye, 2-3ay kullansan AAA oyun parasi

Alıntıları Göster
    hile kullanmak psikolojik rahatsızlıktır. 10 dolar onlar için hiç birşey değil. millet bizim gibi fakir mi ?
  • Şu oyuna 1.5 dolar vermeseydim çıldırırdım.Bi girim dedim dün cidden bir halt olmaz bu oyundan.Her yamada belki düzelir ümidiyle.1.5 dolar verdim o bile koymaya başladı.
  • Gpu kullanım %55i geçmiyor ayarlar high low karışık i5 7300hq gtx 1060 6gb 16gb ram var 64kisilik modlarda +60fps alamıyorum dx11de oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omer19072 kullanıcısına yanıt
    Belgelerimdeki battlefield v dosyasını silip deneyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • enerche E kullanıcısına yanıt
    Bekle düzeliyor.

• Yarın bir güncelleme daha gelecek mi ?

• İyi seyirler
  • Oyunu Vpn üzerinden alan varmı. Kac tl ye geliyor acaba?

• Bu güncelleme neyi değiştirdi ? Öldüren adamı görmekten başka baba ben anlamadım bu işi. Performans sıkıntıları aynı, değişen hiç bir şey yok. Üstüne oyun içinde özelleştirme ekranın da arkada tepeden gözüken map var ne saçma yaptılar oyunu. Eklenti takıyorsun göremiyorsun ekranda skin kıyafet filan anlamadım. Bu kadar bok edilebilir di seri ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enerche -- 16 Ocak 2019; 20:49:43 >
  • Çalışmayı durdurdu hatası almaya başladım oyuna giremiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerche

Bu güncelleme neyi değiştirdi ? Öldüren adamı görmekten başka baba ben anlamadım bu işi. Performans sıkıntıları aynı, değişen hiç bir şey yok. Üstüne oyun içinde özelleştirme ekranın da arkada tepeden gözüken map var ne saçma yaptılar oyunu. Eklenti takıyorsun göremiyorsun ekranda skin kıyafet filan anlamadım. Bu kadar bok edilebilir di seri ya
    hocam işlemcin ve ekran kartın nedir ?
  • Oyundaki netcode %100 düzelmiş iade etdime çok pişmanım, oyun şuan bf1 gibi olmuş akıyor ama haliyle 2 yıl sonra çıktığı için daha az fps alıyoruz.
    bu oyun için 2060 yada 2070 alınır, rx 470 8gb full lowda 60 fpslere kadar düşüyor.
  • Ayarlardan Q tuşunu silin, red dot açıkken yanlışlıkla q basınca zoom kapanıyor.

• Patren kullanıcısına yanıt
    Rx 470 gibi bir kartı süründürüyorsa eksik kalsın öyle oyun bence. BF1 hala keyifli ordan devam edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Bane -- 17 Ocak 2019; 0:50:9 >
  • -Bane kullanıcısına yanıt
    Rx 470 eskidi hocam 2016 nın kartı, bfv üzmez ama ben 2080 ti alsamda oyunu yine full lowda oynayacam.

Önemli olan en düşük fps nin bile yüksek olmasını istiyorum.

Ayrıca bf1deki netcode un aynısını getirmişler.

• 
Sayfa: önceki 221222223224225
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.