Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (187. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • VPN ile satın aldıkdan sonra ban yiyince oyunun parasını iade ediyorlar mı?
  • Patren kullanıcısına yanıt
    Ayak sesi derken. Zaten çıkıyor ve simdiye kadarki duyduklarim icinde en iyi sese sahip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu görevde ne isteniyor?

Kill 30 enemies while hip fringe.
  • ironmaster17 İ kullanıcısına yanıt
    Dürbün açmadan 30 düşman öldürmen lazım.
  • ipee kullanıcısına yanıt
    Ayak sesleri bazen adam sana rushlayınca çıkmıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PanzerStorm şimdi oynama fırsatım oldu fps rezalet ya..Sistemim aşağıda yazıyor bu sistemle 60 fps kadar düşüyor..Diğer haritalar da 100-119 fps arasıydı.
  • Oyunu neredeyse 1 aydır hergün oynuyorum, bir ben mi keyif alıyorum bu forumda yahu? Vpn ile aldım, bir iki defa hariç çökme veya siyah ekran yaşamadım, fps düşmüyor, maşallah sorunsuz takılıyorum. İlk defa şanslı çıktım desem yeridir.

1942'den Bf5'e kadar tüm seriyi oynadım, heroes dahil, en çok saran bu oldu beni. Bu keyfi en son Bf2'de karkand oynarken almıştım desem yeridir.
    İyi oyunlar herkese, PTFO oynayanlar origin'den ekleyebilir: Paratoner

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MesutBY

Oyunu neredeyse 1 aydır hergün oynuyorum, bir ben mi keyif alıyorum bu forumda yahu? Vpn ile aldım, bir iki defa hariç çökme veya siyah ekran yaşamadım, fps düşmüyor, maşallah sorunsuz takılıyorum. İlk defa şanslı çıktım desem yeridir.

1942'den Bf5'e kadar tüm seriyi oynadım, heroes dahil, en çok saran bu oldu beni. Bu keyfi en son Bf2'de karkand oynarken almıştım desem yeridir.
    İyi oyunlar herkese, PTFO oynayanlar origin'den ekleyebilir: Paratoner
    Ben de 120 küsür saati devirdim oyunda. Oyun beni fazlasıyla tatmin etti. Bazen çökmeler oluyor ama oyunun keyfini baltalamıyor. Gelecek güncellemeler ile düzeleceğini umuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamermn

sırf battle royale modunu bekliyorum.çünkü gelmiş geçmiş en iyi grafiklere sahip pubg tarzı oyun olur ve özelliklede cs go battle royal rezaletinden sonra
    cs-go royale'i neden sevmedin ki dün 3 oyun attım fena değil valla. gerçi pubci oynamayan biriyim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E19076E5A -- 10 Aralık 2018; 8:9:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _GRKM_

PanzerStorm şimdi oynama fırsatım oldu fps rezalet ya..Sistemim aşağıda yazıyor bu sistemle 60 fps kadar düşüyor..Diğer haritalar da 100-119 fps arasıydı.
    fps rezalet derken?? insan gözü 60 fps'den yukarısını algılayamıyor diye biliyorum ben.
  • dostlar en az seken en beğendiğiniz silahlar ne ve hangi sınıf...ben mp4 kukllanıyorum medic de ama damage oranı cok düşük.
  • [F][u][r][k][a][n] [ kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim, güncelleme ile efsane olacaktır, malum DICE böyle çalışıyor, galiba EA itip kalıyor bunları.

Bf4'te konsoldaydım, oyun ilk çıktığında o baraj olan haritada iki ileri bir gidiliyordu, server'dan çıkıyordu herkes. Ama oyun son el paketinden sonra bile güncelleme almaya devam etti, hatta bayrak alınabilevek bölgeyi haritada çizgi ile gösterme gibi yenilik getirdiler.

Bf1'de de konsoldaydım, bi ton hata vardı. Ek paketleri bedavaya verdiler en son, o zaman bile güncelleme ile yeni silah çıkardılar, hatta sniper'ların sweet spot'unda olduğunu gösterir gökkuşağı gibi yenilik geldi.

Bf3 ve öncesi pc'deydim, xfire vardı zamanında, onda kayıtlı videolarım vardı komik hatalar ile ilgili, artık bulamıyorum xfire'ı.

Daha da iyi olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: [F][u][r][k][a][n]

Daha önceden sise denk gelmedim. Güncellemeden sonra geldi herhalde. Hoşuma gitti.

-

Dipnot: Bazı çuval barikatlar bazukalar ile tek seferde parçalanamıyor artık
    Hocam merhaba.
    Elindeki silah m1907 sanırım.
    Bende de var;lakin bendeki hiç parlamıyor. Acaba silahın skinini mi değiştiniz:)
    Çok güzel görünüyor çünkü. Bir de oyun grafik ayarlarınız neler?
    Teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-E19076E5A

fps rezalet derken?? insan gözü 60 fps'den yukarısını algılayamıyor diye biliyorum ben.

Alıntıları Göster
    60 ile 100 FPS arasındaki akıcılığı anlayabiliyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 10 Aralık 2018; 15:54:52 >
  • HackAv kullanıcısına yanıt
    Chrome ya da mint olabilir silah skin'i.

• epica06 kullanıcısına yanıt
    Assault - M1A1 3x Dürbün
    Medic - MP40 2x nişangah.
    Bu 2 silah benim favorim oldu. Gold kaplama görevlerini bitirmek üzereyim. Silah tepmeleri çok az dolayısıyla kontrolü kolay. Kesinlikle tavsiye ederim.
    Haa birde Assaultta M1907 SF var. Deli alet.
  • Ya bu yeni haritanın yüklenmeme problemi daha sık olmaya başladı. Bazen peş peşe 3 defa alt f4 yapmak zorunda kalıyorum. Buna çözüm getirmeleri gerek.
  • EchoBurst E kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim dostum...bende mp40 kullanıyorum ama damage oranı az gibi 3x de kullanıyorum 2x e mi dönüyüm
  • epica06 kullanıcısına yanıt
    2x denemelisin tavsiye ederim dürbünden çok daha hızlı nişan alıyorsun. Damage konusunda yeterli buluyorum silahı(bir kill için 40m de 5 atış yeterli galiba).
  • HackAv kullanıcısına yanıt
    Silah kaplaması olarak "Chrome-a"(yazımı farklı olabilir) kullanıyorum. Favori kaplamam.

Görüntü ayarıda ultra da

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 185186187188189
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.