Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (289. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncellemenin içeriği nedir arkadaşlar? Kurabilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Battlefield V (2018) [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Config dosyası kullanıyor yada ince ayar yapıyormusunuz? Oyunda 4.2 daki akıcılığı malesef ne 4.4 de nede 4.6 da yakalayabildim. Kullandigim config dosyası son yamalarla birlikte işlevini yitirdi .

• Ping değerlerim uzun süredir 40 lardaydı oyunlarda ve yaptığım testlerde. Bir süredir Bf de 60 civarında geziyor. Oyundan diye uğraşmıyordum ama bugün yaptığım testte de 62 çıktı. Demek ki oyundan kaynaklanmamış benim pingin yükselmesi.

Şimdi sorum şu arkadaşlar, 60-65 arası ping değeri kötümüdür, ciddi anlamda bir olumsuzluk yansıtır mı oyunlarda? Özellikle Bf'de. Çok yüzeysel bilgi sahibiyim ping konusunda. İnternet sağlayıcısıyla mücadeleye girmeme gerek var mı sizce yoksa boşvereyim mi?

Ek bilgiler; Superonline vdsl 24 mbite kadar kullanıyorum. Modeme kabloyla bağlı pc. Herhangi bir kopma yavaşlık problemim yok bağlattığım günden bu yana. Dediğim gibi son birkaç haftaya kadar da pingim 40-45 arasındaydı.

• Battlefield V (2018) [ANA KONU]
    Battlefield V (2018) [ANA KONU]

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 1 Ekim 2019; 19:25:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boss06

Config dosyası kullanıyor yada ince ayar yapıyormusunuz? Oyunda 4.2 daki akıcılığı malesef ne 4.4 de nede 4.6 da yakalayabildim. Kullandigim config dosyası son yamalarla birlikte işlevini yitirdi .
    Future Frame Rendering galiba ismi oyun içinde olan bir ayar sadece o açık. Başka ayar ya da config dosyası değişimi yapmadım.

• HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Sonunda geliyor

• 3 Ekimde geliyor.

• bendede aynı sorun var kafayı yiyeceğim bide rtx 2080ti var i7-8700 k ile birlikte lanet olsun ya deli oluyorum micro shutterlara
    çözümü bilen varsa bi zahmet el atsın denemediğiöm yol kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apexmaster -- 1 Ekim 2019; 17:6:4 >
  • Apexmaster kullanıcısına yanıt
    Config dosyası ile bu sorunu çözmüştüm. 4.2 den sonra config dosyası da isey yaramadı oyunda sorun var 3 güncelleme sonra düzelir ondan sonraki güncelleme ile tekrar bozarlar. Stabiliteyi nasıl bozmayı başarıyorlar anlam veremiyorum bendede 8700k var frame rate drops oluyor .

• boss06 kullanıcısına yanıt
    cok ılgınc ya cpu ve gpu kullanımları yuksek o yuzden yapıyor sanırım
    cpu yu bı sekılde dusurmek lazım %99 degıl ama 70-80 lerde geziyor
    son zamanlarda pubg dede aynı sorun olmaya basladı

şimdi hatırladım resulation scale 130 yapınca düzeliyordu sanırım bi deniyim

edit ** evet r.scale i 130 yaptım sıkıntı bitti !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apexmaster -- 1 Ekim 2019; 17:54:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Sonunda geliyor

• Arkadaşlar merhaba bende oyunu steamdan aldım yükledim güncellemede yaptım ama tıklıyorum pencere açılıyor sonra kapanıyor sorun nedir daha önce böyle bir şey yaşayan oldu mu ekran kartım 4GB R290 ram 16GB cpu AMD 8350 var
  • En son 2013 de battlefield 4 oynamış biri olarak yeni bir laptop aldım ve oyun oynayacak kış geceleri yakında. Aradan baya zaman geçince ne varmış piyasada diye baktım ve Call of Duty beta sı videolarını izledim (oynayabilmeyi çok isterdim kaçırdık) ve bayıldım resmen. Battlefield da ne var dedim ama 1 yıl önce çıkmış sanırım nasıl durumlar her yıl yeni battlefield da geliyor mu 1 yıldan sonra alıp oynanmaya değer mi şuan yoksa call of duty imi bekleyeyim?

Son olarak al derseniz nerden alayım ucuzlamıştır sanırım bayaa. Teşekkürler
  • oyunu ucuza nerden alırız bildiğim kadarıyla season pass falan yoktu
  • quote:

Orijinalden alıntı: smurats

oyunu ucuza nerden alırız bildiğim kadarıyla season pass falan yoktu
    ****de 149tl şu an daha ucuz yer var mı bilmiyorum ben oradan almıştım aylar önce yine ucuz bir şekilde hiç bir sorun yaşamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur

En son 2013 de battlefield 4 oynamış biri olarak yeni bir laptop aldım ve oyun oynayacak kış geceleri yakında. Aradan baya zaman geçince ne varmış piyasada diye baktım ve Call of Duty beta sı videolarını izledim (oynayabilmeyi çok isterdim kaçırdık) ve bayıldım resmen. Battlefield da ne var dedim ama 1 yıl önce çıkmış sanırım nasıl durumlar her yıl yeni battlefield da geliyor mu 1 yıldan sonra alıp oynanmaya değer mi şuan yoksa call of duty imi bekleyeyim?

Son olarak al derseniz nerden alayım ucuzlamıştır sanırım bayaa. Teşekkürler
    bf5 yeni yeni civcivlenmeye başladı asıl şimdi alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

Ea'i sevmesemde DICE en begendigim oyun stüdyolarından birisi. En azından oyunlarını sürekli guncelliyorlar.
    Güncelliyorlar da boşa güncelliyorlar. Bir güncellemeyle bozup 1 ay bozuk oynatıp oyunu tekrar düzeltiyorlar. Mikeyim böyle stüdyoyu.

• Al Sundan haritasında breakthrough işkence resmen. Takımda gerizekalı bol olunca imkan yok kazanmanıza. Abi anlamıyorum çok mu zor 2 smoke alıp giriş yollarına atıp rushlamak. Hiç kimse yapmıyor bunu varsın yoksun sniper olsun herkes. Bu mod yine diğer haritalarda gerizekalılara rağmen oynanıyor ama bunda olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 287288289290291
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.