Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (287. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.946
Cevap
86
Favori
345.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Reis metro ne zaman geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha yeni 40 gb güncellemiştim
  • Ping sorunu bende çözüldü bugün gelen güncelleme sonrası. Eski ping değerlerime geri döndüm. Al sundan haritasını da fetih modlarına açmaları iyi olmuş. En sevdiğim haritalardandı, geniş geniş oynanıyor.

• _Ritter_ kullanıcısına yanıt
    Chapter 5 için söyledikleri tarih Ekim ama tam ne zaman belli değil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar. İndirim olduğu zaman flyvpn açıp kore sunucuna bağlan. Tarayıcıdan origine git ve bf5'i al. Yazın 22 euro idi vpn ile yaklaşık 147 tl falan ediyordu ama ben kore üzerinden 100 tlye almıştım. En uygun böyle olur.

• Patren kullanıcısına yanıt
    Ekimde geleceğini söylemişler dün reddit postunda. Ama tam ne zaman belli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Reis metro ne zaman geliyor.
    Ekim reisim
  • Oyun akıyor maşallah bozmazlar bunu umarım..

Ping de düzelmiş.

Al Sundan'ın conquest halini beğendim.
  • Operation Underground

• Oyun hala leş gibi çalışıyor. İmzamdaki sistemle 64 kişilik serverlarda oynayamıyorum oyunu doğru düzgün. İyi ki satın almamışım access ile denemişim. Mirliva'yı falan izliyorum adam 90 fps civarında yağ gibi oynuyor oyunu. Ama benim oyunda 110-120 fpste bile akıcılık yok. Anlamıyorum nasıl salakça bir optimizasyonu var bu oyunun. Gece gece kanser etti beni sildim kurtuldum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shadeforty-5

Hocam merhabalar. İndirim olduğu zaman flyvpn açıp kore sunucuna bağlan. Tarayıcıdan origine git ve bf5'i al. Yazın 22 euro idi vpn ile yaklaşık 147 tl falan ediyordu ama ben kore üzerinden 100 tlye almıştım. En uygun böyle olur.
    hocam çok teşekkur ediyorum origine bağlanmadan once vpn açmak yeterli oluyor degıl mı - yanı kore orıgın hesabı acmaya gerek yok anladıgım kadarıyla
  • Ea'i sevmesemde DICE en begendigim oyun stüdyolarından birisi. En azından oyunlarını sürekli guncelliyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Schi20phrene

hocam çok teşekkur ediyorum origine bağlanmadan once vpn açmak yeterli oluyor degıl mı - yanı kore orıgın hesabı acmaya gerek yok anladıgım kadarıyla

Alıntıları Göster
    Hayır tabi ki gerekmiyor normal hesabınızla yapabilirsiniz. Ayrıyeten origin uygulaması üzerinden yapmanızı tavsiye etmem kafayı yiyor silip tekrardan yüklemek zorunda kalıyorsunuz. O yüzden tarayıcı üzerinden almanız daha mantıklı. Rica ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadeforty-5

Hayır tabi ki gerekmiyor normal hesabınızla yapabilirsiniz. Ayrıyeten origin uygulaması üzerinden yapmanızı tavsiye etmem kafayı yiyor silip tekrardan yüklemek zorunda kalıyorsunuz. O yüzden tarayıcı üzerinden almanız daha mantıklı. Rica ederim

Alıntıları Göster
    Tamamdır hocam taktik için çok teşekkür ediyorum yakın zamanda ben de satın alacağım

• Schi20phrene kullanıcısına yanıt
    Şimdiden hayırlı olsun hocam
  • Shadeforty-5 kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim hocam
  • metro haritasi ne zaman geliyo? trailerde yanlis gormediysem sayet sadece grand opertions modunda oynanabilcek conquest modu olur umarim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CESURYUREK_ -- 27 Eylül 2019; 18:48:57 >
  • Ne kadar bazı konularda biraz sinir harbi yaşatsa da alınıp oynanabilecek tek oyun bfv ve bf serisidir. bazı hataları kabul edilemez olsa da benim şahsi fikrim uzun süreli multi olarak kendini zevkle oynatabilen oyun yok. Şöyle bi girim deseniz bile bi anda hırs yapıp kaptırıyorsunuz kendinizi.
  • Ping sorunum düzeldi :) Yeni gelen Sudan haritasını Bf1'de ki Sina Çölünü anımsattı bana. Bu haritayı sevdim. Oyuna yeni soluk katmış bence. Yeni Bf serisi çıkana kadar BF5 devam
  • 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.