Şimdi Ara

Battlefield V (2018) [ANA KONU] (101. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.945
Cevap
86
Favori
345.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: enerche

Selam arkadaşlar bende dün standart sürümü aldım. Fakat oyunda birşeyler eksik bencede anlayamadım. Herşey gözüme bf1 e göre daha küçük geliyor adam bile göremiyorum. Bir de star wars2 grafikleri aynısı geldi bana oda öyle cok karısık içe içeydi herşey. REnk paleti zaten fiyasko bence. Bf1 grafik ve ortami buna bin basardı.

Sistem oc li sürekli mavi ekran ve oyundan atma hataları ile karsılastım varmı yaşayan bu sorunu?

Daha sonra oc kapatıp deniycem
    Birde fps bf1 e göre biraz daha düşük ama herşey ultra 80-90 yeri geliyor 110-120 arası akıcı bir şekilde oynatıyor. 980ti ile
    Mavi ekran ya da oyundan atma yaşmadım hiç. BF1'e göre daha düşük FPS alıyorum ben de.
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Aynen adam vurup vurmadığın neredeyse anlaşılmıyor.
  • WinKy kullanıcısına yanıt
    O zaman ne mutlu size.

Bende de gtx 1070 var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Hele ki BF1 de kafadan sniper ile indirince gelen ses rahatlıyordu resmen.
  • spot olayı olmayınca uçakları resmen bitirmişler. Karadaki hedeflerin hiç biri görünmüyor. Tankları bile neredeyse zor görüyorum. Spitfire gibi bir uçağı o kadar hantal yapmışlarki başka uçak arkanıza geçtimi kaçamıyorsunuz yarım saatte manevra yapıyor uçak.
  • ram ne hocam sizin ? ben de var yalnız sabit alamıyorum hep bi düşüş oluyor.
  • Saat kaçta herkese açılıyor?

• malkockose kullanıcısına yanıt
    16gb ddr4 hocam. Bende de arada 50 lere iniyor ama genel olarak 60 da sabit

• Mesajım bulunsun.
  • Oyuna giriliyor da playe tıklanmıyor. Kaç gibi açılacak bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: itsclobberintime

Oyuna giriliyor da playe tıklanmıyor. Kaç gibi açılacak bilgisi olan var mı ?
    11:00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HAAltuntas -- 6 Eylül 2018; 0:46:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Benimde deneme fırsatım oldu Bf1 oynuyorum yoksa bf5 mi çözemedim sanki Bf1 in birazdaha güncellenmiş hali gibi ve Bf1 bf5 e her anlamda basar. Yapamamışlar olduğunda doğmak resmen işkence oyunu kapattım oynayamadım ayrıca hakikaten düşman bulacam diye işkence çekiyorsun oyunda

• Battlefield 5 kurdum ama pc de hata veriyor directx function gibi birşey oyunu sildim tekrar indirdim ama

yine aynı

• Battlefield tarihinin en etkileyici soundtracki olabilir bu galiba.

Aklına Yüzüklerin Efendisi gelmeyen bizden değildir.
  • Dell Inspiron 7567 i5 7300HQ 8GB ram,Evo 960 SSD, GTX1050 4GB notebook ile dün denedim.

Medium-High arası ortalama 45-50 fps veriyor.

-Çok umutluydum ama oyunu beğenmedim maalesef.En azından şu anki fiyatını hak etmiyor.

-Rotterdam haritası parıl parıl parlıyor.Tamam savaşın başka bir noktasından bakmışsınız olaya ama biraz kasvetli bir hava yapsaydınız bari.Renk paleti bildiğin parlıyor.

-Silahların seslerini hiç beğenmedim.

-2 şarjörlük mermi ve 0 sağlık paketi ile başlama olayı tüm oyun keyfini baltalıyor. her çatışmadan sonra, hatta doğar doğmaz mermi ve sağlık paketi almak için ilgili noktaya koşmak gerekiyor. bunları da öyle iki adımda bir yerleştirmedikleri için amele gibi metrelerce koşuyorsunuz. 5-10 saniye düşmanla çatışıp, bir sıkımlık canınız ve su tabancanız ile 1 dakikalık mesafeyi ölmeden katetmeye çalışmak bütün oyun keyfini kaçırıyor.

-öldükten sonra hemen spawn ekranına dönme seçeneği yok. squad'ınızdaki kimse hayatta olmasa bile 5-10 saniye boyunca mal gibi sol tıka basılı tutmanız gerekiyor ki hızlıca(!) ölebilesiniz.

-tam bir kaos ortamı var. taktik maktik yok. çok detaylı ortam tasarımı ve havadaki partiküller sebebiyle artık düşmanı seçmek çok zor hale gelmiş durumda.

-düşman animasyonlarında bir ağırlık yok ve hareketleri çok seri. sanki ivmelenme değerini sıfıra çekmişler gibi hareket ediyorlar. bu yüzden sniper ile birilerini vurmak ekstra çaba istiyor. sağa doğru giden adam 1 frame sonra sola doğru gitmeye başlıyor, hesap yapmak yerine tamamen reflekslere dayalı bir oyun oynuyorsunuz. ayrıca tüm bu zorluklara rağmen sniper ile headshot attığınızda düşman ölmüyor, bir kere daha vurmanız gerekiyor. bu da uzaktaki adamları öldürmeyi çok zor hale getiriyor çünkü vurulunca hemen iki adım ötedeki cover'ın arkasına geçiyorlar. yanlış hatırlamıyorsam verdiğiniz damage kill assist almanıza da yetmiyor.

-silah sayısı az.Upgrade yapmak için oyundan çıkmanız gerekiyor ve upgrade'ler hakkında doğru düzgün açıklamalar yok. Ayrıca unlock sistemi oyuncuyu oynamaya itecek gibi gelmedi.

genel olarak oyunu eğlenceli bulmadım. grafikler, sesler, efektler inanılmaz iyi durumda fakat bunlar da 1 saat sonra büyüleyiciliğini yitiriyor. oyunu biraz olsun oynanabilir kılmak istiyorlarsa mermi ve sağlık olayını kesinlikle gevşetmeleri lazım. en azından 4 şarjör ve 2 sağlık paketiyle başlanmalı diye düşünüyorum. bu haliyle 60 euro'luk fiyatını kesinlikle haketmiyor.

Şu an için ön siparişimi iptal ediyorum.Ucuz fiyata verirler ise alırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kernel Panic -- 6 Eylül 2018; 8:43:6 >

• Adam seçmek ne kadar zor ya. Başka hiçbir oyunda böyle zorlandığımı hatırlamıyorum.Her yer parıl parıl parlıyor. Beta dan çıkıp Bf1 e girdim ve oh be dedim resmen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SelimmDD -- 6 Eylül 2018; 8:43:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SelimmDD

Adam seçmek ne kadar zor ya. Başka hiçbir oyunda böyle zorlandığımı hatırlamıyorum.Her yer parıl parıl parlıyor. Beta dan çıkıp Bf1 e girdim ve oh be dedim resmen.
    Oyunun "Ses sonda renkte sonda" cem yılmazın espirisine dönmüş. Rtx leri pazarlayacaklar diye oyunun parlaklık ve renk ayarlarını abartmışlar.Ben almaktan vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: StativeDread

Battlefield tarihinin en etkileyici soundtracki olabilir bu galiba.

Aklına Yüzüklerin Efendisi gelmeyen bizden değildir.
    Lets go on an adventure Frodo

• İlk defa bir bf oyunu aşırı merak uyandırmadı,beta açılsın da göreceğim bakalım oynayınca sevip heyecanlanacakmıyım.
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.