Şimdi Ara

Battlefield: Hardline (2015) [ANA KONU] (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.156
Cevap
13
Favori
52.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bak ruh hastası kardeşim Bf hardlıne alan bir kere körü körüne enayilik yapmış olur. Yerinde olsam hemen beklemeden bf4 premium sahibi olurdum çünkü bf4 DLC takvimini 2015 yınlının sonua kadar uzattı yani yeni dlc ler gelecek bf4 için. inanmazsan küçük bir araştırma yap öğrenirsin. BFHARDLINE çok saçma olmuş bana göre askeri savaş havası yok oyunda bf4 gibi onun için tavsiye etmem sana.
  • kara344 kullanıcısına yanıt
    BF4 e Mod olabilecek bir oyunu 59" euro ya satmak tam EA ya göre. BF4+Premiumum var eğer meksika fiyatı hesaplı olur ve alınırsa hardline düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1080p kullanıcısına yanıt
    Hocam nickiniz karşısında ezildim
    Hardlineyi almak saçma olur çünkü battlefield hardline de askeri savaş havası yok. Hırsız polis işine hiç girmeyeceklerdi bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kara344 -- 18 Ocak 2015; 22:47:37 >
  • AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    :)

• en ucuz nerede buluruz?
  • Merhaba arkadaşlar. Oyunu almayı düşünüyorumda. Acaba sistemim bu oyunu açmaya yeterli midir? Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Anakart: ASUS M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0
    İşlemci: AMD FX X6 6300 Soket AM3+ 3.5GHz 14MB Cache 95W 32nm
    Ekran Kartı: SAPPHIRE HD7850 GDDR5 1GB 256Bit AMD Radeon DX11.1
    RAM: GSKILL 8GB Value DDR3 1333MHz CL9 PC3 Tek Modül

• Battleifield adına yakışmayacak saçma bir oyun olmuş bu, video'lar bile etkilemedi.
    3$ olursa belki alırız :)
  • kara344 kullanıcısına yanıt
    paydayı çok oynamışlar galiba o yüzden :D
  • ßLacKLioN kullanıcısına yanıt
    Aynen o yüzden beğendiler.

• Sistemin yeterli ama bence alma oyunu değmez.

• gayet iyi gözüküyor farklı bir tarzda
  • Beta gelecekti bu saatlerde ama?

Sistem yeterli mi diye deneyeceğim.
  • Beta için pre-load açıldı 9 gb boyutu var ama buralar çok ölü kimsenin hiç bir beklentisi yok oyundan doğal olarak
  • evet beta önyükleme başladı 9.6 gb bakalım nasıl bir oyun inş. güzel olur. gerçi oyunu hertürlü alacamda başka oyun fanlığım yok bundan başka :) umarım ertleme nedenleri geçerli olur.
  • Netcode problemleri daha az olursa infantryler bf4ten bu oyuna geçecektir esl için
  • ilk beta da ki heist modu güzeldi. oyunu indirdim ama beta açılmadı hani open beta olacaktı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1080p

ilk beta da ki heist modu güzeldi. oyunu indirdim ama beta açılmadı hani open beta olacaktı ?

11 gibi açılacakmış beta.
  • 11 de başlıyoruz beyler hazır olun :)
    Vayy 1080p... Bende de Bf4+ pre var almicam hardline.

Ama tabiki beta akar. Beyler bu arada 64 kisi var su an battlelog'un hardline kismi acik orada 64 kisilik serverlar var. Ama girilmiyor su an sadece pre load yaptin koçum diyo giremezsin diyo :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AdaminTeki -- 3 Şubat 2015; 10:26:11 >
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.