Şimdi Ara

Battlefield 4 (Yardım)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Başlıktada Belirttiğim Gibi Battlefield 4 Oyununu Satın Aldım Playstore ' den Ama Malesef Benim Yüklediğim Leptop Oyunu Kaldırmadı. Zaten Leptop bumu Değiştircektim Yeni Bir Leptop Aldım Özellikleri Gercekten Çok İyi Battlefield 4 Kasmadan Oynanabilcek Cinsten Ama...

Şöyle Bir Sorun var oyun 24 gb oldugu için flas bellek yada harici harddiskke atma zahmetınde bulunmadım nasıl olsa playstore de kullanıcı adım ve parolam var tabı orıgındede gelelım asıl meseleye obur leptopta playstoreye gırınce ındırme lınkı hata verıyor Key not found diye oyunu ındıremıyorum nasıl duzeltebılrıım bu sorunu acaba

Şimdiden tesekkurler arkadaslar
     Battlefield 4 (Yardım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -ToLGaHaN- -- 13 Kasım 2013; 18:41:50 >

• Arkadaslar Bi El Atın Kafayı Yemek Üzereyim Param Boşunamı Gitti Yani
  • Direk origin den indir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JeanCold Killah

Direk origin den indir.

yenı leptobuma kurdum orıgını aynı hesapla gırdım yıne ama mygames te Battlefield 4 oyunu gozukmuyor :S
  • -ToLGaHaN- kullanıcısına yanıt
    oyunu illa playstoredan indirmek zorunda degilsin originden indirebilirsin tabi once playstoredan aldıgın keyi originde reedemcode kısmına girmen gerekiyor ondan sonra oyunu kütüphaneden indirmeye baslayabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: sycosis

oyunu illa playstoredan indirmek zorunda degilsin originden indirebilirsin tabi once playstoredan aldıgın keyi originde reedemcode kısmına girmen gerekiyor ondan sonra oyunu kütüphaneden indirmeye baslayabilirsin

sorun cozulmustur herkeze tesekkurler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.