Şimdi Ara

Battlefield 4 Türk Server'ımız Açılmıştır (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
2.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • maşallah her şey yasak counter'da aynısı tak tak silahları sis flash bang yasaklanırdı böyle oyun olmaz bana göre ama uğrarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

maşallah her şey yasak counter'da aynısı tak tak silahları sis flash bang yasaklanırdı böyle oyun olmaz bana göre ama uğrarım

hocam zorlama yok.beğenen gelir beğenmeyen gelmez,ama kötü yorum yapmayada hakkı yoktur oyuncunun.sonuçta binlerce server var biri olmazsa ötekine girer olur biter yani.haybeye stres yapmann ne anlamı var dimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

quote:

maşallah her şey yasak counter'da aynısı tak tak silahları sis flash bang yasaklanırdı böyle oyun olmaz bana göre ama uğrarım

hocam zorlama yok.beğenen gelir beğenmeyen gelmez,ama kötü yorum yapmayada hakkı yoktur oyuncunun.sonuçta binlerce server var biri olmazsa ötekine girer olur biter yani.haybeye stres yapmann ne anlamı var dimi

kötü amaçlı yorum değil hocam özgürlüklerin kısıtlanması hoşuma gitmiyor dediğim gibi uğruyaçağım servere

• quote:

quote:

quote:

kötü amaçlı yorum değil hocam özgürlüklerin kısıtlanması hoşuma gitmiyor dediğim gibi uğruyaçağım servere

est. bende size istinaden demedim genelleme yaptım,üstünüze alınmayınız ben bf3e başladıgımdan beri server kiralar oynarım.bazı silahlar çok dengesiz oluyor havaya sıksan bile adam ölüyor yada hiç yetenek gerektirmiyor vs. vs. ben yeteneğin ve takım oyununun biraz daha ön plana çıkması için o kuralları koydum.yoksa kuralları koyupda kendimi korumaya alıp,o silahlarla adam vurmuyorum.adminde olsam o kurallara oymak zorundayım.kuralları kaldırıpda denedik serverı ama herkez bi köşeye yatıp sniper ile pıt pıt adam indirince belli bi zaman sonra iş sertleşiyor ve millet birbirine sövmeye başlıyor(detaya girmiyorum,tahmin edersiniz lafları zaten) yok bilmemnenin camperi çok bilmemnenin noobu falan oluyor.bu da serverın kalitersini düşürüyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: _yusufaydin_

Hayırlı olsun dostum...

saol yusufum beklerim senide

Bf4 ü alayım.Geleceğim...
  • M16A2'de akıyor abi bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILoseYourSelf

M16A2'de akıyor abi bu arada

m416 kadar değil
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ILoseYourSelf

M16A2'de akıyor abi bu arada

m416 kadar değil

M416'ya bi ben alışamadım ya. SCAR-H şuan ki favorim Assault'da. Engineer'da silah arıyordum ACR-W tam benim silahım oldu, oyundaki en iyi RoF'a sahip silah sanırım. Çok şaşırtabiliyor karşıdaki adamı.

• Bende yeni gördüm hemen katılıyım fazla iyi değilim ama pingi 20 görünce şaşırdım ilk defa bu kadar düşük gördüm lagsız oyun nasıl oluyor bakalım
  • online oynamak icin oyunun hangi surumunu nerden en ucuza alabiliriz
    ayrica silahlara ve ekipmanlara para veriyormuyuz
    oyunlardaki hile durumu nedir
    eski point blank oyuncusuym oyuna 2 yilda 600 lira harcadim salakmisim meger paramla rezil oluyordum hileciler yuzunden
    benim icin hile olmamasi cok onemli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: etyemez

online oynamak icin oyunun hangi surumunu nerden en ucuza alabiliriz
    eski point blank oyuncusuym oyuna 2 yilda 600 lira harcadim salakmisim meger paramla rezil oluyordum hileciler yuzunden

1-ttnet üyesiysen playstore dan alcan yada origin meksika proxy ile alcan
    2-sadece oyuna para verirsin başka bişeye para vermezsin(çıkacak olan ek paketleri ister al ister alma sana kalmış)
    3-bf de herzaman çok çeşitli hileciler var ve herzamanda olacaktır.tabiki güvenilir serverlara girersen sıkıntı olmaz.
    4-hileci görmek istemiyorsan steam üzerinden cod oynıcaksın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HoneyBadger82 -- 10 Kasım 2013; 5:17:43 >

• quote:

quote:

2-sadece oyuna para verirsin başka bişeye para vermezsin(çıkacak olan ek paketleri ister al ister alma sana kalmış)
    3-bf de herzaman çok çeşitli hileciler var ve herzamanda olacaktır.tabiki güvenilir serverlara girersen sıkıntı olmaz.

eyw sağolasın
    sistemim imzada yazdığı gibi 770 lightining var
    meksika proxy buldum ama hangi siteden alacağız onu bulamadım

• ayrıca premium almamnın ne gibi bir avantajları var?
  • quote:

quote:

quote:

eyw sağolasın
    sistemim imzada yazdığı gibi 770 lightining var
    meksika proxy buldum ama hangi siteden alacağız onu bulamadım

forumda onun konusu vardı ama nerde bilmiyorum.bi araştır işine yarayacaktır.
    bf3 de 5 dlc çıktı bunları tek tek almak yerine daha hesaplı olarak(premium)alabiliyorsun.bf4de de aynı olay geçerli.ister tek tek alırsın ister bi kerede premium alıp tüm dlc lere ve extra ıvır zıvıra sahip olabilirsin.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.