Şimdi Ara

BATTLEFiELD 4 (PS3/PS4 ANA KONU) (466. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
20.123
Cevap
86
Favori
449.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrhanBenceGay34

tactıcal laserin amaci o zaten :) düşmanı afallatmak. he birde nisan almadan ateş ettiğimiz de tutturma oranı artıyor. Eğer lazeri kapatıp açarsan imlec küçülüp büyüyor, farkedersin oyundayken.

orhan kardesım ıyı guzelde karanlık bı yerden gecıncede kabak gıbı bellı oluyo yerın bu lazerı takınca sahsen ben durbun takmadan oynarım oyle adamla karsı karsıya kaldıgın zaman vurma sansın cokkk yuksek bence :
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyhnnnnnn

quote:

tactıcal laserin amaci o zaten :) düşmanı afallatmak. he birde nisan almadan ateş ettiğimiz de tutturma oranı artıyor. Eğer lazeri kapatıp açarsan imlec küçülüp büyüyor, farkedersin oyundayken.

orhan kardesım ıyı guzelde karanlık bı yerden gecıncede kabak gıbı bellı oluyo yerın bu lazerı takınca sahsen ben durbun takmadan oynarım oyle adamla karsı karsıya kaldıgın zaman vurma sansın cokkk yuksek bence :

tamam iste adamlar onuda dusunmus yanilmiyorsam yukari d-pad tusuna bastigimiz da ortama gore kapatiliyor. cok isime yaramistir.

not ; adim Hakan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 9 Temmuz 2014; 17:04:24 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemen ekleme yapayım, bf3 teki lazer ve flashlight tam olması gerektiği gibiydi. Dokunmasalardı kapatmaya bile gerek kalmazdı.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cyhnnnnnn

quote:

tamam iste adamlar onuda dusunmus yanilmiyorsam yukari d-pad tusuna bastigimiz da ortama gore kapatiliyor. cok isime yaramistir.

not ; adim Hakan

tamam hakanım bende sandımıı benı boyle sew seveceksen dedım sandım
  • Cevap daha fena :)
  • Buyukbaba kullanıcısına yanıt
    aynen abi... sunu ornek olarak gostereyim; lazer dumanli ve sisli ortamlar da kendini kabak gibi cizgi halinde belli eder. bf3 te bu boyleydi ama temiz berrak yerlerde, aydinlik yerlerde kendini daha az belli ediyordu carptigi yerde ve dusmanin gozunu olmasi gerektigi gibi aliyordu. fakat sanki bf4 te her turlu cizgi gibi ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakkan034 -- 9 Temmuz 2014; 17:18:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Orijinalden alıntı: Far Beyond Driven

yemin ediyorum kendinize işkence ediyorsunuz yok aim assistmiş yok ms değeri düşükmüş.yahu afedersinizde evinizde oyun oynuyorsunuz neden bu kadar ciddiye alıyorsunuz anlamıyorum oyna geç işte.2 kere ölsen ne olacak ? ESL de turnuvaya falan mı hazırlanıyorsunuz.Ben öğrenciyim apartmanla ortak net kullanıyoruz 6 kişi buyrun bakın hesabıma arada bir eline ps3 de fps almamış arkadaşlarda giriyorhttp://battlelog.battlefield.com/bf4/user/SLAyER_0307/
    yeter artık bıktım şu forumda 155 sayfadan 50 sayfası lag var lag var.Sizdeki lag sa biz ne yapalım burda mızmızlanmak birşeyi değiştirmiyor.Yok mesaj atalım aim assisti kapatalım.Sen de lag var diye senin avrupadaki adamın oyun keyfini bozmaya hakkın ne ? Şu oyunu lego gibi basit bir oyun haline sizin gibi mızmızlar getirdi bad company den beri. Şu olsun bu olsun şikayet edelim.

Kiracisin evin de bazi sorunlari var ev sahibine mi gidersin yoksa oturup buna da mi sukur dersin.İnsanlar tabi ki sikayet edicekler cunku para veriyorlar en dogal haklari
    He sen ben baba parasi yiyorum bana koymaz modundaysan bisey diyemem

bunu baba parasına nasıl bağladın helal olsun gerçekten.Oyunun şikayet edilmesi gereken o kadar çok şeyi varki aim assiste Türkiyede server olmamasına gelinceye kadar onlardan önce ps3 deki donma problemlerini çözer adamlar çözcek olsa.Kaldıki burdada aynı olayı 2500 kere yazmak ea nın kulağına bile gitmiyor.Ayrıca aim assistmiş lag mış bunlar göreceli şeyler.Siz avrupa oyuncuarına göre çok fark ettiğini söylüyorsunuz ama ben 3-4 diş de amerika sunucularunda millete kan ağlatıyorum bozuk gamepad imle, adi seg lcd im le.Bu işler bilekte bitiyor hani anlatbildimmi bilmem hakkımda baba parası falan demişsiniz şu söylediğiniz ayıp birşey.Baksak hepiniz aileninizin yanında rahat yaşıyorsunuzdur en kaliteli tv lerde oynayıp.
  • quote:

quote:

yemin ediyorum kendinize işkence ediyorsunuz yok aim assistmiş yok ms değeri düşükmüş.yahu afedersinizde evinizde oyun oynuyorsunuz neden bu kadar ciddiye alıyorsunuz anlamıyorum oyna geç işte.2 kere ölsen ne olacak ? ESL de turnuvaya falan mı hazırlanıyorsunuz.Ben öğrenciyim apartmanla ortak net kullanıyoruz 6 kişi buyrun bakın hesabıma arada bir eline ps3 de fps almamış arkadaşlarda giriyorhttp://battlelog.battlefield.com/bf4/user/SLAyER_0307/
    yeter artık bıktım şu forumda 155 sayfadan 50 sayfası lag var lag var.Sizdeki lag sa biz ne yapalım burda mızmızlanmak birşeyi değiştirmiyor.Yok mesaj atalım aim assisti kapatalım.Sen de lag var diye senin avrupadaki adamın oyun keyfini bozmaya hakkın ne ? Şu oyunu lego gibi basit bir oyun haline sizin gibi mızmızlar getirdi bad company den beri. Şu olsun bu olsun şikayet edelim.

oyunu ps3 te oynuyorsun sanırım, sen ps4 e geç bi lag olayını o zaman konuşuruz. ayrıca bu oyundaki aim asist çok abartılmış. Şöyle ki, hızlıca L2 R2 yaptınmı mw serisindeki sniper silahlarıyla yapılan quick scope gibi oluyor. çok can sıkıcı birşey...

oyundan tabiki zevk alıyoruz, arkadaşlarla abilerimizle oynarken orası bi geçek http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/hakkan034/stats/183626410/ps4/

evet ps4 kullanmadığım için ona birşey söyleyemem ben öğrenci olduğum için sınav haftası 2 ay falan hiç ps3 açmadığım oluyor ve sonrasında oyuna girdiğimde nerdeyse oynamayı unutmuş oluyorum reflekslerim bıraktığımdan çok kötü halde geliyorum ama aim assistin bir işe yaramadığını o zaman fark ediyorum o dediğiniz l2 r2 olayını bilemicem ama zaten uzun mesafe cq oynadığım için pek bi avantajını görmedim.Hatta yakın mesafede önüne 2 kişi aynı anda geçtiğinde çok sapıttığı için kapattım öyle alıştım.Ama şimdi eline ilk defa konsolda fps alan oyuncular var sırf bu forumda birkaç kişi fazla kill alabilecek diye aim assisti kapatmak çok saçma geldi bana.Birazda başkalarını düşünmek lazım.Bende yeni başladığım zamanlarda aim assist le alışabildim, eğer olmasaydı belki yapamam diyip satardım ya da klavye mouse takma yollarını arardım ki o aim assist ten daha kötü birşey bence fairplay dışı konsollar için.
  • bende 1 ay kadar kapali oynadim. cunki karsina iki adam ciktigin da (yanyana diyelim), sen ilk soldakine odaklaniyorsun ve silahi ona gore cekiyorsun. ama aim assist sagdakine kitleniyor ve afalliyor. buna denge getirmeleri lazim bf3 teki gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: kabune

quote:

İşin eğlenme kısmıyla ilgili şöylediklerine katılmakla beraber battleloguna baktığımızda yüksek kd ni daha çok araç kullanımıyla ve conquest mod unda yaptığın görülüyor. Ayrıca pingin ms in oto aim in daha ön plana çıktığı tdm domination gibi modları nerdeyse hiç oynamamışsın. Dolayısıyla ''belki'' farklı bir oyun modu oynuyor olsan bu kadar eğlenmiyor olabilirdin??

Bf 1942 den beri bf oynayan biri olarak alışmışım araç kullanmaya ve büyük haritalarda olmaya.TDM gibi haritalar bf nin formatında dahi yokken 3 le beraber yavaş yavaş yaptılar.Tamam kötü demiyorum hatta destekliyorum keşke bütün yakın dövüş seven oyuncular tdm girsede cq de rush da oyunu trollemese.Ama siz özelliklede aşşağıdaki AnArchyHuOz arkadaş yüzünden bugün bf serisinin bf 2 ve bad compan 2 le arasında dağlar kadar fark var.Siz gibi herşeyden şikayetçi olan insanlar yüzünden artık uçaklar yaya öldüremiyor ya da helikopterler bir yayaya 14 füze atıyorsun.Şikayet etcek birşey mi arıyorsun ? net code u şikayet et aslanlar gibi de haklısın,fps dropları şikayet et.Squad sisteminin olmayışını şikayet et ama sen kalkıpta aim assist kapatılsın onlarda ping yok vuruyor biz vuramıyoruz dersen sana gülerler dostum.Seriyi bozan 1942 den beri oynayan biz değil battlefield i ancak bad comapny 2 ya da bf 3 le tanıyan sizlersiniz yanlış olmaşsın. üstüne alınan alınsın.
  • quote:

quote:

quote:

İşin eğlenme kısmıyla ilgili şöylediklerine katılmakla beraber battleloguna baktığımızda yüksek kd ni daha çok araç kullanımıyla ve conquest mod unda yaptığın görülüyor. Ayrıca pingin ms in oto aim in daha ön plana çıktığı tdm domination gibi modları nerdeyse hiç oynamamışsın. Dolayısıyla ''belki'' farklı bir oyun modu oynuyor olsan bu kadar eğlenmiyor olabilirdin??

Bf 1942 den beri bf oynayan biri olarak alışmışım araç kullanmaya ve büyük haritalarda olmaya.TDM gibi haritalar bf nin formatında dahi yokken 3 le beraber yavaş yavaş yaptılar.Tamam kötü demiyorum hatta destekliyorum keşke bütün yakın dövüş seven oyuncular tdm girsede cq de rush da oyunu trollemese.Ama siz özelliklede aşşağıdaki AnArchyHuOz arkadaş yüzünden bugün bf serisinin bf 2 ve bad compan 2 le arasında dağlar kadar fark var.Siz gibi herşeyden şikayetçi olan insanlar yüzünden artık uçaklar yaya öldüremiyor ya da helikopterler bir yayaya 14 füze atıyorsun.Şikayet etcek birşey mi arıyorsun ? net code u şikayet et aslanlar gibi de haklısın,fps dropları şikayet et.Squad sisteminin olmayışını şikayet et ama sen kalkıpta aim assist kapatılsın onlarda ping yok vuruyor biz vuramıyoruz dersen sana gülerler dostum.Seriyi bozan 1942 den beri oynayan biz değil battlefield i ancak bad comapny 2 ya da bf 3 le tanıyan sizlersiniz yanlış olmaşsın. üstüne alınan alınsın.

Dostum aim asist kapatilsin diye bisey yazmadim ben ayrica seriyi oynayan tekte sen degilsin ayrica gecmis yazilarimdan natcode ile serzenisiminide gorebilirsin ayrica jetlede adam vurulmasin cok iyi olmus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CPTLeBron

quote:

Aim assist'ten tabii ki şikayet edeceğiz. Multiplayer bir FPS oyunu bu. Oyun zevki falan kalmıyor millet kolay adam vurunca. Sen zevk alıyorsan onu bilemem. Oldu olacak alt tarafı oyun diye direk adamın kafasına kilitlensin aim alınca. Yetenekli adam kazanmayacaksa bu oyunda gerisi boş. Hiçbir emek harcamadan oyun adamın yerine üzerime aim almasını sağlıyorsa ne anladım ben bu işten? Beni gerçek oyuncu değil, oyunun ta kendisi vurmuş oluyor o zaman.

Gta 4 -5 killzone hem multiplayer hem single player lerini ve saysız aim assist li oyun oynadım ps3 ü aldığım yakşalık 4 yıldır.BF 4 de gördüğüm aim assist multiplayer oyunlarda gördüğüm en mermahetli aim assist.Hatta mesajımdada yazdım kötü bile faydası yok zararı var.Uzak çatışmalarda hiçbir işe yaramıyor yakın çatışmalarda zaten 1-2 oynamış adam alışıyor ki zaten öyle çok iyi bir şekilde kilitlemiyor asla hedefi.Ben şahsen bf 3 den beri ekrana aynı anda 2 adam girdiği zaman aim assist kararsız kaldığı için kapalı oynuyorum ama bugüne kadar kimseyede ben kapattım sizde kapatın hadi, fairplay olsun, vurmayın beni denge bozuluyor diye demedim.Her öldükten sonra suçu aim assistede atmadım.Bu iş bilekte bitiyor.İlk kağattığımda zorlandım sonra alıştım aramıyorum bile.Siz yarın titreşimde kapatılsın dersiniz gamepad titredi düzgün nişan alamadım diye.Şu oyunun şikayet edilcek yani o kadar varki böyle ufak tefek şeylere takılırsak ne bu ea kendini düzeltir ne de daha düzgün bir seri gelir.Burdaki konuyada tekrar tekrar aynı şeyleri yazmaklar düzelmez oyundaki problemler.Kaçınız battelog da konu açtı ? ya da açılan konulara destek verdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnArchyHuOz

quote:

quote:

quote:

Dostum aim asist kapatilsin diye bisey yazmadim ben ayrica seriyi oynayan tekte sen degilsin ayrica gecmis yazilarimdan natcode ile serzenisiminide gorebilirsin ayrica jetlede adam vurulmasin cok iyi olmus.

Bu oyunun zaten artık her sene çıkan call of duty den bi farkı kalmadı gerekçi diye oynuyorduk o da kalmadı ne araç hasarları gerçekçi ne silahlar gerçekçi.Tamam oyunlarda herzaman denge>gerçekçilik ama bu oyunda gerçekçiliğe dair tek şey grafikler... Alternatifi olsa zerre düşnmem zaten, siz gibi sığ düşünceli insanlarla aynı forumda oyun muhabbeti konuşmaktansa.
  • bende en başından beri zaten dice a anlatın derdinizi dedim ordan çıktı tartışma.Hayır 1 sayfa söylersin 2 sayfa söylersin ne zaman forumu açsam aynı şeyleri görmek sıkıcı.Oyunda problem olmasa demekki kimsenin birşey yazacağı yok foruma.
    Sende bir arkadaşının mesajına bunlar hiçbireşyi şikayet etmez alıp oynasınlar o zaman o haliyle diyince uzadı mesele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Illusive Man -- 9 Temmuz 2014; 18:14:31 >
  • quote:

bende en başından beri zaten dice a anlatın derdinizi dedim ordan çıktı tartışma.Hayır 1 sayfa söylersin 2 sayfa söylersin ne zaman forumu açsam aynı şeyleri görmek sıkıcı.Oyunda problem olmasa demekki kimsenin birşey yazacağı yok foruma.
    Sende bir arkadaşının mesajına bunlar hiçbireşyi şikayet etmez alıp oynasınlar o zaman o haliyle diyince uzadı mesele

Yav herkes kendine gore bir sikintisini yaziyo kimi aim asist, kimi netcode, kimi lag kimi vs. Kimseye yazma gir oyna keyfine bak diyemezsin o kadar video cektimki duvarin arkasindan öldüğümü burayada yazdim saolsunlar yardimci oldular azda olsa cozdum sorunu bak buraya yazinca cozum bulunuyomus. Bu biseymi gir fifa konusuna momentum mu ne varya. Her sayfada ondan bahsediliyor ve herkes fikrini coZumu bahsediyor. Ama buraya gelipte bende ayni sartlarla oynuyorum bakin kd im bu demekte olmuyor malesef.

• Allah aşkına burası forum değil mi?Herkes istediğini yazıp,çizebilmeli.Seviyeyi bozmamak lazım tabi.Ben de mesela duvar arkası ölüm sorununu nasıl çözeceğimi bilmiyordum.Şimdi soracağım arkadaşa öğreneceğim.Hüseyin yardımcı olabilir misin? Rica etsem.Bende de duvar arkası ölüm çok oluyor.

Bu sadece bir örnek.Olağan bir tartışmadan dahi insanlar birbirlerine yardımcı olabiliyor.Fazla büyütmemek gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaveJones -- 9 Temmuz 2014; 18:47:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaveJones

Allah aşkına burası forum değil mi?Herkes istediğini yazıp,çizebilmeli.Seviyeyi bozmamak lazım tabi.Ben de mesela duvar arkası ölüm sorununu nasıl çözeceğimi bilmiyordum.Şimdi soracağım arkadaşa öğreneceğim.Hüseyin yardımcı olabilir misin? Rica etsem.Bende de duvar arkası ölüm çok oluyor.

Bu sadece bir örnek.Olağan bir tartışmadan dahi insanlar birbirlerine yardımcı olabiliyor.Fazla büyütmemek gerek.

kerem options ta bir ayar var hi-frequency isimli. Onu high yapmadiysan sayet onu yap. Banada @buyukbaba soylemisti aZda olsa farketti. Ama sorun tam anlamiyla cozulmedi belki ileride duzeltirler.

• Arkadaşlar, güncellemeden sonra oyunda donma sorunu yaşadınız mı? Deneme için Rush conquest ve obliterion modları ile yaklaşık 2 saat oynadım donma olmadı. Umarım bu sorun bitmiştir artık. Çok da fazla ümitlenmek istemiyorum yine kilitlenme olacak diye. Cevaplar için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnArchyHuOz

quote:

Orijinalden alıntı: DaveJones

Allah aşkına burası forum değil mi?Herkes istediğini yazıp,çizebilmeli.Seviyeyi bozmamak lazım tabi.Ben de mesela duvar arkası ölüm sorununu nasıl çözeceğimi bilmiyordum.Şimdi soracağım arkadaşa öğreneceğim.Hüseyin yardımcı olabilir misin? Rica etsem.Bende de duvar arkası ölüm çok oluyor.

kerem options ta bir ayar var hi-frequency isimli. Onu high yapmadiysan sayet onu yap. Banada @buyukbaba soylemisti aZda olsa farketti. Ama sorun tam anlamiyla cozulmedi belki ileride duzeltirler.

İnternetin upload hızına göre ayarlıyoruz.Bilgim var o konuda.Şuan Sakaryada'yım burada 700 kb upload hızı mevcut.Ankarada superonline kullanıyorum 8 mb upload var.1 mb altındakiler medium kullansın dedikleri için öyle kullanıyorum.Ankara'da kaymak gibi oynuyorum,high olarak.Fark bu yüzden demek ki.
  • 
Sayfa: önceki 464465466467468
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.