Şimdi Ara

Battlefield 4 Premium Meksika, Tayland, Hindistan, Brezilya (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.895
Cevap
29
Favori
111.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibari ile BF 4 + Premium almış bulunmaktayım Çok şükür sorunsuz aldık
  • deluxe alan varsa battlepack lerine bakabilir mi? sanırım 3 + 1 gold battlepack laıyorlar.. 1. base gamei preorder ettiği için diğer 3 de deluxe edition adlığı için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-FI

deluxe alan varsa battlepack lerine bakabilir mi? sanırım 3 + 1 gold battlepack laıyorlar.. 1. base gamei preorder ettiği için diğer 3 de deluxe edition adlığı için.

Battlepack olayını biraz açarmısın? Uzak kaldım ben ek bişeylermi verecekti bize ? Ayrıca aldığım bf4 prenin oyunun ilk günlerinde avantajı oluyormuydu ?
  • Bmw. kullanıcısına yanıt
    battlepackler de eşyalar var silah xp yükseltme vs gibi.. premium her konuda bir-iki adım önde olmanızı sağlıyor önümüzdeki 1 sene boyunca.
  • X-FI X kullanıcısına yanıt
    Bf3 preyle aynı şeyler yani, battlepack olayını bilmiyordum sadece teşekkür ederim hocam çıktığında beraber 1-2 oyun atalım helide iyiyimdir :)
  • Meksika üzerinden premium almaya çalıştığımda hata aldım. Başka bir ödeme metodu kullanın ya da daha sonra yeniden deneyin dedi. Sonradan playstore üzerinden 70 liraya alınabildiğini görünce 5-6 lira için Meksika ile boşa uğraştığımı anladım.

31 ekimde kodları dağıtacaklarmış, bekleyelim bakalım.
  • Bana bir yardımcı olun
    Battlefield 4 ü 5 ek paketiyle birlikte satın alacağım

şimdi
    Battlefield 4 var 59 euro
    Battlefield 4 premum var bu sadece ek paketler 49 euro
    Battlefield 4 Dijital deluxe edition var 69 euro bunu bir türlü anlayamadım bu benim isteğimde değil bubda ek paketler yok.

Türkiyede zaten ek paketler premium diye ayrı satılıyor.

Bu gidişle almaktan vaz geçeceğim bune ya 186 tl en az.

Battlefield 3 premium devam
  • beyler livechat suanda sizde açılıyormu bağlanamıyorum

açılıyor ise nerden girdiğinizi yazarsanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanitarium8787 -- 30 Ekim 2013; 14:50:09 >
  • Beyler meksika olayı patladımı ben ve arkadaşıma almıştım ama bugün başka arkadaşa almayı denediğimde sepette gözükmüyor bir türlü.Tüm proxyleri denedim ama sepete eklenmiyor.
  • TTNET PREMIUM KOD ŞU AN ÇIKTI
  • Beyler ben 2 ay önce normal BF4 ve premium ek paketini aldım, oyun şuan hala aktif değil henüz indiremiyorum, normal mi bu
    indirilebilir değil bende hala oyun bu şekilde görünüyor. live chat 'i de kaldırmışlar sanırım soruda soramıyorum.
    Bilen varsa yazsın lütfen

Battlefield 4 Premium Meksika, Tayland, Hindistan, Brezilya

• sanitarium8787 kullanıcısına yanıt
    DLC paketleri henüz çıkmadığı için indiremezsiniz. Oyunun kendini indiremiyorsanız ayrı ama, onu indirebiliyor olmanız lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sultanomar

DLC paketleri henüz çıkmadığı için indiremezsiniz. Oyunun kendini indiremiyorsanız ayrı ama, onu indirebiliyor olmanız lazım.

oyunun kendisini indiremiyorum sıkıntı orda
  • Arkadaşlar sağlam proxy var mı ?
  • 137 Tl 'ye premium + deluxe edition aldım. Malum siteden indirdiğim Battlefield 4'e de sadece uptade yapıp geçti. Bu kadar kısa sürede olucağını tahmin etmemiştim.

* Buda araştırıp bulduğum en sağlam proxydi ayrıca 201.144.115.37:8080

Battlelog : W7K2Dx

Bu konuda emeği geçen herkese teşekkür ederim , sayenizde en az 150 Tl cebimde kaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W7K2D -- 31 Ekim 2013; 15:55:40 >
  • W7K2D kullanıcısına yanıt
    Hocam iyi akşamlar, reloaded yüklemiştiniz sanırım zamundadan. Crack yaptınız mı ilk başta, çünkü bazı arkadaşlar crack yaptıysanız olmaz diyordu ama ben almadan önce single'ı test etmek istiyorum, sizde sorun oldu mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

Hocam iyi akşamlar, reloaded yüklemiştiniz sanırım zamundadan. Crack yaptınız mı ilk başta, çünkü bazı arkadaşlar crack yaptıysanız olmaz diyordu ama ben almadan önce single'ı test etmek istiyorum, sizde sorun oldu mu?

Merhaba

Reloaded yükledim crack yaptım , oyunu single mode olarak oynadım. Test ettim , betaya nazaran ciddi anlamda iyileştirmeler olmuş. Bunu deneyip almanızda fayda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: W7K2D

quote:

Orijinalden alıntı: vinorosso

Merhaba

Reloaded yükledim crack yaptım , oyunu single mode olarak oynadım. Test ettim , betaya nazaran ciddi anlamda iyileştirmeler olmuş. Bunu deneyip almanızda fayda var.

Anladım hocam teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF 4 meksika + premium ttnet = Tam teçhizat tek bir eksik dahi yok

bf4 pre order ettiğim için gold battlepack + veteran battlepack.
    premium aldığım için 3 tane starter premium battlepack ve 5 dlc paket anında.

diğer premium özelliklerinide biliyorunuz her ay 1 tane gold battlepack
    server önceliği
    yeni silahlar vs
    ve dahasını google da bulabilrisiniz.

• arkadaşlar yarına oyun geliyor kutulu olarak bf4 yanına şimdie premium almak istiyorum kredi kartım yok ücreti yolayıp key verebilcek var mı acaba
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.