Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (892. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.464
Cevap
149
Favori
1.193.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aresmar

Sürekli bu hatayı almaya başladım çözebilen var mı?

/>

ben ea ile gorustum, bana ping testi yaptirdi, yuksek ondan dedi, servis saglayicinizla gorusun dedi, onlar ping'i dusurur dedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurunal1

quote:

Orijinalden alıntı: makik

Pingler yine uçmu? yaSadece bana my oluyor bu

Bana da oluyor hocam, herhangi bir indirme ve internet kullanan program da açık değil ama 200'lerde geziyor ping'im

aynen

• Game disconnected could not join server hatasını aldım ticket attım bakalım ne diyecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mac_Man

quote:

Orijinalden alıntı: Otakutr

görüntü kalitesi çok kötü izlenmiyor...

Haklısın dostum bende yeni farkettim bakınca sanırım bitrate'ten oluyor, yorumun için sağol. =)

• quote:

Orijinalden alıntı: SevimliKedicik

Game disconnected could not join server hatasını aldım ticket attım bakalım ne diyecekler

Ben onu her zaman alıyorum bir oyun devam ederken girince o hata geliyor. Oyun bitip server biraz boşalıp round daha başlamadan girince hata vermeden girebiliyorum. Alıştım artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Windmark -- 5 Ocak 2014; 7:54:22 >
  • mrbh arkadaşlar. eski işletim sistemim 32 bitti battlefield 4 sorunsuz kuruyordum. sonra call of duty için işletim sistemimi 64 bit yaptım. bu seferde battlefield 4 kurulum sirasında ( Desteklenmeyen 16 bit uygulama ) diyor ve battlefield 4 ü kurmuyor. bunu 32 bitte yapmıyor 64 bitte yapıyor problem nedir acaba???
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

bazı videolarda izliyorumda videouyu ceken elemanlar sol ile adamı göstertiyor nasıl yapıyoz onu

birde en kullanışlı silah sizce hanigisi

Q tuşu her zaman hayat kurtarır bunu unutma. Benim bir parmağım sürekli q üzerinde gidip geliyor. Adamı spotlamanın çok faydası oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: jimikerem

mrbh arkadaşlar. eski işletim sistemim 32 bitti battlefield 4 sorunsuz kuruyordum. sonra call of duty için işletim sistemimi 64 bit yaptım. bu seferde battlefield 4 kurulum sirasında ( Desteklenmeyen 16 bit uygulama ) diyor ve battlefield 4 ü kurmuyor. bunu 32 bitte yapmıyor 64 bitte yapıyor problem nedir acaba???

Emin olmamakla beraber CoD 4gb RAM olmadan kurulmuyordu galiba, 32 bit en fazla 3gb ram gördüğü ve kullandığı için olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: general_einstein

ya bu ne abi kaç gündür hiçbir server' a adam akıllı giremiyoruz. Serverlar full çakılı bir biz giremiyoruz. bilgisi olan söylesin bir zahmet ya

İşte serverlar Full çakılı diye öyle oluyor zaten. Dolu sunucularda hep bu hatayı veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: general_einstein

ya bu ne abi kaç gündür hiçbir server' a adam akıllı giremiyoruz. Serverlar full çakılı bir biz giremiyoruz. bilgisi olan söylesin bir zahmet ya

İşte serverlar Full çakılı diye öyle oluyor zaten. Dolu sunucularda hep bu hatayı veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigitovski

Arkadaşlar FX 6300 işlemci , HD 7870XT , 8 GB RAM ile Multiplayerda FPS düşmeleri yaşıyorum.Singleplayerde en ufak sıkıntı yok 50-60 FPS arası geziyor ancak Multiplayerda low'da bile 30 FPS ye düştüğü oluyor.
    Çözüm nedir bilen var mı ?
    W7 kullanıyorum ve Catalyst son driverlar yüklü.

32 bit mi 64 mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetexI

quote:

Arkadaşlar FX 6300 işlemci , HD 7870XT , 8 GB RAM ile Multiplayerda FPS düşmeleri yaşıyorum.Singleplayerde en ufak sıkıntı yok 50-60 FPS arası geziyor ancak Multiplayerda low'da bile 30 FPS ye düştüğü oluyor.

aynı sistem bende de var hocam. benim kart 7870 myst edition. zira ben high da takılmadan oynuyorm multiplayer. tabi arada takılmalar oluyor ekran kartı ısınmasında.

Hocam Windows 7 mi 8 mi kullanıyorsunuz? Ayrıca Catalyst'in hangi sürümünü kullanıyorsunuz?
  • 'could not join server' hatasi yuzunden yeni küfürler icat ettm yav aşıri sık oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Avon Barksdale

quote:

32 bit mi 64 mü

64 bit hocam sistemim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archelot
    Haber verseydin saçımızı başımızı yapıp girerdik servera. İyi ki ben yoktum. Hep helikopterle uçarken tankla vuruyorlar. Birsi videoya çekmiştir diye çok tırsıyorum

Hahaha yok pek tanıdığa rastlamadım ben de, ama bir rpg ile zodiac uçurdum Lancang Dam'de evlere şenlik :)
  • quote:

quote:

32 bit mi 64 mü
    quote:

Orijinalden alinti: Avon Barksdale

quote:

Orijinalden alinti: yigitovski

Arkadaslar FX 6300 islemci , HD 7870XT , 8 GB RAM ile Multiplayerda FPS düsmeleri yasiyorum.Singleplayerde en ufak sikinti yok 50-60 FPS arasi geziyor ancak Multiplayerda low'da bile 30 FPS ye düstügü oluyor.
    Çözüm nedir bilen var mi ?
    W7 kullaniyorum ve Catalyst son driverlar yüklü.

32 bit mi 64 mü

Hocam sistemim 64 bit.

• 64 Bit W7 kullanyyorum hocam @Avon Barksdale
  • DH yine müthi? altyapysyyla i? ba?ynda
  • quote:

64 Bit W7 kullanyyorum hocam @Avon Barksdale

Birkaç yerde oyunun 8.1 ile çok iyi performans verdiğini görmüştüm.
  • quote:

quote:

64 Bit W7 kullanyyorum hocam @Avon Barksdale

Birkaç yerde oyunun 8.1 ile çok iyi performans verdiğini görmüştüm.

Evet öyleymiş en yakın zamanda Win8.1 kurmayı planlıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 890891892893894
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.