Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.466
Cevap
149
Favori
1.193.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blabla1806

bence tutmaz. bir oyunu bitirmeden diğer oyuna başlanmamalı. bf3 te buglar çok var ama bf3 buglarla güzel

Güldürüyor insanı oynanışı etkilemediği sürece bir sıkıntı olmuyor.
  • Şu ekran kartı muhabbetine giren arkadaşlara soruyorum.Grafik motoru değişecek mi yani? 2gb 7850'yi daha 3 ay olmadı alalı.Eğer bu kartı tepetaklak getirecek kalitede grafik sunarlarsa verdiğim paraya hiç acımam gerçekten.Saygıyla eğilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rakacar

Şu ekran kartı muhabbetine giren arkadaşlara soruyorum.Grafik motoru değişecek mi yani? 2gb 7850'yi daha 3 ay olmadı alalı.Eğer bu kartı tepetaklak getirecek kalitede grafik sunarlarsa verdiğim paraya hiç acımam gerçekten.Saygıyla eğilirim.

abi şöyle diyim. BF3 Te Frostbite 2 nin tamamını kullanmadılar. BF4 te ise ya bunun Tamamı veya şu anki kullanımından daha fazlası işlev görecek. ya da Frosbite 2.5 Geliştirilmeye başlanacak
  • quote:

quote:

Şu ekran kartı muhabbetine giren arkadaşlara soruyorum.Grafik motoru değişecek mi yani? 2gb 7850'yi daha 3 ay olmadı alalı.Eğer bu kartı tepetaklak getirecek kalitede grafik sunarlarsa verdiğim paraya hiç acımam gerçekten.Saygıyla eğilirim.

abi şöyle diyim. BF3 Te Frostbite 2 nin tamamını kullanmadılar. BF4 te ise ya bunun Tamamı veya şu anki kullanımından daha fazlası işlev görecek. ya da Frosbite 2.5 Geliştirilmeye başlanacak

Sonuç olarak yine kart almak zorunda kalacak mıyız kardeşim ? Ultrada olmasın eyvallah da mediuma düşmek istmem pek :D
  • quote:

quote:

quote:

Sonuç olarak yine kart almak zorunda kalacak mıyız kardeşim ? Ultrada olmasın eyvallah da mediuma düşmek istmem pek :D

HD7850 iyi bir kart ya oyunu rahat oynarsın ama hangi ayarda oldugunu tam söyleyemem

• Heyecanla Bekliyoruz BF3 o kadar doluydukı BF4 nasıl ozelıkler katıcaklar merak içerisindeydım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

HD7850 iyi bir kart ya oyunu rahat oynarsın ama hangi ayarda oldugunu tam söyleyemem

inş. high da falan oynatsa arkadaş gibi benim ekran kartıda yeni sayılır hemen çöp olmasa bari

• gelecek oyunda bunlar olsun daha da bişey istemem

biraz daha hc olsun

3d spot olayı kalksın

nişan alınca düşman isimi çıkmasın

commanderlık tekrar gelsin

squad lara isim verilsin

nabız olayı eklensin, uzun koşular sonrası nişan almak zorlaşsın

suppressin olayı korunsun

harbi gece ve yağmurlu haritalar istiyorum. fenerler, gece görüş, termal kamera... yağmurda donumuza kadar ıslandığımızı hissedecez, görüş düşecek, kaskın camından su damlaları falan akacak

ölünce biraz yerde fps modunda kalıp yattığımız etrafı izleyebilelim. sesler boğuklaşacak, görüntü bulanıklaşacak yavaş yavaş ölecez. daha dramatik olsun

oyuna biraz daha taktiksel hava katılsın. sürekli haldır huldur bi yerlere saldırılmasın

değişik yakın dövüş animasyonları olsun. bıçak, dipçik, boyun kırma vs

isteklerim bu kadarcık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 1 Mart 2013; 10:12:08 >

• BF 4 dediler koşarak geldik.
    Bekliyoruz.
  • su vurus hıssı gelsınde baska bırsey ıstemıyorum.bf3 adammı vuruyorum havayamı ates edıyorum bellı degıl.cıdden tum gercekcılıgını bıtırıyor oyunun.bu nedenle oyundan sogudum.
  • Umarım şu hit dedectionu düzeltirler birde duvar arkasında ölme muhabbetini...

Hani benmi yanlış gördüm diyip kayıt yapıp ağır çekimde seyrediyorum; adamın dibinden pompalı ile kafasına vuruyorum kafasından kanlar fışkırıyor can barı düşüyor sonra adam beni vuruyor ben ölüyorum adamın hp barı tekrar düzeliyor...

Hani adamı vurup sayılmayan o kadar çok oluyorki 50 ping ile bu kadar olmaması lazım.
  • bf3 keyını yenı aldık daha ya :D sımdı bf4 ıcın masaustu almayı dusunuyorum.cunku bf3 laptopta oynuyorum anca medıum ayarlarda.ultra yapınca cok sıkıntılı oluyor. Sankı adam bıyere baglı gıbı hareket etmeye calısıyor :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 ü aldık bir yıl sonrada 4 ü alırız
  • Bf2:PR'den direkt bf4'e terfi edecez gibi. Hadi hayırlısı. :)
  • BF4 ün çıkacak ilk DLC sinin kapak resmi.

http://i.imgur.com/iMUKg.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reahax -- 1 Mart 2013; 21:04:19 >
  • ÖNLERDEN
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rmutsuru

BF4 ün çıkacak ilk DLC sinin kapak resmi.

http://i.imgur.com/iMUKg.jpg

• bu konu 2014 mart ayına kadar gider bir bakmışız bir erteleme call of duty moder warfire4 çıkış tarihnden 1 hafta önce oyun çıkmış olur

ekim 2014 çıkar oyun

250 tl premium olur fiyatı

ben gene serverda 60 ping altı yer bulamadığımdan küfür etmeye başlarım patch cıkar 7 gb

bir sitede gördüm daha yeni çıkış tarihini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi meydey45 -- 1 Mart 2013; 21:48:16 >
  • battlefield 4 cıkana kadar yaklasık 1-1.5 yıl forumdayız bak benden söylemesi :D 3 dede öyle olmamış mıydı ?
  • Battlefield 3 gibi güzel bir oyundan sonra merakla bekliyorum, 2. sayfadan yerimizi alalım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.