Şimdi Ara

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.467
Cevap
149
Favori
1.193.856
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hadi hayırlısı.Bu oyun için sistem toplamam gerekecek.
  • Takip edelim bakalım gerçi daha çoook var
  • Hala battlefield 1942 oynuyorum Bf4 Üde Oynamasak olmaz :D
  • Bf'yi ilk oyunundan beri oynarım, çocukluktan beri.. bf3 ile hele sabahladım kaç gece oldu hatırlamıyorum, bf4 ü bekliyorum.. Sırf bf3 için imzamdaki sistemi dizdim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bmw.

Bf'yi ilk oyunundan beri oynarım, çocukluktan beri.. bf3 ile hele sabahladım kaç gece oldu hatırlamıyorum, bf4 ü bekliyorum.. Sırf bf3 için imzamdaki sistemi dizdim..

Hocam maşallah. o_O Sıkı bir BF fanısınız.Sizi bir ara Battlelog'da eklerim hocam.
  • Konuda yerimizi alalım. Coşacak bu sayfalar

İnşallah çıkan dlc'lerin fiyatları şu anki kadar pahalı olmaz. Eğer ücretsiz olursa daha iyi. Umarım bf3'ü cilalayıp da önümüze sunmazlar. Birde şu DICE update şifreleme sorununa bir çözüm bulursa iyi eder. Her seferinde önceden indirdiğimiz dlc'leri tekrardan indirmekten sıkıldım. Ya da ben öyle biliyorum...
  • Frostbite 2.5 falan olur herhalde kullanacağı motor?.. Direk mevcut motoru kullanırsa biraz hayal kırıklığı olabilir.
  • Umarım ea gene paralı dlc ler ile adam soymaya çalışmaz oyunu 35 liraya aldım adamlar dlc için dlc başına 15 dolar istiyor ucuza bulsam alacam ucuzunuda bulamadım 2 senedır bıktım 8 10 haritada oynamaktan.
  • oyun medium ayarlarda bile süper görüküyo, aa 2x tüm ayarlar medium akıcı oynanıyor demosu

Battlefield 4 (2013) [ANA KONU]

• BF4 e Deniz savaşları gelse ne iyi olur ama he.
    Premium gelsin onuda alırız o zaman.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Giovannii -- 10 Mart 2013; 11:54:48 >
  • Bir video yayınlansa da şu konu biraz coşsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: u.f.u.k_XVI

Umarım ea gene paralı dlc ler ile adam soymaya çalışmaz oyunu 35 liraya aldım adamlar dlc için dlc başına 15 dolar istiyor ucuza bulsam alacam ucuzunuda bulamadım 2 senedır bıktım 8 10 haritada oynamaktan.
    Bu sefer acele etmeyip PE'ını bekleyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 10 Mart 2013; 14:52:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scutaro

hocam o zaman da çok geri kalmazmıyız? herkes ustalaşmaya başlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: makik

quote:

hocam o zaman da çok geri kalmazmıyız? herkes ustalaşmaya başlar

BF 3'e yeni başlayanlar var hala, BF'a aşina olanların zorluk çekeceğini sanmam. Önce alınıp alınmama konusunu değerlendirmek gerekiyor, BF 3'e göre bakalım ne gibi farklılıkları olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 10 Mart 2013; 15:21:02 >
  • Önlerden yerimizi alalım bekleyelim bekleyene kadar bf3 e devam
  • quote:

PE beklemek yerine normal versiyonunu alırız çıkınca. Premium çıkınca da onu alırız. Fazla fiyat farkı olmaz. Tabi Rus keyi
  • Yeni haber geldiiii
  • Çok sabırsızlandım
  • Daha ne ekleyebilirler ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle bir konuda mesajım mutlaka bulunmalı
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.