Şimdi Ara

BATTLEFIELD 3 VE BATTLEFIELD 4 TÜRK SUNUCUMUZLARIMIZ [TTC] Battlefield Türk Timi Clan (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
7
Favori
2.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türk Timi Clan ı seviyorum. İyi oyuncular iyi bir ekip var sağlam organizeler belli. Helal olsun. Böyle bir platformu da bize ulaştırdıkları için teşekkür ederiz yetkililere (galiba Cin83Ali oluyor.)eyvallah.
  • -Oldukça sevıyelı ve oldukca güzel bır server kitlesi var.

-Yonetim ekibi gayet iyi işler yapıyor.

-Elit TURK oyuncularının bir arada olaması için emek harcıyorlar

TEBRİKLER
  • Mobil internetle bağlanıp oynayabildiğim tek server TTC

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bft 4 candır
  • Yakında Battlefield 1 serveri da açıyormuş TTC. Öyle duydum. Eğer doğruysa çok iyi olur bu.
  • katılabiliyor muyuz servere?
  • Hiç kusura bakmayın ama sunucu berbat...

Şöyle; ben oyunun sonunda girdim, ama oyun 1250 - 300 gidiyor... !?!?

Adamlar tankı, lavı, aa'yı dayamışlar karşı takımın tam base önüne, doğanı indiriyorlar.

Denge - kural hal getire. Gözüm admin aradı, admin yok. 2 dakka durdum çıktım...

İnanmıyorsanız maç skoruna bakın;

BATTLEFIELD 3 VE BATTLEFIELD 4 TÜRK SUNUCUMUZLARIMIZ [TTC] Battlefield Türk Timi Clan

1180-0

Karşı taraf

113-1
    90-0
    32-1 diye gidiyor...

Böyle denge(sizlik) olur mu ya...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cybernoid -- 1 Ocak 2017; 21:9:20 >

• cybernoid kullanıcısına yanıt
    Resim attığızda görülen o ki serverde admin yoktur ve biz oyun oynarken oyunu dalıp oyun huzur için chat yada oyuncların sorunlarını anında çözüyoruz ve burda görülen o ki şikayet eden olmamış ve olsada server admin olmadıgı ana gelmişsiniz
  • voteban,votekick ve votenuke olmalı serverda.

ve operation locker haritası daha sık sayıda gelmeli. paracel storm golmud gibi uzun süren mapler sıkıyor.

bf1 türkiye lokasyonlu server gelmedi değil mi henüz?
  • !votenuke aktif bf1 serverimizi açtık ve locker daha sık ekleyince gel neden burayı oynuyoruz lafına geliyor bilgiler için teşekkürler voteban ve votekick mantıklı değil TTC den iyi oynuyan adamı bile banlama kick atma oluyor ve bence yanlış oluyor

• Çok güzel bir server ve çok güzel bir takımları var hem oyun kalitesi hemde insanlık olarak üst seviyedeler

• SERVER FAVORİLERİ SİLİNDİĞİNDEN DOLAYI BATTLEFİELD 4 YENİ ARAYÜZÜNDE SERVERİMİZİ FAVORİLERİNİZE ALMANIZ İÇİN KISA TANITIM YAPTIM İYİ SEYİRLER[color]
  • Her dakikasından ayrı bi zevk alıyorum elin serverlerinde herkes bişey diyor hiç bişey anlamıyorsun ne varsa kendimizde Türklerde var adamsınız..
  • Teşekkürler keyifli vakitler

• ÖNERİ İSTEK VE ŞİKAYETLERİNİZİ BELİRTEBİLİRSİNİZ !
  • Klana alim var mi

• Var kardeşim önce Forum sayfamıza başvuru yapıyorsunuz Sonra TeamSpeak adresimizi gelip görüşlerinizi alıp gerekli işlemleri başlatuyoruz

• Güncel
  • Güzel server

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kanig. -- 21 Nisan 2017; 14:8:47 >
  • ts adreslerinde TTC oyuncularıyla iletişime geçtiğinizde size direk yardımcı oluyorlar güzel klan anlayışları var

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.