Şimdi Ara

battlefield 3 tam ekran sorunu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
18.427
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • teamviewer bende de kurulu ama çalışır durumda değil normalde simge durumunda çalışır bende çalışmıyo kapalı duruyo lazım oldugunda açıyorum teamviewer ile ne ilgisi olabilir ki tuhaf ?
  • herkes bi şekilde çözmüş sorununu biz hala pencereyle oynamaya devam
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellbutcher00096

teamviewer bende de kurulu ama çalışır durumda değil normalde simge durumunda çalışır bende çalışmıyo kapalı duruyo lazım oldugunda açıyorum teamviewer ile ne ilgisi olabilir ki tuhaf ?

Sanırım teamviewer'ın pencere paylaşma özelliğinden kaynaklanıyor. Görev yöneticisi işlemi sonlandırarak denemenizi tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: glawsregal

herkes bi şekilde çözmüş sorununu biz hala pencereyle oynamaya devam

ekran çözünürlüğünü 1363*768 e getirmeyi denedinizm?bendede 6020st var bazı oyunlarda 1363*768 e getirmezsem tam ekran olmuyor.bir deneyin isterseniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: verekdal

quote:

ekran çözünürlüğünü 1363*768 e getirmeyi denedinizm?bendede 6020st var bazı oyunlarda 1363*768 e getirmezsem tam ekran olmuyor.bir deneyin isterseniz

hocam cvp için tşk ederim bende hp pavilion dv7 6100 var normalde tüm çözünürlüklerde tam ekran oynuyorum oyunları , sadece bu oyunda pencere sorunu oldu tüm çözünürlükleri denedim yine aynı :(

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: verekdal

quote:

hocam cvp için tşk ederim bende hp pavilion dv7 6100 var normalde tüm çözünürlüklerde tam ekran oynuyorum oyunları , sadece bu oyunda pencere sorunu oldu tüm çözünürlükleri denedim yine aynı :(

rica ederim inşallah en kısa zamanda bir çözüm bulabilirsin.kolay gelsin

• Evet sorunun cevabı bende beyler bu oyunu tam ekran oynayamayan arkadaşların bilgisayarında TeamViewer programı kurulumu kurulu olanlar resimdeki gibi program sürekli açıkmı açıksa kapatıp denesinler sonuca baksınlar bu olayı sabahtan beri uğraşıyorum ne driver kaldı ne başka bişey olay bu program çalıştıgında pencerede bi simgesi beliriyor o orda olduğu sürece tam ekran olmuyor oyun penceresi hadi bakalım sonuçlerı bekliyorum kaç kişininki böle düzelecek bakalım.....

resim 1

battlefield 3 tam ekran sorunu

resim 2

battlefield 3 tam ekran sorunu

• ya bende teamviewer kurulu ancak açık değil sistem tepsisinde logo yok
  • quote:

ya bende teamviewer kurulu ancak açık değil sistem tepsisinde logo yok

msconfigten baslangıctan kaldırıın.. ve görev yöneticisi işlemler kısmında teamviewer.exe varmı kontrol edin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: GrounD_ZerO

quote:

ya bende teamviewer kurulu ancak açık değil sistem tepsisinde logo yok

msconfigten baslangıctan kaldırıın.. ve görev yöneticisi işlemler kısmında teamviewer.exe varmı kontrol edin..

teamvieweri kaldırdım sorun devam ediyor :(
  • cok ilginc ve araştırılması gereken bi konu.. bi araştıralım bakalım..
  • ben bayadır googlede surunuyorum bu konu hakkında ama nafile
  • quote:

ben bayadır googlede surunuyorum bu konu hakkında ama nafile

punkbuster disabled server diye bi durum varmış bu oyunda.. kontrol edebilirmisiniz ?

Birde aşağıda belirtilen yönergeleri deneyebilirmisiniz ? Anlasılmayan durum olacağını sanmıyorum ama anlamadığınız yeri sorun anlatabilirim..

The Answer to the Battlefield 3 Alpha Issue
    1) Goto the folder where Origin installed BF3 Beta (C:\Program Files (x86)\Origin Games\B¨¨ta Battlefield 3)
    2) Rename the B¨¨ta Battlefield 3 folder to Beta Battlefield 3
    3)Start regedit, browse to the following key :
    HKEY LOCAL MACHINE\WoW6432Node\EA Games
    Change the GDFBinary and Install Dir paths to C:\Program Files (x86)\Origin Games\Beta Battlefield 3
    4)Try to launch the game, the problem solved.

This method will work for most of the can't connect server issue, hope this will help you. At the end of the article lies the links of Catalyst 11.9 for the people who need them.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GrounD_ZerO -- 30 Ekim 2011; 23:15:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: GrounD_ZerO

quote:

ben bayadır googlede surunuyorum bu konu hakkında ama nafile

punkbuster disabled server diye bi durum varmış bu oyunda.. kontrol edebilirmisiniz ?

Birde aşağıda belirtilen yönergeleri deneyebilirmisiniz ? Anlasılmayan durum olacağını sanmıyorum ama anlamadığınız yeri sorun anlatabilirim..

The Answer to the Battlefield 3 Alpha Issue
    1) Goto the folder where Origin installed BF3 Beta (C:\Program Files (x86)\Origin Games\B¨¨ta Battlefield 3)
    2) Rename the B¨¨ta Battlefield 3 folder to Beta Battlefield 3
    3)Start regedit, browse to the following key :
    HKEY LOCAL MACHINE\WoW6432Node\EA Games
    Change the GDFBinary and Install Dir paths to C:\Program Files (x86)\Origin Games\Beta Battlefield 3
    4)Try to launch the game, the problem solved.

This method will work for most of the can't connect server issue, hope this will help you. At the end of the article lies the links of Catalyst 11.9 for the people who need them.

o 1234 diye sıralanan adımları crack yaparken uyguladık. Tm yazısını falan sildik regeditle oynadık bu ayarlarda olmuyor catalyst de güncel herşey normal aslında :(

• valla arkadaşlar bende anlamadım TeamViewer bende sürekli açık durumdaydı onu kapartım öle denedim düzeldi bide driver en son güncellemeyi kurdum düzelmedi sonra TeamViewer kapattım düzeldi kaldırmadım sadece sağ aşagıdan sonlandırdım .sonra tekarar TeamViewer açtım ve denedim oyun yine açılmadı anladım ki TeamViewer programı açıkken tam ekran olmuyor oyun bende düzeldi oyun süper dehşet olmuş hadi bakalım kolay gelsin..
  • Evet en sonunda çözümü buldum gerçekten çok basit ve elimin altında bir çözümmüş ve bu çözümü basit bir şekilde açıklamadığı için Ati'ye en içten sevgilerimi yolluyorum şimdi arkadaşlar bu çözümü herkes uygulayabilir diyemem sorunların kaynağı ve çözümleri farklı olabilir lütfen bunu göz önüne alınız gelelim çözüme ati catalyst control center'i açıyoruz vga ekranlarım kısmını açıyoruz özellikler kısmını tıklıyoruz aşağı kısımda monitör nitelikleri kısmını gördük genişletilmiş ekran tanımlama verileri(EDID) kullan kısmında ki tiki kaldırıyoruz yani artık otomatik olarak uygulanmıyacak ayarlar sonrasında maksimum çözünürlük olarak 1920x1080 olarak yapıyoruz geldik işin püf noktasına ''MAKSİMUM YİNELEME HIZI'' buradaki hız bende 60hz olarak görünüyordu ekranımdan dolayı doğrusuda bu ama bu hızı Battlefield 3 için ''75hz'' yapıyoruz ''uygula'' diyoruz görüntü değişicek gibi olacak aylarların bu şekilde kalmasını istiyormusunuz diye soracak eğer herhangi bir sorun görmüyor iseniz evet deyin ve son olarak oyuna girin fullscreen kısmını açın düzeldiğini göreceksiniz şimdi 60hz'ye kadar olan bir monitörü 75hz yapmanın kötü sonuçları olabilir mi açıkçası bilmiyorum bu işin abilerinden ustalarından gerekirse bir uyarı beklerim yok bir sorun teşkil etmiyor ise rahatça oyunlarımızı oynayabiliriz hatta belki başka oyunların bazı sorunlarına bile çözüm olabilir atinin sorunlu kartları saolsun son olarak tekrar uyarıyorum bu çözüm herkesin tam ekran sorununu çözemiyebilir ben kendi sistemimde denedim ve sorunumu çözdüm keyifli oyunlar dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zekicalik -- 31 Ekim 2011; 15:28:27 >

• hp dv7 laptopum var, çözüm önerilerinin hepsini denedim nafile...
  • 1366*768 çözünürlükte iş yaparmı ona bakmak lazım.. eğer ekran kartı yenileme hızını destekliyorsa sorun çıkmayacaktır.. önemli olan desteklemesi.. desteklenmeyen modda kullanırsanız 75 hz. görüntüde kararsızlık olabilir..
  • arkadaşlar aynı sorun bndede vardı ve çözdüm ati hd 5770 ekran kartım vardı denedim oldu....sizde sorun farklı olablir ama denemenizde fayda var ati ccc ye girioruz sağ tık özelikkler vga görüntüm yazar yada my vga display tıklıorum orda ki özel vga ayarı yada properties vga yazar ona tıklıyoruz EDID lii bi yazı görceksiniz onda bulunan tik işaretni kaldırıp allta bize verdiği görüntü ayarlarını kendimiz ayarlıoruz ... yani ekranınınz 1440x900 ise en son ne yi destekliyorsa alın o ayara ve 75 hz yapın kaydedin ve çıkın simdi oyunu girin oyun içersinden full screeni on yapın apply deyin ve işte oldu inş...sizdede işe yarar
  • konuyu açan arkadaşım acaba arkadaşınız sorunu çözdümü onunla ekran kartlarımız aynı ve bende sorun devam ediyor ( radeon hd 6770 2gb gddr5 )
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.