Şimdi Ara

BATTLEFiELD 3 (PS3 ONLİNE & PS3 ANA KONU) (1303. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.396
Cevap
48
Favori
726.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13011302130313041305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C4 ve pompalıya bile tamam ama şu claymore u kaldırın be şu multi oyunlardan. C4 te bile bi düğmeye basıyosun bir plan kuruyosun;yahu bu claymore da hiç emek yok. Koy kapı girişine geçişe ooh bedava kill.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kabune

C4 ve pompalıya bile tamam ama şu claymore u kaldırın be şu multi oyunlardan. C4 te bile bi düğmeye basıyosun bir plan kuruyosun;yahu bu claymore da hiç emek yok. Koy kapı girişine geçişe ooh bedava kill.

Bence mcom cihazinin etrafina konmasi disin da sorun yok zaten egilerek gectigin zaman bi zarari da yok hemen git bipod la makinaliyi kurmus arkasina saglama aldigini zanneden basina geleceklerden bi habersiz kurbaninin kunyesini aliver

• quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

C4 ve pompalıya bile tamam ama şu claymore u kaldırın be şu multi oyunlardan. C4 te bile bi düğmeye basıyosun bir plan kuruyosun;yahu bu claymore da hiç emek yok. Koy kapı girişine geçişe ooh bedava kill.

Bence mcom cihazinin etrafina konmasi disin da sorun yok zaten egilerek gectigin zaman bi zarari da yok hemen git bipod la makinaliyi kurmus arkasina saglama aldigini zanneden basina geleceklerden bi habersiz kurbaninin kunyesini aliver

Bi görebilsem o claymore u neler yapıcam da. Özellikle peş peşe kill alıp olayı matrix moduna bağlamışken eğer kimse spotlamamışsa mümkün değil benim o claymore u görmem. Sonra bi bakıyorum claymore u koyan haritanın öbür ucunda
    Birde bu claymore u kuran ölsede o claymore ordan gitmiyor di mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: DeadBoyzWonder

O değilde bf3 e zombi modu yapsalar güzel olmazmı
    Bence çoğu zombi oyunundan güzel olur

ben de öyle düşünüyorum 64 kişilik enfeksiyon modu koysalar çok güzel olur ama ancak battlefield 4 te olur tabii yapsalar.

• Bf4 çıkıcak ama benim sorular bitmedioptions ta aim assist on off secenekleri var. Multiye bir etkisi var mı?sanki on yapınca daha güzel oynamaya başladım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: olizvel

quote:

Bi görebilsem o claymore u neler yapıcam da. Özellikle peş peşe kill alıp olayı matrix moduna bağlamışken eğer kimse spotlamamışsa mümkün değil benim o claymore u görmem. Sonra bi bakıyorum claymore u koyan haritanın öbür ucunda
    Birde bu claymore u kuran ölsede o claymore ordan gitmiyor di mi?

Yok claymore u koyan ölürse claymore da beraberin de gidiyor

• Ya beyler,3 tane coop Trophy kaldi,yardim edebilecek var mi acaba?! :)
  • Kca0194 ekleyin gece 11 den sonra giricem headset var

• quote:

Orijinalden alıntı: TeksasLee

Kca0194 ekleyin gece 11 den sonra giricem headset var

Kaan giriyomuyuz bu gecede ?

• Failed to join the game. Please check your network connection and try again.

Az once 2 el oynadim bu hatayi veriyor

10 sn sonra edit: düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Neuchatel -- 26 Ağustos 2013; 18:32:47 >
  • Arkadaşlar battlefield 3 alacağım fakat 2. el.Online kodu psnde bedavaymış sanırım doğru mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: capito13

Arkadaşlar battlefield 3 alacağım fakat 2. el.Online kodu psnde bedavaymış sanırım doğru mu?

evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentGuardianTr

http://www.youtube.com/watch?v=_5lXQDhixDc
    yaptığımız videoya bi bakın derim

• Sks yi hangi eklentilerle tavsiye edersiniz?

• Oynayan yok mu

• Buda bizim ilk video. Biraz amatorce oldu caktirmayin cok guzel bi projemiz var onu yapinca burada paylasiriz tekrardan beklemede kalin
    http://m.youtube.com/watch?feature=c4-feed-u&v=ZdkNk4KORuM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jambon -- 30 Ağustos 2013; 11:03:20 >
  • quote:

Sks yi hangi eklentilerle tavsiye edersiniz?

Konu sizlere ömür
    Neyse artık bf4 konusunda sorarız

• quote:

quote:

Sks yi hangi eklentilerle tavsiye edersiniz?

Konu sizlere ömür
    Neyse artık bf4 konusunda sorarız

Auto sniperlarda favorim 8x, 7x ve 4x.. haritaya göre seç birini.
    yanına da bipod ekle, foregrip pek bi işe yaramaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blackwater -- 31 Ağustos 2013; 12:05:27 >
  • Oynayan varsa ekleyebilir.İmzamda.
    Headset ve premium var.
  • 
Sayfa: önceki 13011302130313041305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.