Şimdi Ara

Battlefield 3 online hata!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. Dün battlefield 3 online key aldım. Aranızda mutlaka bileniniz vardır. Oyun açılıyor ve site aracılığı ile rasgele bir oyuna girmek istiyorum ama aradan bir dakika geçiyor geçmiyor oyun donuyor..
    Alt+Tab tuşuna bastığımda windowsta Appcrash hatası alıyorum. Ne yaptım ne ettim düzelmedi. (tm) yi silmek de işe yaramadı oyunu kaldırsam tekrar nasıl kuracağım 14 gb tekrar indirmek zorunda kalırım..
    Kısacası iki elim bağlı kaldı ne yapmam gerek yardımlarınızı bekliyorum..

Bu arada eklemek isteyenler ekleyebilir nick'im: burukan
    iyi forumlar dilerim..

• kardeş imzamdaki pcyle aynı hataları alıyordum tek çözüm oyun ayarlarını lowa yada pcn iyiyse mediuma çekmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: GamePlayer

kardeş imzamdaki pcyle aynı hataları alıyordum tek çözüm oyun ayarlarını lowa yada pcn iyiyse mediuma çekmek

Pc iyi zamundada single indirmiştim kürekli onda full ayarda kasmadan açıyordu. Şimdi oyundaki ayarları nereden değiştirebilirim? Appcrash canımdan bezdirdi cidden...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burukan

quote:

kardeş imzamdaki pcyle aynı hataları alıyordum tek çözüm oyun ayarlarını lowa yada pcn iyiyse mediuma çekmek

Pc iyi zamundada single indirmiştim kürekli onda full ayarda kasmadan açıyordu. Şimdi oyundaki ayarları nereden değiştirebilirim? Appcrash canımdan bezdirdi cidden...

katılıyorum appcrash başa bela ekran kartını güncellemeyi denedinmi ? bende işe yaradı
  • quote:

quote:

quote:

katılıyorum appcrash başa bela ekran kartını güncellemeyi denedinmi ? bende işe yaradı

Dostum ekran çözünürlüğünü değiştirmek bile bir işe yaramadı ekran kartının sürücüsü güncel. Adamı deli edecek bu hata ne yapmam gerekiyor. 15-20 saniye hareket ediyor sonra takılıyor tamamen donuyor.. Canım çok sıkıldı açıkcası çözüm bulamadığım için..

• Ne yaptıysam çözemedim.. Hala yardımlarınızı bekliyorum.. :(
  • quote:

Ne yaptıysam çözemedim.. Hala yardımlarınızı bekliyorum.. :(

diğer konuna yazmıstım ama lowda denemişsin galiba. işletim sistemin nedir 32 bitse hata bitmiyo dostum bendede hata veriyodu donuyodu 64 bite gectim kaymak gibi oynuyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onur3014

quote:

diğer konuna yazmıstım ama lowda denemişsin galiba. işletim sistemin nedir 32 bitse hata bitmiyo dostum bendede hata veriyodu donuyodu 64 bite gectim kaymak gibi oynuyorum.

Dostum 32 bit işletim sistemim ama ilk seferler bağlanırken atıyordu şimdi ekran kartı sürücüsünü güncelleyince yarım saatte 1 atmaya başladı.. Hepside aynı hata. Appcrash.. İlla 64 mü yapmam gerek onca veriyi yedekleyip..

• quote:

quote:

quote:

Dostum 32 bit işletim sistemim ama ilk seferler bağlanırken atıyordu şimdi ekran kartı sürücüsünü güncelleyince yarım saatte 1 atmaya başladı.. Hepside aynı hata. Appcrash.. İlla 64 mü yapmam gerek onca veriyi yedekleyip..

yanlız ben değil forumda bi cok insan 32 bitte sıkıntı yaşıyodu 64e bite gectikten sonra düzeldigini yazıyolardı bende bunları okuduktan sonra geçtim zaten. eger yedeklecegin veriden kastın bf3se 64e gectikten sonra calısmayabilir yani yeniden indirmek zorunda kalabilirisin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

yanlız ben değil forumda bi cok insan 32 bitte sıkıntı yaşıyodu 64e bite gectikten sonra düzeldigini yazıyolardı bende bunları okuduktan sonra geçtim zaten. eger yedeklecegin veriden kastın bf3se 64e gectikten sonra calısmayabilir yani yeniden indirmek zorunda kalabilirisin.

Dostum 14.5 gb ayrıca yama vs de var.. Oyunun yedeğini alamaz mıyım tekrar mı indirmek gerekiyor illa ki..

• origin games içindeki bf3 klasörünün yedeğini al sonra 64 bit win 7 kur
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanlı06

origin games içindeki bf3 klasörünün yedeğini al sonra 64 bit win 7 kur

Böylece tekrar kurmama gerek kalmayacak mı? onu nasıl yapmam gerekiyor?
  • quote:

quote:

hayır kalmaz tekrar kurmana gerek yok söylediğim yerdeki klasörü harici bir diske at ondan sonra win 7 64 bit kur sonra bu harici diskteki bf3 klasörünü tekrar aynı yere at originden yüklemeye başla 50/100 mb birşey yükler üstüne
  • quote:

quote:

quote:

hayır kalmaz tekrar kurmana gerek yok söylediğim yerdeki klasörü harici bir diske at ondan sonra win 7 64 bit kur sonra bu harici diskteki bf3 klasörünü tekrar aynı yere at originden yüklemeye başla 50/100 mb birşey yükler üstüne

Çok teşekkür ederim ben de kara kara düşünüyordum acaba tekrar mı 14.5 gb yüklemek zorundayım diye..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.