Şimdi Ara

Battlefield 3 Caydıran Detaylar....

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.252
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Battlefield 3 Alanlar Ve Almak İsteyenler Mutlaka Okusun Çünkü Okadar Can Sıkıcı Şeyler Anlatıcam ki Oyunu Almaktan Bile Vazgeçebilirsiniz.

1.Battlefield 3 Çoğu Serverde RPG El Bombası M320 Gibi Bomba Atar Silah Kullanmak Tamamen Yasak Auto Kick Atılıyor Hemen.
    2.Oyunda Çok Olmasada Bug Problemi
    3.Adamın 0 HP Kalmasına Rahmen Seni Öldürebilmesi.
    4.Takım Arkadaşlarının Hiçbir Görevi Yapmaması Sadece Adam Vurmaya Çalışması.

Battlefield 3 Gibi Bir Oyunda RPG M320 El Bombası Yasak Olması Nasıl Bir Saçmalık Onuda Anlamadım Server Ayarlarından Yasaklanmış Bir Savaş Oyununu Savaş Oyunu Yapan Silahlar Bunu Yasaklamaları Beni Oyundan Soğuttu Çoğu Serverde El Bombası RPG Ve M320 Yasak.

Oyunda Çoğu Zaman Bir Ağaca Çarptığınızda Ağacın Arabanın İçine Girmesi Gibi Abuk Subuk Buglarda Var.Adamların Ayakta Donması Duvara Geçmesi Gibi.

Bütün Şarjörü Boşaltıp Adamın Ölmediğini Görmek Ve Sonra Adamın HP 0 İnmiş Halde Görmek Ayrı bir Sinir Bozucu.

Oyunda Takım Oyunu Diye Birşey Yok 10 15 Kişilik Bir Takım Kurucaksın Anca Öyle Bir Zevki Çıkar Oyunun Çünkü Kimse Görevlerle İlgilenmiyor Sadece Adamı Vuralımda Ne olursa Olsun Diyerekten Oynuyorlar.

Battlefield 3 Alacak Arkadaşlar Sisteminizde Yetersizse Ve Bu Oyun İçin Sistem Alacaksanız Bu Yazdıklarımı Göze Almalısınız Eğer Bunlara Ben Kafayı Takmam Battlefield 3 Alırım Diyorsanız Birşey Diyemem Benim Yakaladığım Oyundan Soğutan Beni Deliye Çeviren Kusurlar Bunlar Sİzinde Varsa Böyle Problemleriniz Paylaşın.Böylelikle Oyunu Alacak Arkadaşlar Önce Bir Düşünsün
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• oyunu oynamadım ama 0 hp adamın seni vurması hakikaten insanı çıldırtır bfbc2 den biliyorum adama vuruyosun sen ölüyosun klavyeyi kırasım geliyodu heralde bu sefer ekranı kırarım
  • 1_ O M320 , RPG yasak olan birçok server var evet ama olmayan birçok server da var araştır zaten çııkar yaz All Weapons zor değil ayrıca M320 gibi bomba atarlar 64 kişilik operation metro da yasaklanmıştır sadece zaten Metro KÜÇÜK 64+RPG hal kalmıyor canlanıcam diyorsun spawn olduğun anda RPG yiyorsun ölüyorsun bu bir eksi sayılamaz bence.
    2_Ben oyunu çıktığından beri oynuyorum sadece internette gördüğüm buglara rastladım başka hiçbir bug görmedim.
    3_Evet 0 HP olayı biraz saçma
    4_Bunu MUltiplayer olarak anladım yanlışsa düzelt , herhalde adam tanımadığı biriyle takılmayacak ama benim gördüğüm kadarıyla Metro'da olsun Karkand'da olsun Kanal'da olsun Assault'lar 64 kişi de çoğu zaman defrilibatör(:D) ile gezmişyir birini uyandırmak için ama bu da Puan kazanmak veya künye açmak için olabilir. Zaten oynayacak arkadaşın yoksa niye TAKIM OYUNUDUR BATTLEFİELD 3 diye alasın elin polonyalısıyla mı geziceksin tanklara , helikopterlere , botlara bineceksin ?
    5_ Ve şu araba olayı ile ilgili olarak yine ben oynadığım 210 saatlik BF3 hayatım da öyle birşey görmedim hep sana denk gelmiş herhalde veya lagtan olabilir ben ağaca arabayla çarptığımda araba bozulur bir süre sonra patlar.

Saydığın özellikler bana pek geçerli bir sebep gibi gelmedi açıkçası.

• bende oynuyorum arkadaş açıklamış bence bunlar bi sorun olmamalı.oyun çok zevkli ama metin2 illeti yüzünden 1 aydır oynayamıyorum.yarın inşallah oynarım
  • Ben Burda Sadece Benim Gözüme Çarpanları Anlattım Kimseye Oyunu Kötülemedim Zaten İsteyen Alıp Oynayabilir Ama Benim Gibi Detaycı İseniz Bu Konu Sizi Gerçekten Battlefield 3 Soğuta Bilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crynet

Battlefield 3 Alanlar Ve Almak İsteyenler Mutlaka Okusun Çünkü Okadar Can Sıkıcı Şeyler Anlatıcam ki Oyunu Almaktan Bile Vazgeçebilirsiniz.

1.Battlefield 3 Çoğu Serverde RPG El Bombası M320 Gibi Bomba Atar Silah Kullanmak Tamamen Yasak Auto Kick Atılıyor Hemen.
    2.Oyunda Çok Olmasada Bug Problemi
    3.Adamın 0 HP Kalmasına Rahmen Seni Öldürebilmesi.
    4.Takım Arkadaşlarının Hiçbir Görevi Yapmaması Sadece Adam Vurmaya Çalışması.

Battlefield 3 Gibi Bir Oyunda RPG M320 El Bombası Yasak Olması Nasıl Bir Saçmalık Onuda Anlamadım Server Ayarlarından Yasaklanmış Bir Savaş Oyununu Savaş Oyunu Yapan Silahlar Bunu Yasaklamaları Beni Oyundan Soğuttu Çoğu Serverde El Bombası RPG Ve M320 Yasak.

Oyunda Çoğu Zaman Bir Ağaca Çarptığınızda Ağacın Arabanın İçine Girmesi Gibi Abuk Subuk Buglarda Var.Adamların Ayakta Donması Duvara Geçmesi Gibi.

Bütün Şarjörü Boşaltıp Adamın Ölmediğini Görmek Ve Sonra Adamın HP 0 İnmiş Halde Görmek Ayrı bir Sinir Bozucu.

Oyunda Takım Oyunu Diye Birşey Yok 10 15 Kişilik Bir Takım Kurucaksın Anca Öyle Bir Zevki Çıkar Oyunun Çünkü Kimse Görevlerle İlgilenmiyor Sadece Adamı Vuralımda Ne olursa Olsun Diyerekten Oynuyorlar.

Battlefield 3 Alacak Arkadaşlar Sisteminizde Yetersizse Ve Bu Oyun İçin Sistem Alacaksanız Bu Yazdıklarımı Göze Almalısınız Eğer Bunlara Ben Kafayı Takmam Battlefield 3 Alırım Diyorsanız Birşey Diyemem Benim Yakaladığım Oyundan Soğutan Beni Deliye Çeviren Kusurlar Bunlar Sİzinde Varsa Böyle Problemleriniz Paylaşın.Böylelikle Oyunu Alacak Arkadaşlar Önce Bir Düşünsün

Sana tavsiyem bir türk clan'ina katil oyunun asil zevki ozaman çikiyor...

• 0 hp olayı lagdan kaynalanıyor bildiğim kadarıyla
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.