Şimdi Ara

BATTLEFIELD 3 [Ana Konu - AFTERMATH ÇIKTI!] (55. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.114
Cevap
3
Favori
42.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrenass

beyler hd texture ı yüklememe rağmen kaplamların gelmesi belki 30sn sürüyor sizdede öyle mi bu durum birde oyunu oynuyamıyorum oyuna giriyor daha sonra the connection with EA online was lost diyor ki ben single oynuyorum

edit:Live dan çıktım yinede aynı hatayı veriyor

bendede o sorun vardı campaingden replay missiona girip kaldıgın bölümü seçiyorsun düzeliyor tabi o bölümü baştan oynaman lazım benim böyle düzeld i
  • quote:

Orijinalden alıntı: xCixLandx

quote:

Orijinalden alıntı: emrenass

beyler hd texture ı yüklememe rağmen kaplamların gelmesi belki 30sn sürüyor sizdede öyle mi bu durum birde oyunu oynuyamıyorum oyuna giriyor daha sonra the connection with EA online was lost diyor ki ben single oynuyorum

edit:Live dan çıktım yinede aynı hatayı veriyor

bendede o sorun vardı campaingden replay missiona girip kaldıgın bölümü seçiyorsun düzeliyor tabi o bölümü baştan oynaman lazım benim böyle düzeld i

peki hocam dediğim gibi kaplamlar çok geç geliyor bu normal mi belki 30 sn bi yere odaklanıyorum ne zaman gelcek diye ama tık yok çok geç geliyor

• arkadaşlar battlefield 3 oyununda kol hçibir şekilde titremiyor sizdede boylemi acaba bu sorunu nasıl giderebilrim
    diğer oyunlarda titreşim var bunda yok.menüde herşey normal titreşim açık gözüküyor ama ne yaptıysam kol titremedi.yardım lütfen
  • quote:

arkadaşlar battlefield 3 oyununda kol hçibir şekilde titremiyor sizdede boylemi acaba bu sorunu nasıl giderebilrim
    diğer oyunlarda titreşim var bunda yok.menüde herşey normal titreşim açık gözüküyor ama ne yaptıysam kol titremedi.yardım lütfen

Bence senin kumanda bozuk.Bende hiç öyle bir şey olmadı
  • Cok aradin mi bu Nick'i
  • Vay adamın nicke bak tam CoD düşmanı.
  • xbox bölümünde bu konuyu uzun zamandır görmüyorum ps3 bölümünde ana konusu güncel xbox bölümündeki konusu güncel kalmıyor
  • Haziran ayinda kac harita gelcek ben youtube da 1 harita gordum oda akillara zarardi.
  • Multiplayer oynayanlar gt mi eklerse sevinirim.Ağız tadıyla 3-4 kişi oynayamadım bi..
  • Arkadaslar benim bi sorum olacak simdi haftaya bf 3 key alicamda originden indircez ya simdi benim pcde crackli oyun var onu origin games icine atsam oradanda hic indirmeden kursam olurmu biyerde boyle bisey okumustum ne kadar saglam olur bide battleloga giris sorunu yasaniyormus onun hakkinda bilgi verebilirmisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasann98

Arkadaslar benim bi sorum olacak simdi haftaya bf 3 key alicamda originden indircez ya simdi benim pcde crackli oyun var onu origin games icine atsam oradanda hic indirmeden kursam olurmu biyerde boyle bisey okumustum ne kadar saglam olur bide battleloga giris sorunu yasaniyormus onun hakkinda bilgi verebilirmisiniz.

Xbox 360 bölümündesin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Hadoken

quote:

Orijinalden alıntı: hasann98

Arkadaslar benim bi sorum olacak simdi haftaya bf 3 key alicamda originden indircez ya simdi benim pcde crackli oyun var onu origin games icine atsam oradanda hic indirmeden kursam olurmu biyerde boyle bisey okumustum ne kadar saglam olur bide battleloga giris sorunu yasaniyormus onun hakkinda bilgi verebilirmisiniz.

Xbox 360 bölümündesin ?

Cok pardon baska yere yazicaktimda buraya yazmisim yanlisikla cok ozurdilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aftermath ve Endgame coverları çok ilginç görünüyor.

BATTLEFIELD 3 [Ana Konu - AFTERMATH ÇIKTI!]

• Merhaba arkadaşlar, Battlefield 3'ün Co-Op bölümlerinin oynanış videosunu çekelim dedik. Umarım beğenirsiniz.

Battlefield 3 Co-Op Oynanış Serisi. İyi Seyirler.

• Arkadaşlar konu biraz hort olacak ama merak ettiğim bir konu var(Gerçi ana konu olduğu için hort olması daha iyi ).Acaba bu oyunun asia premium edition unu hkofferhose.com dan sipariş edersem, içinden çıkan premium kodunu sorunsuzca redeem edebilirmiyim.Çünkü bazı kodlarda bölge sorunu var.Ülkemizden redeem edilmiyor.Son çıkan oyunlarda böyle bir sorun yok diye biliyorum,ama oyun asia versiyon olduğu için aklım karıştı.
  • BU KONU ÇOKTAN UNUTULMUŞ PS3 BÖLÜMÜNDE İLK SIRALARDA GEZİYOR 387 SAYFA OLMUŞ XBOX BÖLÜMÜNDE KONU DİPLERE DÜŞMÜŞ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xCixLandx -- 28 Ekim 2012; 9:10:42 >
  • tek oynamaktan sikildim gt mi ekleyin birlikte oynıyalım
  • Şu konuya bir UP çekelim Premium boşa gitmesin Aftermath'i indireyim dedim yeni konsola dosyaları taşımamışız her şeyi baştan indiriyorum sağolsun DICE update'lerin boyutu konusunda fazla cömert şimdi canım BF3 çekti saatler sürecek oyunu hazırlaması.

Aftermath

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Şu konuya bir UP çekelim Premium boşa gitmesin Aftermath'i indireyim dedim yeni konsola dosyaları taşımamışız her şeyi baştan indiriyorum sağolsun DICE update'lerin boyutu konusunda fazla cömert şimdi canım BF3 çekti saatler sürecek oyunu hazırlaması.

Aftermath

bende de premium var GT yi yazar mısın hocam?,premium olsa da olmasa da di,ğer arkadaşlar eklerse sevinirim,kaç aydır boşa gidiyor 4000 puanı verdik yatıyor üyelik.

Gt:Pudink3
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.