Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.797
Cevap
63
Favori
1.524.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: napolyon94

Ben bf 1942 yi hala oynuyorum bence en düzgün bf :) ,inş bf3 beni yanıltır ;)

+1
  • Battlefield Heroes da kullandıkları bazı özellikleri (The leveling, abilities and deep visual and gameplay customization of Battlefield Heroes) Battlefield Play4Free oyununa entegre etmişlerdi. Benzer şekilde Battlefield Play4Free ile Battlefield 3 arasında da bir bağlantı olacakmış.

quote:

How does Battlefield Play4Free relate to Battlefield 3?
    Like our connections with Battlefield Heroes, we are working on deep connections between Battlefield Play4Free and the upcoming Battlefield 3. If you plan to play Battlefield 3, we would advise you get into Battlefield Play4Free at the earliest opportunity!!

http://www.battlefieldheroes.com/en/forum/showthread.php?tid=183502

Edit: a d v i s e sözcüğü sansür kurbanı olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StaticDuster -- 15 Aralık 2010; 21:21:28 >

• Battlefield: Bad Company 2, Vietnam adlı indirilebilir içerik ile genişlerken serinin geliştiricisi DICE ise boş durmuyor. Bir yandan Medal of Honor'ın multiplayer modu, diğer yandan NFS: Hot Pursuit gibi oyunlara teknik destek sağlayan DICE, Battlefiled 3 üzerindeki çalışmalarına da devam ediyor.

Frostbite Engine 2 ile geliştirileceği açıklanan Battlefield 3 ile ilgili elimizde görseller yok, ama oyunun çıkış tarihi ile ilgili Electronic Arts CEO'su John Riccitiello'dan bir açıklama geldi.

Riccitiello, 2011 yılında Crysis 2 ve Bulletstorm gibi 3. parti oyunlarla piyasada olacaklarını, daha sonra kendilerinin en çok odaklandıkları oyunun ise 2011'in 2. yarısında çıkacak olan Battlefield 3 olduğunu açıkladı.

EA Ceo'sunun bu açıklamasından sonra Battlefield 3'ün büyük ihtimalle 2011 yılının sonuna doğru çıkacağını söyleyebiliriz. Biz ise şimdilik Bad Company 2: Vietnam'ın tadını çıkaralım.

http://bolumsonucanavari.com/Haberler-EA_Battlefield_3_2011in_2_Yarisinda_Cikacak-11909.htm

Not: Çeyrek değil yarı

• quote:

Orijinalden alıntı: keskinbalta

merminin yerçekiminden etkilendiği ilk oyun stalker diye biliyordum
    bc2 bf2 den farklı bf2 deki helikopter zevki bc2 de yok bf2 de helikopter daha bir gerçekçiydi hedefe kitlenmesi vs
    delta force black hawk down

1998 delta force da bile vardı.Çoğu flas oyununda bile insalar bunu akıl ediyor.Ayrıca bc2 de fizikden bahsederken bina yıkılmaları falan demişsiniz.Geçiniz arkadaşlar.Bütün o gördüğünüz yıkılmalar önceden hesaplanmıi şeyler.(Şimdi birisi çıkıp e öyle olmasa performansda olmazdı demesin konumuz o değil).Her bina yıkıldığında altında sığabileceğiniz bir yer kalıyor.HEp aynı şekilde yıkılıyor.Fizik o değil..
  • Haklısın sniper83.Özellikle Red Factıon Guerilla oyununu oynayanlar BC2'deki binaların vs yıkılışının nasıl yetersiz olduğunu anlıyorlar.Red Faction Guerilla oynadığım günlerde bir balyozla çok eğleneceğimi hiç hayal etmemiştim.Tavsiyemdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper83us

quote:

bc2 bf2 den farklı bf2 deki helikopter zevki bc2 de yok bf2 de helikopter daha bir gerçekçiydi hedefe kitlenmesi vs

1998 delta force da bile vardı.Çoğu flas oyununda bile insalar bunu akıl ediyor.Ayrıca bc2 de fizikden bahsederken bina yıkılmaları falan demişsiniz.Geçiniz arkadaşlar.Bütün o gördüğünüz yıkılmalar önceden hesaplanmıi şeyler.(Şimdi birisi çıkıp e öyle olmasa performansda olmazdı demesin konumuz o değil).Her bina yıkıldığında altında sığabileceğiniz bir yer kalıyor.HEp aynı şekilde yıkılıyor.Fizik o değil..

Bina yıkılmaları doğaçlama oluyor diyen yok zaten ama şu ana kadar multiplayer bir oyunda bunu oyuncuya bu şekilde sunabilen vardı da biz mi kaçırdık. Şimdilik piyasada bulunan oyunlar içinde şavaşın içindeki aksiyonu ve yıkımı BC 2'deki gibi yansıtan bir oyun görmedim ben.

Bu arada DICE ne çok oyunla uğraşıyor, umarım BF3 için yeterli vakitleri kalıyordur daha bunun BC 3'ü de var

• quote:

Orijinalden alıntı: Rëaksiyon

quote:

quote:

Bina yıkılmaları doğaçlama oluyor diyen yok zaten ama şu ana kadar multiplayer bir oyunda bunu oyuncuya bu şekilde sunabilen vardı da biz mi kaçırdık. Şimdilik piyasada bulunan oyunlar içinde şavaşın içindeki aksiyonu ve yıkımı BC 2'deki gibi yansıtan bir oyun görmedim ben.

Bu arada DICE ne çok oyunla uğraşıyor, umarım BF3 için yeterli vakitleri kalıyordur daha bunun BC 3'ü de var

Şu fanatik bakış açısıyla tartışma modundan bir kurtulsanız birşeyler olacak ama nafile.Olmuyor.Konuöuz hangi mıltiplayer oyununu fiziksel ne sunduğu değilki arkadaşım.BC2 de fizik şöyle böyle binalar yıkılıyor diyorsunuz.Bende durumu açıklıyorum.Ayrıca yukarıda arkadaş yazmış Red Fuction oyunu.Bak oradaki fizik olması gerekendi.HA BC2 daha iyi bir oyundur elbette.Bende oynuyorum deli gibi.Ama neyi tartıştıımızı hangi konu üzerine yorum yaptığımızı iyi anlayıp ona göre birşeyler yazın,illaha yazacaksanız.Gına geldi ben oyunuma laf ettirmem arkadaş triplerinden.

• Al iste pc kaldırmassa bunu Ağlarım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rëaksiyon

quote:

quote:

Şu fanatik bakış açısıyla tartışma modundan bir kurtulsanız birşeyler olacak ama nafile.Olmuyor.Konuöuz hangi mıltiplayer oyununu fiziksel ne sunduğu değilki arkadaşım.BC2 de fizik şöyle böyle binalar yıkılıyor diyorsunuz.Bende durumu açıklıyorum.Ayrıca yukarıda arkadaş yazmış Red Fuction oyunu.Bak oradaki fizik olması gerekendi.HA BC2 daha iyi bir oyundur elbette.Bende oynuyorum deli gibi.Ama neyi tartıştıımızı hangi konu üzerine yorum yaptığımızı iyi anlayıp ona göre birşeyler yazın,illaha yazacaksanız.Gına geldi ben oyunuma laf ettirmem arkadaş triplerinden.

Yukarıdaki mesajımda hangi cümlede "fanatik" olduğumu söyleyebilirmisin?

Daha BC 2 çıkmadan zaten yapımcıları açıkladı Red Faction'daki gibi bir yıkım beklemeyin diye biraz ararsan bulursun.

Sizinle düşünceleri uyuşmayanları hemen etiketlemeye hazırsınız, (fanboy, fanatik vs) karşınızdaki ne söylüyor daha anlamadan yada anlayamadan hemen ötekileştirip kendinizi haklı çıkartmaya çabalamanız sizi sadece komik duruma düşürür.

İlk Red Faction oyunu nu yıllar önce çıktığında oynamıştım ama yeni oyunu oynamadım lakin izlediğim videolardan gördüğüm kadarıyla yıkım güzel ama sanki köpük kartonlardan yapılmış gibi yıkılıyor bazı yerler tabi oynamadan birşey söyleyemem, gerçi oynayacağımı sanmıyorum.

Benim gördüğüm en gerçekci yıkım aşağıdaki oyunda:

www.youtube.com/watch?v=wQmXifRw9nM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GunsNBeer -- 19 Aralık 2010; 16:13:15 >

• 2011 Haziran
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

2011 Haziran

HARBİMİ!!!!!
  • 2011 yılının 2. yarısı, Haziran ayından sonra her gün çıkabilme ihtimali var.
    Tahminin yılın 4. çeyreğine doğru çıkar.
  • Ertelenir kasımdan önce çıkmaz.
  • Rëaksiyon

videoyu inceledim evet yıkılma efektleri çok iyi fizik gerçekten güzelmiş ama gameplay düşük geldi bana + harita kötü ve bazı efektler eksik mesala bc2 de bir odanın içinde duvara roket atar ile ateş ederseniz o sıktığınız yer yıkılıyor evet ama duvarın diğer taraflarındaki sıvanın rengi değişiyor siyaha dönüşüyor sanki patlama olmuş gibi bir efekt veriliyor tüm odadaki duvarların kaplaması değişiyor yani burada gerçekten patlama olmuş diyorsun okadar dikkatli oynarsanız görebilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

2011 Haziran

Eğer son 2-3 saattir yeni duyuru gelmediyse (ki gelmemiş gözüküyor) oyunun çıkacağı ayı bırak çeyrek bile belli değil. 2011'in 2. yarısı deniyor bir tek.
  • Hocam yapmayın videodaki yıkımın neresi güzel ya.Belli başlı yerler,tahta yerler hariç vasat şekilde dağılıyor.

Red Faction Guerilla bir başka.Yapa zekasıda çok iyiydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peset -- 19 Aralık 2010; 23:21:53 >
  • Dx9'un olmaması çok kötü olmuş.
  • cod 8 in ya öncesi yada sonrası çakacaktır diye tahmin ediyorum bence eylül ekim olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurk

cod 8 in ya öncesi yada sonrası çakacaktır diye tahmin ediyorum bence eylül ekim olabilir

Aynı anda veya piyasada adam gibi oyun olmadığı zaman çıkartırlar.
  • Battlefield Bad Company 2 oldukça iyi bir FPS olmasına rağmen, oyunun PC versiyonun tam bir konsol portuydu ve pek çok eksik içeriyordu. DICE, oyunun PC sürümünün bu kadar rağbet göreceğini tahmin etmemiş ve sağlam bir PC FPS oyununda olması gereken önemli ayrıntılar üzerinde uğraşmamıştı.

DICE, Bad Company 2 için sonradan yayınladığı güncellemelerle oyunun PC sürümünün bazı eksiklerini gidermiş ve PC oyuncularının hakkını geç de olsa vermişti. Fakat bu yıl içinde piyasaya sunulmasını beklediğimiz Battlefield 3'de bu eksiklikler olmayacak gibi duruyor; zira DICE'dan David Goldfarb'ın Twitter'dan yayınladığı mesaj aynen şöyle "Battlefield 3 PC'e özel olmayacak, ama oyunun PC sürümü için özel bir efort sarfediyoruz. Bu durum bizim için bile sıra dışı".

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.