Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (429. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.797
Cevap
63
Favori
1.524.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -erna-

oyunda bulduğum buglar

-karakterimizin titremesi
    -yerin altına girip adam öldürebilmemiz ve işin komik tarafı yerin altına girdiğimizi göstermesi
    -assault ressi aldıktan sonra sizi öldürürlerse ve space e basarsanız eliniz havadayken oyuna dahil oluyorsunuz ve hiçbir düşman sizi öldüremiyor sizde öldüremiyorsunuz ama bombayı kurabildim
    -ress aldıktan sonra ress ekranındaki mavimsi blurlu ekranın siz ölene kadar devam etmesi
    -ress aldıktan sonra bazen silahın mermilerini kullanılmaz hale gelmesi
    -silahınızın görüntüsün gitmesi
    -silahların sağ tuş zoom özelliğinin bazen çalışmaması ve silah değiştirip tekrar eski silaha dönmek zorunda kalmanız
    -önünüzde duvar bile olsa silah mermisi ile zarar görüp ölmeniz
    -yerde yatarmış gibi gözükmeniz ve ayaktaymış gibi oyuna devam etmeniz
    -silahla öldürdüğünüz adamların bazen rpg atmışsınız gibi bir yerlere uçması
    -silahınızın duvarın dibindeyseniz ve eğer düşman diğer taraftaysa sizin silahınızı görüp sizin yerinizi öğrenmesi
    -kitlerin çevreye rpg gibi zarar vermesi
    -switch team a bastığınızda sizi öldürmesi ve karşı takıma atmaması
    -visual buglar da var silahın şarjorünün namlunun yakınında durması ve bunu gibi bir sürü visual bug

oyundaki genel eksiklikler ise

-isteğiniz arkadaşınızla oyuna party kurarak girseniz dahi sizi başka squad a atması
    -istediğiniz squad a girememeniz

bu yazdıklarım düzeltilirse çok güzel ve sorunsuz bir oyun oynarız

Suya ateş edildiği zaman hiçbir tepkinin olmaması.
    Rpg ile yere ateş ettiğimiz zaman yeşilin kahverengine dönmesi ( bc2 deki gibi çukur açılmıyor).

• Ben bu oyunun grafiklerinden şüphe edenin adamdan ciddi derecede şüphe duyarım, bulmuşunuz bunuyorsunuz. Tamam DICE mallıklar yapıyor kabul ama bir yerde birşeyi beğenmeyi bilin allah aşkına herşeyde bir bahane bulmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SellYourSoul

Daha oyunu indiremedim

iki gündür uğraşıyorsun
    ama üzülmene gerek yok
    beta oynamanın tek faydasının
    oyuna ve oyuniçi arayüzlere alışmaya faydası olacağını düşünüyorum
    oyunun ödül vs sistemine ve silah ve kit geliştirme sistemine alışmakta biraz zorlandım
    arayüz biraz karışık gibi geldi

oyun bir çıksın da asla metro oynamam
    bol bol karkand vs...
  • Bu arada benden başka dikkat eden oldumu betada kendimiz squad seçemiyoruz. Otomatik seçtiği squad'a koyuyor bizi. Umarım tam sürümde manuel seçeriz. Zaten şu squad leader olayını görmedik tam sürümde BF 2 gibi seçeriz sanırım squad'ı.
  • Arkadaşlar ben İnstall diyorum 1 sn installing diyor ve tekrar Ready to İnstall diyo bir türlü kuramadım XP kullanıyorum lütfen yardım....
  • Caspian Serverler Ekim üçünde tekrar açılcak galiba.
    29una kadar ne güzel oynuyorduk, beta çıktı serverler doldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerolance

Arkadaşlar ben İnstall diyorum 1 sn installing diyor ve tekrar Ready to İnstall diyo bir türlü kuramadım XP kullanıyorum lütfen yardım....

Maalesef oyun Xp de çalışmıyor.
  • Oyunda pingimiz gözüküyor mu? Ben bulamadımda herhalde beta olduğu için koymadılar. Orjinal oyunda olmazsa büyük eksiklik olur bence.
  • evet betada ping gözükmüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: svstrgmr

evet betada ping gözükmüyor

ping görünüyor ama oyun içinde değil . server aratırken ki listede en son kısımda pingleri görünüyor.
  • ses sizde de az çıkıyormu?5+1 roccat kave kulaklık la oynuyorum,sesi sona dayadıgımda bile ses fazla çıkmıyor,bad company 2 de kulagımı sagır ederdi neredeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: *GoDFatheR*

Az önce indirdim ama oyuna giremiyorum. Şu şekilde bir hata veriyor. Ne yapabilirim ?
    http://i.imgur.com/MZ5SM.jpg

Oyunun sorunlu kurulduğunu ve tekrar kurulması gerektiğini söylüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M.K.T

quote:

Orijinalden alıntı: *GoDFatheR*

Az önce indirdim ama oyuna giremiyorum. Şu şekilde bir hata veriyor. Ne yapabilirim ?
    http://i.imgur.com/MZ5SM.jpg

Oyunun sorunlu kurulduğunu ve tekrar kurulması gerektiğini söylüyor.

Evet oyle soyluyor ama ayni sorunu yasayan arkadaslardan 3 kez yeniden yukleyen oldu yine de degismedi. Bir yolu yok mu bunun ? :(

• quote:

Orijinalden alıntı: thebancally

ses sizde de az çıkıyormu?5+1 roccat kave kulaklık la oynuyorum,sesi sona dayadıgımda bile ses fazla çıkmıyor,bad company 2 de kulagımı sagır ederdi neredeyse

evet ses az geliyor
    beta kaynaklı olduğu kesin

• Buda benim yaptığım bir montage aceleye geldi killer iyi olmayabilir
  • Oyunu açmaya çalıştığımda http://battlelog.battlefield.com/bf3/ siteye atıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

Buda benim yaptığım bir montage aceleye geldi killer iyi olmayabilir

aga uçurmuşsun ortamı ya valla iyi oynuyosun hea. carbon çekmelr felan müziğin ismini isterim abicim

• quote:

Orijinalden alıntı: prince1907

quote:

Orijinalden alıntı: Archangel™

Buda benim yaptığım bir montage aceleye geldi killer iyi olmayabilir

aga uçurmuşsun ortamı ya valla iyi oynuyosun hea. carbon çekmelr felan müziğin ismini isterim abicim

Sağolasın
    Şarkının ismi Nalepa - Monday [The Glitch Mob Remix]

• Sonunda oynadım...Neisni bepenmedi bu beğenmeyenler anlamadım...grafikler zaten iyi dahada iyi oalcaktır eminim...beta driver'dan kaynaklanan bazı zrounalr var renkler gidip geliyo bazen bazen ekran açık mavi bi renge bürünüyo saniyelik ve durmadanda tekrarlıyo ama bunlar ufak şeyler oyun çıkınca kesin düzelir...Ben çok başarılı buldum hemen ön siparişi veriyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deathbringer

Oyunu açmaya çalıştığımda http://battlelog.battlefield.com/bf3/ siteye atıyor

Server'lara internet tarayıcısı üzerinden bağlanıyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 427428429430431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.