Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (2002. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
43.797
Cevap
63
Favori
1.524.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu dogfight olayının neresi zevkli yahu? 2 jetle karşılaştım sürekli 360 derece dönüyoruz 3 ümüzde iyi pilotlardı da 100 level falandılar ben daha yeni öğreniyorum uçağı falan. 5 dakika böyle aralıksız döndük en son sıkılıp atladım bir yerde uçaktan. Çünkü ne onlar beni düşürebilir orada ne ben sonuçta hepimiz dönüyoruz kimse kimsenin arkasına geçemiyor ki.
  • Arkadaşlar merhaba.Bf3 ile ilgili bir sorunum var yardımcı olabilirmisiniz lütfen.
    Epeydir oyunu oynamıyordum. Dün yeniden yükleyip tüm update leri yaptım. Rus keyi kullandığım için ing yamayıda yaptım ama.. Şuan oyuna girdiğim zaman siyah ekranda kalıyorum herşey normal işliyor sesler vs.. ama ekran siyah?
    Çözümünü biliyormusunuz acaba?
  • yeni bf4 oynanışl videosu sonunda dedikleri gibi 10 haziranda çııktı izlemeyenler vede haberi olmayanlar için gelsin
  • ula multiplayer vidyosu yayınlamayacaklar mıydı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

ula multiplayer vidyosu yayınlamayacaklar mıydı?

+1905
  • quote:

Orijinalden alıntı: babaeski39

yeni bf4 oynanışl videosu sonunda dedikleri gibi 10 haziranda çııktı izlemeyenler vede haberi olmayanlar için gelsin

Görmemiştim ben, teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Warthog~

quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

ula multiplayer vidyosu yayınlamayacaklar mıydı?

+1905

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kei$er$oZe -- 11 Haziran 2013; 0:39:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 1Ceko

Şu dogfight olayının neresi zevkli yahu? 2 jetle karşılaştım sürekli 360 derece dönüyoruz 3 ümüzde iyi pilotlardı da 100 level falandılar ben daha yeni öğreniyorum uçağı falan. 5 dakika böyle aralıksız döndük en son sıkılıp atladım bir yerde uçaktan. Çünkü ne onlar beni düşürebilir orada ne ben sonuçta hepimiz dönüyoruz kimse kimsenin arkasına geçemiyor ki.

Dogfight bence de zevkli değil.5-6 dk tamam ama bir süre sonra sıkıyor.
  • oyunun Türkçe rehberi var mı silaha takılan aparat vb için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gwynbleidd.

oyunun Türkçe rehberi var mı silaha takılan aparat vb için?
    quote:

Available starting June 10 in your in-game store (on consoles) or via Origin for PC. In your Origin app, enter the “Redeem Code” menu and enter this code: BF3E3
    This will allow you to download Close Quarters at no cost.
    http://blogs.battlefield.com/2013/06/bf3-e3-2013-fan-celebration/

Close Quarters eklentisi E3 fuarı sebebiyle ücretsiz olmuş. Originde Redeem Code menüsüne BF3E3 yazılıp eklenebiliyor. Premiumu olmayıp haritaya sahip olmayan kullanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sentient6 -- 11 Haziran 2013; 14:51:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ßlackie

quote:

Available starting June 10 in your in-game store (on consoles) or via Origin for PC. In your Origin app, enter the “Redeem Code” menu and enter this code: BF3E3

Close Quarters eklentisi E3 fuarı süresince ücretsiz olmuş. Originde Redeem Code menüsüne BF3E3 yazılıp eklenebiliyor. Premiumu olmayıp haritaya sahip olmayan kullanabilir.

3gb arkadaş yapmayın 5mbit internette çekilmiyor..neyse

• quote:

quote:

Close Quarters eklentisi E3 fuarı süresince ücretsiz olmuş. Originde Redeem Code menüsüne BF3E3 yazılıp eklenebiliyor. Premiumu olmayıp haritaya sahip olmayan kullanabilir.

E3 bittikten sonra oynayamayacak miyiz?

• abooo dabıl ikspi gelmiş ya la
  • BF3 Premium meksika proxy ile 36 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: giyotin_1982

abooo dabıl ikspi gelmiş ya la

Gel akşam kanala akalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

quote:

Gel akşam kanala akalım.

akarık keke
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

quote:

quote:

Oynayabileceksiniz tabiki kodu aktifleştirmek için belirli süre var demek istedim. Düzenleyeyim mesajı yanıltıcı olmuş evet.

• bu arada neden dabıl ikspi geldi hiç anlamadım? bf4 multi yaptılar diyemi acep bitiş tarihide belli değil sanırım.
    NOT : Originden Redeem Code yazan yere BF3E3 yazın Close Quarters paketi ücretsiz sizin olsun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: burak4242

quote:

quote:

Oynayabileceksiniz tabiki kodu aktifleştirmek için belirli süre var demek istedim. Düzenleyeyim mesajı yanıltıcı olmuş evet.

pc ye format attım bf 3ü şimdi indirmeye başladı indirirkende kondu girdim bu şekilde oldu,bf 3 indikten sonra close quartres haritalrına falan girebilecekmiyim.

http://imageshack.us/photo/my-images/838/ekranalntshh.png/

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

quote:

Gel akşam kanala akalım.

akarık keke

Çal keke çal bende ezik İD ile gelirim

• 
Sayfa: önceki 20002001200220032004
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.