Şimdi Ara

Battlefield 3 (2011) [ANA KONU] (1998. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43.797
Cevap
63
Favori
1.524.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19961997199819992000
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

Orijinalden alıntı: GATIRCAN

assingmentleri açmak için ctf oynuyordum. ilk defa ctf bu kadar eğlenceli geçti. bi tane rus elemanla takılıyoduk. bayrağı kapıp motora atıyoduk, bazen o sürüyodu bazen ben. baya güldüm oynarken

javelin, güdümlü füzeleri olan araçlar falan olmasa ctf çok daha oynanabilir olurdu aslında. millet hızlı gitmek için abanıyo motora javelinciler, helikoptercilerde patır patır indiriyo bunları.

yasakla güdümlü füzeleri, bas motoru, atv yi millet it gibi birbirini kovalasın dursun

Bu gece aciksan ekle trolluk yapalim.

geceleri giremiyom ben. 19.00 a kadar falan online ım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gtr5000

quote:

assingmentleri açmak için ctf oynuyordum. ilk defa ctf bu kadar eğlenceli geçti. bi tane rus elemanla takılıyoduk. bayrağı kapıp motora atıyoduk, bazen o sürüyodu bazen ben. baya güldüm oynarken

javelin, güdümlü füzeleri olan araçlar falan olmasa ctf çok daha oynanabilir olurdu aslında. millet hızlı gitmek için abanıyo motora javelinciler, helikoptercilerde patır patır indiriyo bunları.

yasakla güdümlü füzeleri, bas motoru, atv yi millet it gibi birbirini kovalasın dursun

Bu gece aciksan ekle trolluk yapalim.

geceleri giremiyom ben. 19.00 a kadar falan online ım

Tamam, yinede ekle oynarız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mustiua

alacam kardeşim pahalı değil ya 2006 yılında aldığım microsft kb-0186 klavye mouse setinin mouse'si hatta g9x alacağım galiba yıllara nispet yaparcasına :)

g500 ü kullanıyorum ben ve gerçekten farkını ortaya koyuyor

• Beyler benim cidden yardıma ihtiyacım var zira multiplayer da surekli oyundan atıyor pc ve bir hata raporu da yok..
    Oyunum orjinal Rus versiyonu kendim İngilizce'ye cevirmiştim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 6 Haziran 2013; 18:35:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engova

quote:

alacam kardeşim pahalı değil ya 2006 yılında aldığım microsft kb-0186 klavye mouse setinin mouse'si hatta g9x alacağım galiba yıllara nispet yaparcasına :)

aga benim modeli bi yaz bak google'a kb-0168 benim takım bu :) hakikaten bu mousela o mouse çok farkeder mi oynanış değişecek mi baya benim bu sıradan bi mouse özelliklerini falan bilmem
  • quote:

quote:

quote:

aga benim modeli bi yaz bak google'a kb-0168 benim takım bu :) hakikaten bu mousela o mouse çok farkeder mi oynanış değişecek mi baya benim bu sıradan bi mouse özelliklerini falan bilmem

fark etmez olurmu o takımın siyahı vardı bende fark etmese g105 ile g500'e geçmezdim bf3 te k/d oranım bile olumlu yükseldi hee buna sebeb olan abimide teşekkürü borç bilirim sayın " Giyotin- baba "

• Beyler M39 EmR mi SKS mi ? Halo takıp oynuyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

fark etmez olurmu o takımın siyahı vardı bende fark etmese g105 ile g500'e geçmezdim bf3 te k/d oranım bile olumlu yükseldi hee buna sebeb olan abimide teşekkürü borç bilirim sayın " Giyotin- baba "

hocam g9x alacam bende galiba ama klavye dursun simdilik g510u cok begendim aslinda g105te bana gore sikinti multimedya yok bide asdw renkli bunlar olmasa 105 alirdim 510 tam bana gore ama cok pahali

• arkadaşlar bana küçük haritaları söyleyebilir misiniz tahren gibi ?Conquest oynamak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gwynbleidd. -- 6 Haziran 2013; 20:45:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -berkay-

Beyler M39 EmR mi SKS mi ? Halo takıp oynuyorum

Sks nin geri tepmesi düşük ve rpm si biraz yüksek galiba bunu al otomatik tüfek gibi kullan
  • hee o zman başka kampanyaları takip et söylediğin ürünler 1. sınıf ürünler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

arkadaşlar bana küçük haritaları söyleyebilir misiniz tahren gibi ?Conquest oynamak istiyorum

sks..tepmesi az çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: xpress_

arkadaşlar bana küçük haritaları söyleyebilir misiniz tahren gibi ?Conquest oynamak istiyorum

Grand Bazar, Seine Crossing, Operation Metro, Talah Market, Epicenter.
  • Aynen g-500 var huzur var A4-x7 aldım 2 gün kullandım 3 gün gözümün görmeyeceği bir yere sakladım Bu arada kötüleme ababında değil tabiki g500 eline su dökemiyeceği için
  • yani klavye düşer mi daha bilmiyorum da vatanda 242 tl oluyor %25 indirimde dahada ucuz bulamadım ama mouse'u alacam galiba bu temassızlık sakat ya olmadık yerde donuyor.
  • @ILoseYourSelf
    x7 de candır bakma ben telef ettim kendisini masaya bir vuruşum var elimde can verdi zavallı fare en son bi ciyakladıydı :D :D :D :D

@mustiua
    ah paranın gözü kör olsun
  • kardeş mesele para değil aslında alsam alırım onu koymaz çok şükür ama bünye alışkın değil biliyomusun klavye ye o kadar para vermeye :) çok geliyor bi klavyeye bu kadar para verilir mi diye :)
  • orası da başka bir konu tabi
  • quote:

orası da başka bir konu tabi

en iyisi benim için şimdilik mouse'u değiştirmek klavye çalıştığı sürece devam edeyim :) mouse çalışsa onada devam edecem aslında

edit: klavye novabazar'da 203 tl cep telefonu gibi olsa ya bunlarda 2 ay sonra 150'ye düşse :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiua -- 7 Haziran 2013; 0:18:27 >
  • hocam teknoloji zor zanaat :D kafam allak bullak oluyo fiyat performans ürünü bulayım derken :=)
  • 
Sayfa: önceki 19961997199819992000
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.