Şimdi Ara

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation (157. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.283
Cevap
46
Favori
143.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Targaryen96

oyun tamamiyle ölmüş akşam saatlerinde bile oyuncu bulamıyor. 15 20 dakikadır bekliyorum farklılık yok. Birkaç gün farklı saatlerde girdim hep 20- 25 oyuncu aranıyor diyor başlamıyor. Crossplay açık değil ama onu açsam bir anlamı kalmaz oyunun.

Herkes eleştirse de ben baya eğlenerek oynuyordum oyunu. Ama şimdi silmek zorunda kalacağım gibi. Elveda bf2042
    Akşamları bile bot geliyor en başta sonra sonra oyuncular gelmeye başlıyor bir el sonra çoğu kişi çıkmış oluyor hop yine en başa ... Sistem de yılların efsanesi Battlefield yüklü ama yüzüne bakmıyorum hep geri plan da güzelim oyunu bu hale getirenler utansın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• ysn61 kullanıcısına yanıt

Klasik bf bu demişsin ama klasik bf ile yakından uzaktan alakası yok. Daha çok bf severler gömdü oyunu. Eski bf oyunlarında 1-2 oyun hariç cod'un yaklaşamadığı bir kalite farkı vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Targaryen96 -- 29 Nisan 2022; 8:40:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BF 2042, 5 Mayıs'ta Fifa 22 ile birlikte EA Play'e eklenecek.

• Bence yerinde bir karar olmuş. En azından oyuncu sayısı artmış olur.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • EA play de gözükmüyor oyun, eklenmeyecek galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PuSaT28 P kullanıcısına yanıt

Yabancı kaynaklarda 5 Mayıs yazıyordu ama sanırım Mayıs ayının sonuna kaydırdılar.

• Şuraya bak çorak topraklara dönmüş konu

• DICE yeni BF yapmaya başlasın bence. Köklerine dönmeleri lazım.

• kendi ayağına sıktı

• breakthrough moduna hala oyuncu bulmuyor.Ben bu oyunu breakthrough modu için oynuyordum bf5 e geri döncez sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat1407 -- 18 Mayıs 2022; 17:28:44 >
  • murat1407 kullanıcısına yanıt
    Bf v de gece 2 de aktif 20 server vardı dün. millet v e akın etmiş. 2 ,3 tane de özel server var,tanklarla uçakları kapştırıyoruz.

Playe ekleniyor denildi 2042 için ama oradan da ses yok. O kadar parayı bu oyuna vermem,ama servise düşerse modern tema için oynarım.

Bu arada bazı breakthrough mapleri 64 kişiye düşürülüuormuş. Gerzeklerin akılları yeni yeni kendime geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncelleme geldi bugün ve başka haberlerde var

BATTLEFIELD 2042 | PlayStation

• Angel'ın armor verme özelliğini kaldırmışlar. Ne kendinize, ne dostlara. Onun yerine cephane veriyorsunuz mermi yani. Takım arkadaşı canlandırırken armor veriyorsunuz ama diğeri kalkmış. Bence bu güncellemedeki ön önemli değişiklik bu.

Breaktrough zaten ölüydü. Toprak attılar. O mod 128 kişi ile güzeldi. Bu arada bütün haritalar 64 düşmedi, 3 tanesini düşürdüler. Diğerleri 128 devam ediyor , tabii oynayacak adam bulursanız. Zaten bir önceki güncellemeyle bitirdiler onu. Saldıranın spawn noktalarını taa bölgelerin dibine çekmişlerdi. Hızlıca bitiyordu oyunlar.

• Snoop Dog ağzına sağlık kardeşim 😅

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 21 Mayıs 2022; 16:21:31 >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt

Ne güzel sövüyor ya BATTLEFIELD 2042 | PlayStation 

• BATTLEFIELD 2042 | PlayStationTheMadTurkyoutube
    SEZONU aylardır bekliyoruz. Dice sonunda sessizliğini bozdu ve sezon 1'e giden yol haritasını açıkladı.Bilgileri derledim.İyi seyirler! ----------------------------------------------------------------------------------- 💻 2. KANAL ► https://www.youtube.com/c/TheMadTurkGaming 🔊 DISCORD SUNUCUMUZA KATIL ► https://discord.com/invite/5Jerzke 🔔 TWITTER ► https://twitter.com/TheMadTurk_ ----------------------------------------------------------------------------------- YENİ HARİTA, YENİ OPERATÖR, YENİ İÇERİK! | BATTLEFIELD 2042 TÜRKÇE 0:00 INTRO 1:19 DEĞİŞİKLİKLER NELER? 1:55 OPERATÖR DEĞİŞİKLİKLERİ 3:12 OPERATÖR SİSTEMİ 3:49 YENİ SİLAHLAR VE ARAÇLAR 4:41 NEDEN OYNAMIYORUM? 5:19 İÇERİKSİZ KALDIK :( 5:58 YENİ HARİTA 6:19 SEZON NE ZAMAN? 6:34 REVİZE EDİLEN HARİTALAR 7:05 128 MODLARIN GERİ GELMESİ LAZIM 8:00 HAZARD ZONE'UN FİŞİ ÇEKİLDİ :D 8:53 YENİ DÖNME ANİMASYONU 9:23 YENİ KOŞMA ANİMASYONU 9:40 GELİŞTİRİLMİŞ UI 10:07 PERFORMANS DÜZELECEK Mİ? 11:09 SEZON YOL HARİTASI 12:00 DICE ÜZGÜN AMA KARARLI :( 12:26 KİŞİSEL YORUMLAR 14:07 ÇEKİLİŞ DUYURUSU VE KAPANIŞ ( Battlefield 2042 Türkçe, Battlefield 6 Türkçe, battlefield 2042 reveal, battlefield 2042 gameplay, battlefield 2042 intro, battlefield 1, battlefield 6, battlefield 4, battlefield 5, battlefield 3, battlefield 2, battlefield gameplay, battlefield türkçe, battlefield inceleme, battlefield multiplayer türkçe, battlefield ps4, battlefield ps5, battlefield 6 trailer, battlefield 6 gameplay, battlefield 6 teaser, battlefield 6 türkçe, battlefield 6 ps5, battlefield 7 gameplay, battlefield 2042 trailer, ) Oyun lar oyun konsol ları hakkında herşey burada. Oyun ları eğlenceli matrak ve yer yer komik bir anlatım i sizler için oynuyor ve inceliyorum. Oyun sohbet leri muhabbet leri ile oyun teknoloji si ve oyun lar için aradığınız ne varsa sizlerle. Ps plus 2021, ps plus aylık oyunlar, ps4 playstation plus, ps plus bedava, ps plus beleş, ps plus collection ps4, ps plus collection ps5, ps plus collection oyunları, ps plus free games, ps plus indirimleri, ps plus monthly games, ps plus ps5, ps plus ps4, ps plus ücretsiz oyunlar, ps plus ücretsiz, ps plus yeni oyunlar, ps4 indirimleri, ps4 indirim, ps4 oyun önerileri, playstation indirimleri, ps store indirimleri, oyun indirimleri, ps store indirim, ps4 oyunları, playstation oyun önerisi, oyun önerileri, ps5 oyun indirimleri, psn plus oyunları, ps5 indirim, ps5 indirimleri, ps5 oyun önerileri, ps store ilkbahar indirimi, Yeni oyunlar, yeni çıkan oyun, yeni oyun ekipmanlarım, yeni oyun full izle, yeni oyun fragman, yeni oyun fps, yeni oyun izle, yeni oyun istiyorum, yeni oyun inceleme, yeni oyun izle full, yeni oyun kanalı, yeni oyun konsolu, yeni oyun, kanalım, yeni oyun kütüphane, yeni oyun konsolları, yeni oyun lar, en yeni oyunlar, en yeni oyun, en yeni oyunlar 2020, yeni oyun oynuyor, yeni oyun oyna, yeni oyun pc, yeni oyun ps4, komik video, komik montaj, komik anlar, komik anılar, komik canlı yayın, komik editler, komik gülen adam, komik gülme, komik insanlar, en komik, en komik videolar, komik olaylar, komik oyunlar, komik oyun, komik oyun videoları, komik videoları izle, komik video kısa, yeni oyun serisi, battlefield 2042 battlefield 2042 türkçe battlefield 2042 online battlefield 2042 multiplayer battlefield 2042 türkçe, bf2042, bf2042 türkçe bf2042 online bf2042 multiplayer battlefield 2042 battlefield battlefield 2042 gameplay bf2042 gameplay bf42 bf42 türkçe bf42 trailer #battlefield2042 #2042 #bf2042 #battlefield2042 #2042#battlefield2042 #battlefield6 #battlefield #bf2042 #battlefield2042 #2042 {f478c96d-0621-4b1f-b934-5f9eda5c0bf6} ""“Minecraft" "ASMR" "pewdiepie" "music" "Fortnite" "markiplier" “YouTube is a perfectly balanced game with no exploits.” "Runescape" "World of Warcraft" "Shadowlands" "Dream" "MrBeast" "Warzone" "FaZe Clan" "100 Thieves" "Call of Duty" "Pokemon" "Pokemon cards" "card unboxing" "Charizard" "they don't want you to know" "Flat earth" "round earth" "triangle earth" "the earth is not earth" "what even is earth if not earth omg government is lying to you" "Minecraft" "ASMR" "pewdiepie" "music" "Fortnite" "markiplier" “YouTube is a perfectly balanced game with no exploits.” "Runescape" "World of Warcraft" battlefield 2042 gameplay, battlefield 2042 intro# #battlefield2042 #battlefield2042türkçe
    https://www.youtube.com/watch?v=BF6ae_A4APw&feature=youtu.be
  • Dice , hazard zone modunun oyunda kalacağını ancak bundan sonra modun desteklenmeyeceğini açıklamış. Darısı komple oyunun başına artık.

• Ps5 için bf2042'ye 120fps seçeneği gelir mi arkadaşlar? Yoksa ps5 pro'yumu beklememiz gerekecek

• EastbloodRed kullanıcısına yanıt

PS5 Pro gelene kadar oyuncu kalmaz zaten.

• No Way Out kullanıcısına yanıt

Bu seferde yeni bf çıkar ama kimse para verip almaz artık, gerçi free to play olabilir yeni çıkacak bf. Dediğin gibi oynayanda epey azaldı, 64 kişilik fetih modu açıyorum onda bile adam bulamıyo

• 
Sayfa: önceki 155156157158159
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.