Şimdi Ara

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] (432. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.772
Cevap
137
Favori
569.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
60 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
100. Sırada  bugün en iyi #24
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyun, server bulma durumu nasıl hocam? Fps oynama isteğim var ama maalesef bf 2042 bu isteği karşılamıyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: first9

Oyun, server bulma durumu nasıl hocam? Fps oynama isteğim var ama maalesef bf 2042 bu isteği karşılamıyor..

Akşamları oynadığım için dolu oluyor hocam şöyle ki 10 server varsa 4 tanesi dolu bir teamdeathmatch bir de conquest.

Zaten conquest oynadığınız zaman bir saatten fazla sürüyor harita değişiyor sürekli oyuncu eksikliği hissettirmiyor ben çok keyif aldım attığını vuruyorsun ping şahane yıkım efektleri silah mekanikleri vesayre iyi geldi iyiki denedim diyorum 2042 adam olana kadar devam ederim modern fps açlığın da güzel gidiyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]
    Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]Battlefield Direct Communicationtwitter
    “We have removed Zombie Survival as this weeks featured #Battlefield Portal experience and replaced it with Gun Master 2042 These changes are now live across all platforms”
    https://twitter.com/BattlefieldComm/status/1484486954901291008

Diyorumya her yapılan her atılan adım fail, bildiğin oyuncular bıraksın oynamasın bizde yeni oyuna geçelim diye kendi oyunlarını self sabotaj yapıyorlar.

• 5 yıldır aktif bf4 oynuyorum. Oyuncu sayisi sıkıntısı hic olmadi. Epey dolu 64 kisilik serverlar var. Arada bf1 ve bf5 de giriyorum. Bu bahsettiğim 3 oyunda da oyuncu kıtlığı yok yani.

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]Tom Hendersontwitter
    “The "Zombie Survival" gamemode has been removed from #Battlefield2042 because it was being used as an XP Farm mode. The mode was released just two days after an update that was meant to stop Portal XP Farms. When will this circus show end?”
    https://twitter.com/_tom_henderson_/status/1484531815771746304?s=21

Bir süreç bu kadar rezilce yönetilir.

• Adamlara helal olsun;

Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU]World War 3youtube
    The 4 Winds Entertainment , bugün yaptığı bir açıklamayla geliştirilmekte olan çok oyunculu taktiksel oyun World War 3'nin Türkiye ve MENA bölgesindeki çıkışı için The Farm 51 ve MY.GAMES'le stratejik yayıncılık işbirliği yaptıklarını duyurdu. Oyunun dünyanın diğer bölgelerindeki yayıncılığını MY.GAMES üstlenecek. World War 3, oynanabilirliği elden bırakmadan, gerçek savaşları andıran özgün bir taktiksel deneyim sunmayı amaçlıyor. Oyundaki silahlar, dünyanın dört bir yanında gerçek ordular tarafından kullanılan silahlardan esinlenerek modellendi. Balistik, fizik ve tam vücut farkındalığı gibi gerçekçi oynanış özellikleri bir araya gelerek oyunculara özgün ve sürükleyici bir modern savaş deneyimi yaşatıyor. Oyuncular ayrıca Berlin, Varşova, Polyarni ve Moskova gibi gerçek şehirler temel alınarak tasarlanan, savaşla harap olmuş haritalarda takım bazlı çatışmalara girebiliyorlar. World War 3, 25 Kasım'dan bu yana kapalı beta testi aşamasında. Kapalı betanın 2022'nin mart ayında başlaması planlanan açık beta testine kadar süreceği belirtiliyor. Ayrıca aynı tarihlerde yeni bir içerik güncellemesi yayınlanacak ve oyun, Steam üzerinden oynaması ücretsiz modele geçecek. World War 3; GCAM 18+, NMC 16+, PEGI 16 ve ESRB T (Genç) derecelendirmelerine sahip. World War 3’le ilgili daha fazla bilgi için adresimiz: https://the4winds.com/tr/ Twitter: @WW3thegameTR Instagram: @WW3thegameTR
    https://www.youtube.com/watch?v=4fOJUv2g__0
  • _GRKM_ kullanıcısına yanıt
    https://www.misternoob.com/battlefield-2042-f2p-modeline-gecis-yapabilir/

Sen birde bu habere bak.

• No Way Out kullanıcısına yanıt

Ya tam getir ya da hiç getirme. Alem bu şirket Battlefield 2042 (PC) -Sezon 6- [ANA KONU] 

Valla dün zombie modunu denedim zevkliydi (bir yere çıkıp oynamadan zevkli oluyor. Arkana takıyorsun sürüyü aynı cod zombisi gibi oluyordu :)) Aksam biraz daha oynarim diyordum ama kaldırmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 21 Ocak 2022; 23:10:50 >
  • bf1 oynayım diyorum smg08 gibi noob silahını bufflamışlar tüm nooblar bu silahı alıyor aşırı op bf1de oynanmıyor

• Bu oyunu düzeltmeden
    2023 deki bf oyununu nasıl yapacaklar ?

Bu saatden sonra düzgün bf oyunu cikmaz

• Patren kullanıcısına yanıt
    Fire rate i yüksek, uzak menzilde birsey yapılmaz. Yakin catismada işini bitirir. Ben haritaya göre aliyorum silahlari. Piyade odakliysa smg08 kullaniyorum duruma göre. Uzak catismaysa lmg aliyorum. Yakin orta catismalarda federov automat. Ayrica silahin noobu da olmaz. Silah silahtir :D

• shefy kullanıcısına yanıt

O silah ilk geldiğinde 450 rof vardı, askere gittim geldim 770 rof yapmışlar ne alakasa.

İnfantry paradise da yasaklı silah bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Patren -- 22 Ocak 2022; 9:56:34 >
    Askere ne zaman gittiniz?

2017 kasım

Valla o tarihlerde bf1 i aktif oynamiyordum. 450 rof lu lmg var sekil olarak benziyor. Bahsettiğiniz o olabilir mi acaba m1917 450 rof. 450den 770e cikarilmasi biraz tuhaf geldi bana da
    Edit: gerçekten de bufflanmis baktim youtube da. Eskiden uzak mesafe silahiymis. Suan yakin catismada ise yarar. Bence olması gereken buff olmus. 450rofla oynanmaz atak sinifinda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shefy -- 22 Ocak 2022; 12:15:17 >

yok brom anormal güçlü, 770 rof var, 81 mermi var, düşük recoil var, yakın mesafede karşılık verilmiyor

hellriegel 4 kez nerf geldi bf1de bu silahın bu kadar güçlü olmasını anlayamadım

Smg08 e karsi Automotico ya da shotgun geri kalaninda yakin catismada kaybedersin.
    Aslinda 770rpm çok değil. Ama bf1 de cogu silahlarin dusuk rpm de olmasi 770i yuksek gosteriyor. BF4 de baktigimizda 770 yavas kaliyor 😄

• 
Sayfa: önceki 430431432433434
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.