Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (65. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.323
Cevap
4
Favori
98.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: iamburak

Oyun şu an itibariyle Standalone sanırım. 1.3 Versiyonu artık Battlefield 2'ye gerek duymuyor. İndirip denemek lazım ben daha denemedim.

standalone versiyonu nereden bulabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deadmau5.

quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Oyun şu an itibariyle Standalone sanırım. 1.3 Versiyonu artık Battlefield 2'ye gerek duymuyor. İndirip denemek lazım ben daha denemedim.

standalone versiyonu nereden bulabiliriz?

http://www.realitymod.com/downloads#bf2

PR:BF2 v1.3 Full yazan yerden indirebilirsin
  • Standole ne demek hocam açıklasın biri
  • Anladığım kadarıyla BF2 gerekmiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada yakında tekrar oynamaya başlayabilirim, yeni bir PC alırsam 7/24 müsait olacağım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pr oyniyan 1500 kişi falan var baya artmış Yavaş yavaş bizde mi başlasak ne yapsak :) Takım kuralım atalım fazla türk göremiyorum
  • oynayan varsa pr eu1 de türk squadı görmek iyi olur
  • Arkadaşlar konuyla direkt ilgili olmasa da birşey sormak istiyorum. Yukarıda arkadaşın bahsettiği SQUAD oyununun konusu var mı acaba forumda?

Oyunu yapan ekip PR'ı yapan çekirdek ekip. Unreal 4 motoruyla çok güzel bir oyun yapıyorlar. Youtube'da videolarını bulabilirsiniz. Oyun henüz pre-alpha ve şu an sadece dışarıdan youtube yayını yapan arkadaşlar oynuyorlar. 27 Haziranda kickstarter kampanyası bitecek ve oyun belli backer'lara açılacak. Yılın sonunda da steamda pre-release'e açılacak. Aşağıda linkleri paylaşıyorum merak eden arkadaşlar için. Konu yoksa konu da açacağım.

• Yav geçen günlerde modu yeniden indirdim v1.3 çıkmış diye,ama fps yertlerde kasıla kasıla sinir ola ola oynadım özellikle felluje haritasında acayip kasıldı ama her zaman yapmıyor bazı haritalarda yağ gibi akıyor
    Önceleri normalde böyle değildi v1.2 de de kasıyordu ama öncesinde sorun yoktu...
  • Yardım edecek yok mu?

Oyunu 10-15 fps ile oynuyorum,eskiden hiç sorunsuz oynardım ne zaman versiyon 1.0'a geçildi ondan sonra başladı bu fps düşüşleri,

acaba serverlerin 100 kişilik olmasından mı desem daha önce de test amaçlı olan 100 kişilik serverlerde oynardım hiç sorun yoktu...

Ben mevcut sistemde,ac rouge,skyrim gibi oyunları sorunsuz oynuyorum...Burda bir anormallik var...

Ya bu adamlar v1.0 ve sonrasında içine ettiler oyunun yada benim sistemde sorun var...
  • Epey oynayan var aslında akşam üzeri 2-3 server full doluyor, fullerin haricinde 6-7 server daha olabiliyor.Bu arada bilmeyenler için serverler 100 kişilik

Ama şu Rus serverinde Ruslarla oynadım nefret ettim resmen,admin kafasına göre oyunu baştan başlattı,sonra Amerika tarafı yenerken oyunu bitirdi yeni haritaya geçti.Ayrıca bu Ruslar kafasına göre oynuyor,görev yapma,takım oyunu hiç yok...

Arma 2'nin PR'sini oynayan var mı?O nasıl? Bundaki gibi harita çeşitliliği ve coğrafya çeşitliliği var mı?
  • ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Sorunu çözmek için çalıştırı Yönetici olarak açın ve bcdedit /set increaseuserve 3072 yazın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ferrari -- 21 Mart 2016; 8:27:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ferrari

Sorunu Çözmek çalıştırı Yönetici olarak açın ve bcdedit /set increaseuserve 3072 yazın.

kasma sorunu için değil mi?

şimdi deniyorum
    Aynen kasma sorunu için.
  • Beyler akşamları tek başıma oyuna giriyorum coop atıyorum birgün buluşup girelim
  • SQUAD nasıl olacak acaba,şimdiye kadarki videolara baktım sadece şuan bir iki harita var gibi,
    PR de olduğu gibi harita çeşitliliği olacak mı acaba...

Ayrıca biri SQUAD konusunu başlatabilirse iyi olur oradan takip ederiz oyunu
  • Vay bunun konusu da mı vardı DH'de. Eskiden arkadaşlarla 5'erli 6'lı klan kurup oynardık. Ben takımın MG'cisi olurdum. Oyunu saatlerce oynardık ama toplasan 2-3 adam vurabilirdim. Fakat o zevki başka oyunlardan alamazsınız. SQUAD çıksa da gözümüz gönlümüz şenlense.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurKcocOK

Arkadaşlar nickinizde TR falan varsa silin normal isimle girin tr olanları banlıyorlar hog falan filan adamlar sevmiyorlar

2 yıldır bu oyunu oynuyorum ama şu son 2 aydır oyunu bıraktım clan dagıldı

Dostum klan şu anda tamamen dağılmış durumda mı? O klanı lisedeyken 4 arkadaş birlikte kurmuştuk. Sonradan üye sayısı artınca dağılmalar oldu. Hatta eskilerdensen seni tanıyabilirim belki.
  • Oyuna eklenen ülkelerin silahlı kuvvetlerini o ülkedeki mod işiyle uğraşanlar entegre ediyor sanırım...Pr forumlarında buna benzer bir şeyler yazıyordu.Olmayan ingilizcemi kullanıp googleden çeviri yaparak anlamaya çalıştım..http://www.realitymod.com/forum/f66-pr-bf2-community-factions/140593-turkish-soldier-commando.html
    Yani bizim orduyu eklemek için bizim ülkemizde mod yapımı ve oyunun harita editörünü bilen adam olması gerekiyormuş,bunu anladım...
    Demek ki oyunda ondan bu kadar çok harita ve ülke varmış...haritalar ve silahlı gruplar ekleniyor sonra PR ekibine gönderiliyor ve onlarda test ettikten sonra oyuna entegre ediyorlar sanırım
    http://www.realitymod.com/forum/f66-pr-bf2-community-factions/131247-turkish-armed-forces.html

Böyle bir konu daha önce açıldı. Kısacası adamlar oyunda Türk Silahlı Kuvvetlerini görmek istiyorsanız bizden bir şey beklemeyin diyor. TSK için kendi Mod ekibinizi kurun diyorlar.

Aslında Türkiye'de ARMA için TSK modu yapanlar var. Bu adamlar PR'ye el atsalar onuda yaparlar.
  • 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.