Şimdi Ara

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!) (44. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.324
Cevap
4
Favori
98.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Böyle bir saat sürünüp tek mermide ölünüyorsa ben yokum arkadaş...
  • hitokiri_johndoesai H kullanıcısına yanıt
    ölmesi kolay ama vurması da zor.
    öyle bf 3 teki gibi değil. taraya taraya adam vuramıyon. hem silahlar çok tepiyo hem de nişan alması zor.

aksiyon arıyosan hiç bulaşma. şu yukarıdaki video normalde 40 dakka falan ben sadece düşman gördüğüm yerleri kırptım.
    gerisi sürünmeyle, koşmayla, squadımı aramakla geçti
    gerçi ilk oynayışım, aceyim, haritayı falan bilmiyorum, nerde ne vardır falan.. oynadıkça aksiyonu arar buluruz..varsa
  • oyuna girmiyor muyuz ? ya
  • cooptayim veterans

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benking01TR -- 3 Ağustos 2013; 21:20:58 >
  • An itibariyle merak edenler için server doluluk oranları:

Battlefield 2:Project Reality(v1.0 ÇIKTI!)
  • Arkadaşın sunucusundayım şu an. Tanışmak ve birlikte oynamak isteyenler gelsin. TSF Clan Gaming adı. DH üyelerini bekliyorum.
  • coop giriyorum ben veterans
  • Beyler oyun çok ağır ve taktik gerektiren bir oyun. Bir squaddaysan ve lider değilsen liderden habersiz düşmana ateş açtığın için squaddan atılabilirsin. Çünkü tamamen taktik oyunu. Mesela sen bir düşmana ateş açarsın öldürürsün. Ama o arada yerini belli etmiş olursun. Belkide oyun boyunca pusu yapıp millete rapor vereceğin yerden bu sebepten dolayı kaçmak zorunda kalırsın. Ya da ölen kişinin arkasından bir APC çıkar ve seni o bölgeye hapis eder dışarı adım atamazsın bir süre sonra da malum son ölürsün. Bazen yarım saat sürünüp bir yere geldikten sonra düşmanı göremeden tek kurşunla öldüğün olur, bazen helikopterle bile uzun süren yolu koşarak gizlenerek alır bir düşman bölgesini işgale gidersin ancak ondan bir gerideki bizim bölge o anda düşman tarafından işgal edilir ve senin o uzun çabalarla işgale gittiği bölge işgal edilemez duruma gelir, kaybedilen yerin tekrar kendi askerleriniz tarafından geri alınmasını beklersiniz oyun boyunca. Yani çok çabalatıyor ama işin zevki de orada. Öyle bir ortamda birşeyler başarmak, düşman bölgesine sızmak gizliden ele geçirmek veya çatışmalardan sağ çıkmak öyle bir zevk ki burada yazsam bile anlamazsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Beyler oyun çok ağır ve taktik gerektiren bir oyun. Bir squaddaysan ve lider değilsen liderden habersiz düşmana ateş açtığın için squaddan atılabilirsin. Çünkü tamamen taktik oyunu. Mesela sen bir düşmana ateş açarsın öldürürsün. Ama o arada yerini belli etmiş olursun. Belkide oyun boyunca pusu yapıp millete rapor vereceğin yerden bu sebepten dolayı kaçmak zorunda kalırsın. Ya da ölen kişinin arkasından bir APC çıkar ve seni o bölgeye hapis eder dışarı adım atamazsın bir süre sonra da malum son ölürsün. Bazen yarım saat sürünüp bir yere geldikten sonra düşmanı göremeden tek kurşunla öldüğün olur, bazen helikopterle bile uzun süren yolu koşarak gizlenerek alır bir düşman bölgesini işgale gidersin ancak ondan bir gerideki bizim bölge o anda düşman tarafından işgal edilir ve senin o uzun çabalarla işgale gittiği bölge işgal edilemez duruma gelir, kaybedilen yerin tekrar kendi askerleriniz tarafından geri alınmasını beklersiniz oyun boyunca. Yani çok çabalatıyor ama işin zevki de orada. Öyle bir ortamda birşeyler başarmak, düşman bölgesine sızmak gizliden ele geçirmek veya çatışmalardan sağ çıkmak öyle bir zevk ki burada yazsam bile anlamazsınız

Arkadaş çok güzel anlatmış. Kısaca özetleyecek olursak arkadaşın dediklerini PR ne bir ArmA ne de Bir BF4 tür. Taktiksel ve "gerçeğe yakın" bir oyundur.

• Tamamda Bir Atamadık
  • quote:

Orijinalden alıntı: eyes-on-you

quote:

Beyler oyun çok ağır ve taktik gerektiren bir oyun. Bir squaddaysan ve lider değilsen liderden habersiz düşmana ateş açtığın için squaddan atılabilirsin. Çünkü tamamen taktik oyunu. Mesela sen bir düşmana ateş açarsın öldürürsün. Ama o arada yerini belli etmiş olursun. Belkide oyun boyunca pusu yapıp millete rapor vereceğin yerden bu sebepten dolayı kaçmak zorunda kalırsın. Ya da ölen kişinin arkasından bir APC çıkar ve seni o bölgeye hapis eder dışarı adım atamazsın bir süre sonra da malum son ölürsün. Bazen yarım saat sürünüp bir yere geldikten sonra düşmanı göremeden tek kurşunla öldüğün olur, bazen helikopterle bile uzun süren yolu koşarak gizlenerek alır bir düşman bölgesini işgale gidersin ancak ondan bir gerideki bizim bölge o anda düşman tarafından işgal edilir ve senin o uzun çabalarla işgale gittiği bölge işgal edilemez duruma gelir, kaybedilen yerin tekrar kendi askerleriniz tarafından geri alınmasını beklersiniz oyun boyunca. Yani çok çabalatıyor ama işin zevki de orada. Öyle bir ortamda birşeyler başarmak, düşman bölgesine sızmak gizliden ele geçirmek veya çatışmalardan sağ çıkmak öyle bir zevk ki burada yazsam bile anlamazsınız

Arkadaş çok güzel anlatmış. Kısaca özetleyecek olursak arkadaşın dediklerini PR ne bir ArmA ne de Bir BF4 tür. Taktiksel ve "gerçeğe yakın" bir oyundur.

Eh Armada da olay farklı değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler ben bir arkadasla oyuna girmeyi dusunuyoruz gelmek istyenler var mı 2 kisiyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: AutumnRain

quote:

Orijinalden alıntı: eyes-on-you

quote:

Eh Armada da olay farklı değil

Arma konusu farklı. Şöyle farklı; oynamayan biri için uzaktan ikisinin de mantığı öyle gözükebilir ama oynanışta büyük farklılıklar var. Arma daha taktiksel, daha ayrıntılı ve daha çok oyuncu ile daha büyük haritalar içeriyor. PR ise tam olarak simülasyon değil asla. Simülasyona yakın bir oyun.

• Bence Arma Biraz Saçma cünkü animasyonlar ve silah sesleri silah cizimleri cok sacma mesela coop oynuyorsun bir adama sıktın ama ıskaladın ordaki adam hemen seni bir atıslıkta olduruyor ve arma simülasyon oyunu pek fazla degil ayrı ayrı dolasan cok oluyor multiplayerde benim için pr :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benking01TR -- 4 Ağustos 2013; 14:23:29 >
  • O coopdaki Ai lerin güçlerini ayarlayabiliyorsun.Şu an ARMA 3 tam olarak gelişmedi. Ace modu çıksın önce. Topluluga katilmadiysan tam anlamıyla oyunu yasayamazsin. Youtube'da Shacktac ya da United Operations u izlemeni tavsiye ederim. Acre olayı çok iyi. Eve geliyim Pr için Bf 2 satın alicagim.

• 8-9 senelik oyun hâlâ 20 $'a satılıyor. Bu Origin (Yoksa DICE mı demeliyim?) ne açgözlü şirketmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hitokiri_johndoesai -- 4 Ağustos 2013; 14:34:17 >
  • Steam'de ne kadar?

• Ben oyuna giriyorum Eyes de oyunda Baska var mı gelecek ?

Dr de 18 tl ordan alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Benking01TR -- 4 Ağustos 2013; 14:47:22 >
  • Benking01TR kullanıcısına yanıt
    Dr dediğin D&R mı? Bir de kargo parası öderiz üstüne. Git mağazadan al diyorsan o da çekilmez şimdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hitokiri_johndoesai

8-9 senelik oyun hâlâ 20 $'a satılıyor. Bu Origin (Yoksa DICE mı demeliyim?) ne açgözlü şirketmiş.

EA diyeceksin.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.